Aerinaze

Aerinaze w postaci tabletek jest lekiem złożonym, zawierającym dwie substancje czynne: desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym i pseudoefedryny siarczan, który jest lekiem obkurczającym błonę śluzową. Leki przeciwhistaminowe pomagają zmniejszyć objawy alergiczne poprzez zahamowanie działania substancji zwanej histaminą, która wytwarzana jest w organizmie. Lek obkurczający błonę śluzową pomaga zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa (zatkanie nosa). Lek Aerinaze w tabletkach u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 lat łagodzi objawy związane … Czytaj dalej

Aerius

Aerius zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Lek przeciwalergiczny, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Lek łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza u dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 1. roku życia. Do objawów należą: kichanie, wodnista wydzielina lub swędzenie nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. … Czytaj dalej

Alerdes

Alerdes, roztwór doustny zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Alerdes, roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Alerdes łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku 6 lat i starszych. Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub … Czytaj dalej

AlergoTeva

AlergoTeva zawiera substancję czynną desloratadynę, która ma działanie przeciwhistaminowe. AlergoTeva jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. AlergoTeva łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszych. Do objawów tych należą: kichanie, wodnista wydzielina lub swędzenie nosa, swędzenie podniebienia … Czytaj dalej

Aleric Deslo Active

Aleric Deslo Active

Aleric Deslo Active jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrole reakcji alergicznej oraz jej objawów. Aleric Deslo Active łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów tego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Aleric Deslo Active stosowany jest również w … Czytaj dalej

Aleric Deslo Pro

Co to jest Aleric Deslo Pro Aleric Deslo Pro zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Jak działa lek Aleric Deslo Pro Aleric Deslo Pro jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Kiedy należy stosować Aleric Deslo Pro Aleric Deslo Pro łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) … Czytaj dalej

Azomyr

Azomyr zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Azomyr roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Lek łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza u dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 1. roku życia. Do objawów należą: kichanie, wodnista wydzielina lub swędzenie nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, … Czytaj dalej

Clarderin

Clarderin, roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, nie wywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Clarderin, roztwór doustny, łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład, gorączką sienną lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia, swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Clarderin, roztwór doustny stosowany jest również w celu łagodzenia objawów … Czytaj dalej

Dasergin

Dasergin zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Jak działa lek DaserginDasergin jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Kiedy należy stosować lek DaserginDasergin łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 lat. Do objawów należą: kichanie, wodnista wydzielina lub swędzenie nosa, swędzenie podniebienia oraz … Czytaj dalej

Dasselta

Dasselta zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Dasselta jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Dasselta łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszej. Do objawów należą: kichanie, wodnista wydzielina lub swędzenie nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie … Czytaj dalej

Dehistar

Dehistar w postaci roztworu doustnego jest lekiem przeciwalergicznym, nie wywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Dehistar w postaci roztworu doustnego łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Dehistar roztwór doustny jest również … Czytaj dalej

Delorissa

Delorissa zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Delorissa roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, nie wywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Delorissa roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku 1 roku i powyżej. Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę … Czytaj dalej

Delortan

Delortan

Delortan zawiera desloratydynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Delortan roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Delortan roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 1. roku życia. Do objawów należą: kichanie, wodnista wydzielina lub swędzenie nosa, swędzenie podniebienia … Czytaj dalej

Delortan Allergy

Delortan Allergy jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Delortan Allergy łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, zatkanie nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Delortan Allergy stosowany jest również w celu … Czytaj dalej

Denovals

Denovals roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, nie wywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Denovals roztwór doustny, łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Denovals roztwór doustny stosowany jest również w celu … Czytaj dalej

Desalergo

Desalergo roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desalergo roztwór doustny, łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia, swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Desalergo roztwór doustny stosowany jest również w celu … Czytaj dalej

Deslix

Deslix 0,5 mg/ml roztwór doustny zawiera substancję czynną desloratadynę – lek przeciwhistaminowy (przeciwalergiczny), który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Deslix 0,5 mg/ml roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub … Czytaj dalej

Deslodyna

Deslodyna roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Deslodyna roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Deslodyna roztwór doustny stosowany jest również w celu … Czytaj dalej

Deslodyna pro

Deslodyna pro tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Deslodyna pro tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej, łagodzą objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub … Czytaj dalej

Desloraphar

Desloraphar jest lekiem przeciwalergicznym, nie wywołującym senności. Ułatwia łagodzenie reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desloraphar łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Desloraphar stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką (stan skóry … Czytaj dalej

Desloratadine +pharma

Desloratadine +pharma zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Desloratadine +pharma jest lekiem przeciwalergicznym, nie wywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desloratadine +pharma łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszych. Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie … Czytaj dalej

Desloratadine Actavis

Desloratadine Actavis zawiera substancję czynną desloratadynę, która ma działanie przeciwhistaminowe. Desloratadine Actavis, roztwór doustny, jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Pomaga kontrolować reakcję alergiczną oraz jej objawy. Lek Desloratadine Actavis, roztwór doustny, łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych, młodzieży i dzieci od pierwszego roku życia i starszych. Do objawów należą: … Czytaj dalej

Desloratadine Aurovitas

Desloratadine Aurovitas zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Desloratadine Aurovitas jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desloratadine Aurovitas łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszej. Do objawów należą: kichanie, wydzielina lub swędzenie nosa, swędzenie podniebienia oraz … Czytaj dalej

