ŚW. KRZYŻA (Sosnowiec)

Przeglądasz spis aktualnie funkcjonujących aptek w całej Polsce - jesteś na stronie dotyczącej ŚW. KRZYŻA (Sosnowiec). Wykaz dotyczy wyłącznie aktywnie działających aptek, punktów aptecznych oraz działów farmacji szpitalnej. Nie znajdziecie Państwo tutaj aptek i innych punktów które zawiesiły swoje funkcjonowanie. Na poniższym wykazie godzin otwarcia aptek, dni tygodnia mogą być wypisane niechronologicznie. Wynika to z różnic w danych dostarczanych przez poszczególne apteki.

ŚW. KRZYŻA (Sosnowiec) godziny pracy apteki

Planujesz zakupy w aptece?

BL Market - Serdecznie zachęcamy do korzystania z zestawienia ofert sprzedaży naszych partnerów. W asortymencie znajdziecie Państwo leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne, a także sprzęt medyczny i akcesoria. Ponad 25 tysięcy dobrej jakości produktów polskich i niemieckich - przejdź do sklepu.

Podstawowe informacje na temat ŚW. KRZYŻA

Nazwa apteki: ŚW. KRZYŻA

Adres apteki: ul. Stefana Żeromskiego 14 41-200 Sosnowiec

Nazwa podmiotu: Apteka "Św. Krzyża" Zbigniew Torbus Spółka Jawna
Forma prawna: SPÓŁKA JAWNA
REGON: 241089097
NIP: 6443415068
Telefon: 032 294 51 51
E-mail: SW.KRZYZ@INTERIA.EU

W jakich godzinach otwarta jest ŚW. KRZYŻA?

Apteka ŚW. KRZYŻA przyjmuje Klientów w następujących godzinach:

Niedziela:
Czwartek: 07:00 – 20:00
Wtorek: 07:00 – 20:00
Poniedzialek: 07:00 – 20:00
Sroda: 07:00 – 20:00
Sobota: 08:00 – 14:00
Piatek:  07:00 – 20:00

Więcej informacji na temat ŚW. KRZYŻA

Apteka ŚW. KRZYŻA funkcjonuje od 2009-03-06. Jest to apteka ogólnodostępna. Aktualnie kierownikiem apteki jest Pan/Pani Bianka Gil (nr prawa wykonywania zawodu –  06065010 – Centralny Rejestr Farmaceutów).  Apteka działa w miejscowości Sosnowiec, województwo śląskie.

Aktualny status apteki: aktywna.

Apteka całodobowa? – NIE

Może Cię także zainteresować:

Przykładowe produkty na BL Market

Kupuj leki i inne produkty w sprawdzonej aptece za pośrednictwem BL Market

Filters Sort results
Reset Apply

Wysokiej jakości urządzenie do nebulizacji polecane zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wyrób medyczny Controly Smart Mesh 2 nebulizator umożliwia podawanie leków drogą wziewną, dzięki czemu zwiększa skuteczność leczenia chorób dró…

Chcesz przyjmować witaminę C, jednak przeraża Cię ilość substancji dodatkowych dodawanych do suplementów diety. Wypróbuj preparat Witamina C 100% L-kwas askorbinowy zawierający czystą witaminę C w postaci drobno zmielonego proszku. Marka Jerzego Zięby.

Każda saszetka suplementu diety Laktopin zawiera co najmniej 5 mld bakterii Lactobacillus sakei Probio 65. Preparat jest polecany do stosowania u osób dorosłych w celu uzupełnienia codziennej diety w dobroczynne bakterie kwasu mlekowego.

Wyjątkowy, niepowtarzalny w smaku Olej cedrowy z pierwszego tłoczenia, nierafinowany to produkt charakteryzujący się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych wielonienasyconych, szczególnie drogocennego kwasu linolowego.

Preparat korzystnie wpływający na prawidłowe działanie organizmu – Ashwagandha 600 Sport marki Olimp. Suplement diety wspiera m.in. rozrost masy mięśniowej oraz wpływa korzystnie na tempo regeneracji potreningowej.

Substancją czynną produktu leczniczego Nalgesin Mini 220mg jest naproksen sodowy. Lek wskazany do krótkotrwałego stosowania w leczeniu bólu o nasileniu małym i umiarkowanym (m.in. bóle głowy, ból zęba, bóle mięś…

Preparat cechuje się wysoką zawartością magnezu (w postaci węglanu magnezu) wzbogaconą o porcję witaminy B6. Suplement diety Neomag Forte przeznaczony jest do stosowania jako uzupełnienie diety w okresach zwiększonego zapotrzebowania na magnez.

Szczoteczka soniczna TM-SONIC wykonuje aż 33000 drgań na minutę, co zapewnia skuteczne czyszczenie zębów i usuwanie płytki nazębnej. Zaletą jest możliwość wyboru spośród trzech trybów szczotkowania. W zestawie aż 8 wymiennych główek czyszczą…

W skład suplementu diety Multilac Control wchodzą trzy składniki – bakterie Bifidobacterium breve, kultury drożdżowe Saccharomyces boulardii i fruktooligosacharydy. Preparat polecany jest jako wsparcie dla utrzymania prawidłowej mikroflory jelitowej.

Kompozycja glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych wzbogacona w witaminę C i witaminę B6 to suplement diety AnticatabALL Aminoacid Xtreme Charge. Produkt wspiera budowę mięśni i regenerację potreningową, a jednocześnie działa antykatabolicznie.

Produkt leczniczy Enterol zawiera drożdżaki Saccharomyces boulardii. Wskazaniem do stosowania leku jest leczenie ostrych biegunek infekcyjnych, a także ograniczanie ryzyka wystąpienia biegunki poantybiotykowej lub biegunki podróżnych.

Jedna tabletka, a w niej porcja magnezu i witaminy B6. Suplement diety Magnez+B6 Optimal polecany jest osobom, które narażone są na niedobory tych substancji. Ich funkcja w organizmie jest istotna, wspomagają bowiem m.in. metabolizm energetyczny.

Łatwe do połknięcia kapsułki z witaminą C cechują się optymalną przyswajalnością i wysoką absorpcją. Suplement diety Max Vita C 1000 marki Colfarm polecany jest do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w kwas L-askorbinowy.

Wyrób medyczny Fiorda MAX MD rekomendowany jest do stosowania jako środek łagodzący ból i podrażnienia gardła (objawy wywołane przez np. wirusy lub alergeny). Preparat w postaci pastylek do ssania o smaku eukaliptusowo-miętowo-lawendowo-cytrynowym.

Herbatka ziołowa Nefrosan zioła fix doskonale smakuje, a jednocześnie pomaga dbać o dolne drogi moczowe. Kompozycja ziół składająca się z nawłoci, rdestu, mącznicy i brzozy wspiera optymalną pracę nerek i pęcherza moczowego.

Witamina D jest jedną z substancji, które trzeba dostarczać do organizmu w okresach jesienno-zimowych. Suplement diety Allnutrition Vitamin D3 2000IU Max zawiera dużą porcję cholekalcyferolu, idealną dla osób dorosłych.

Syrop Gardimax to wyrób medyczny rekomendowany do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 1. roku życia w celu łagodzenia kaszlu i zmniejszania podrażnień gardła. Preparat zawiera macerat z korzenia prawoślazu oraz mió…

Produkt leczniczy Heel-Leptandra compositum jest lekiem homeopatycznym ze wskazaniami leczniczymi. Krople doustne Heel-Leptandra compositum zaleca się stosować w przypadku takich dolegliwości żołądkowo-jelitowych jak np. niestrawność i wzdęcia.

Żel Galvenox to preparat rekomendowany w pielęgnacji skóry ze skłonnością do zasinień, pajączków, obrzęków i zmian żylakowych. Żel ma bogatą formułę, zawiera m.in. Calcium Dobesilate, wyciąg z nasion kasztanowca, aloes…

Nebulizator / Inhalator Air Pro nebulizator membranowy/siateczkowy to specjalistyczne urządzenie, które zapewnia najwyższy standard terapeutyczny. Dzięki odpowiednim maseczkom urządzenie może być używane zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.