Desloratadine Dr.Max

Substancją czynną leku Desloratadine Dr. Max jest desloratadyna, którą zalicza się do leków przeciwhistaminowych. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej i łagodzi jej objawy. Lek ten łagodzi objawy związane z uczuleniowym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenia błony śluzowej nosa wywoływanego uczuleniem, np. katarem siennym lub uczuleniem na roztocza znajdujące się w kurzu). Objawy te obejmują kichanie, wydzielinę z nosa, swędzenie nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie i łzawienie oczu. Desloratadyna stosowana jest … Czytaj dalej

Desloratadine Farmaprojects

Desloratadine Farmaprojects 0,5 mg/ml roztwór doustny zawiera substancję czynną desloratadynę – lek przeciwhistaminowy (przeciwalergiczny), który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desloratadine Farmaprojects 0,5 mg/ml roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, … Czytaj dalej

Desloratadine Genoptim

Desloratadine Genoptim jest lekiem przeciwalergicznym, nie wywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desloratadine Genoptim łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład, gorączką sienną lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia, swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Desloratadine Genoptim stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką … Czytaj dalej

Desloratadine Mylan

Desloratadine Mylan w postaci roztworu doustnego jest lekiem przeciwalergicznym, nie wywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desloratadine Mylan w postaci roztworu doustnego łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 1 r.ż. Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie ust … Czytaj dalej

Desloratadine Peseri

Lek Desloratadine Peseri jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Lek Desloratadine Peseri łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów tego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Lek Desloratadine Peseri stosowany jest również w … Czytaj dalej

Desloratadine Ratiopharm

Desloratadine ratiopharm jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desloratadine ratiopharm łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie w obrębie nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Desloratadine ratiopharm stosowany jest również w celu łagodzenia objawów … Czytaj dalej

Desloratadine Sopharma

Lek Desloratadine Sopharma zawiera desloratadynę – substancję o działaniu przeciwhistaminowym. Lek Desloratadine Sopharma to lek przeciwalergiczny, który nie powoduje senności. Ułatwia on kontrolę reakcji alergicznej i jej objawów. Lek Desloratadine Sopharma łagodzi objawy związane z alergicznym nieżytem nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocze) u dorosłych, młodzieży i dzieci po ukończeniu 1. roku życia. Do objawów tych należą: kichanie, wodnista wydzielina lub … Czytaj dalej

Desloratadine Teva

Desloratadine Teva zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Desloratadine Teva jest lekiem przeciwalergicznym i nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desloratadine Teva łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład gorączką sienną lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszych. Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, … Czytaj dalej

Desloratadyna Apotex

Desloratadyna Apotex jest lekiem przeciwalergicznym, nie powodującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desloratadyna Apotex łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Lek Desloratadyna Apotex stosowany jest również w celu łagodzenia objawów … Czytaj dalej

Desloratadyna Symphar

Lek Desloratadyna Symphar zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Lek Desloratadyna Symphar jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Lek łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład, katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszych. Do objawów należą: kichanie, swędzenie lub wydzielina z nosa, swędzenie podniebienia … Czytaj dalej

Dynid

Desloratadyna jest długo działającym lekiem przeciwhistaminowym. Lek Dynid jest stosowany w celu: łagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, np. na pyłki roślin lub roztocza). Inne objawy to: kichanie, wydzielina z nosa lub swędzenie nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. łagodzenia objawów pokrzywki, choroby skóry wywołanej uczuleniem. Objawy pokrzywki to: świąd skóry i bąble pokrzywkowe. Złagodzenie tych objawów utrzymuje … Czytaj dalej

Goldesin

Goldesin jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Goldesin łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład: katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Goldesin stosowany jest również w celu łagodzenia objawów związanych z pokrzywką (stan skóry spowodowany … Czytaj dalej

Goldesin alerstop

Co to jest Goldesin alerstop Goldesin alerstop zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Jak działa Goldesin alerstop Goldesin alerstop jest lekiem przeciwalergicznym, który nie powoduje senności. Ułatwia on kontrolę reakcji alergicznej i jej objawów. W jakim celu stosuje się Goldesin alerstop Goldesin alerstop łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży … Czytaj dalej

Hitaxa

Hitaxa

Hitaxa, 0,5 mg/ml, roztwór doustny Hitaxa roztwór doustny jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Hitaxa roztwór doustny łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów tego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Hitaxa roztwór doustny jest … Czytaj dalej

Hitaxa Fast

Hitaxa Fast

Hitaxa fast jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Hitaxa fast łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów tego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Hitaxa fast tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej jest stosowany również … Czytaj dalej

Hitaxa Fast Junior

Hitaxa Fast Junior

Hitaxa fast Junior jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Hitaxa fast Junior łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów tego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Hitaxa fast Junior tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej … Czytaj dalej

Jovesto

Jovesto to lek dostępny na receptę, jest przeznaczony do stosowania na łagodzący objawy alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, spowodowanego przez alergię, np. kataru siennego lub uczulenia na roztocza w kurzu. Jest stosowany, jeśli pacjent kicha, z nosa wydziela się wodnisty katar lub występuje świąd nosa, podniebienia oraz zaczerwienienie  lub łzawienie oczu. Preparat ten dodatkowo łagodzi objawy pokrzywki (zaburzenia skóry wywołanego przez alergię), takich jak wysypka ze świądem. Jest sprzedawany m.in w … Czytaj dalej