Współpraca

Krótko na temat portalu

współpracaPortal baza-lekow.com.pl istnieje od 2013 roku i jest sukcesywnie rozwijany. Baza produktowa jest na bieżąco aktualizowana.

Baza zawiera wszystkie produkty lecznicze będące w obrocie na terenie RP (zg. z danymi z Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Europejskiej Agencji Leków).

Portal baza-lekow.com.pl to około 10 tysięcy stron produktowych, kilkaset unikalnych publikacji na temat zdrowia oraz profesjonalnych opisów substancji czynnych sporządzonych przez farmaceutów. Nie należy zapominać o ogromnej ilości „user generated content” w postaci opinii pacjentów o lekach. Na stronie znajduje się prawie 7 tysięcy prawdziwych komentarzy na temat stosowanych produktów leczniczych.

Zachęcamy do zapoznania się ze statystykami odsłon z ostatnich kilku lat.

1. Oferta – artykuł sponsorowany:

 • Jaki jest rodzaj publikowanego linku? – „dofollow” lub „nofollow” (url, brand, anchory)
 • Jaka jest maksymalna liczba linków w artykule? – 1
 • Jaki jest czas publikacji artykułu? – na stałe – uwaga: w przypadku linków „dofollow’, po 12 miesiącach artykuł zostaje, a linki zmieniają atrybut na „nofollow”
 • Czy oferta zawiera usługę napisania artykułu? – nie
 • Jaka jest preferowana tematyka publikacji? – akceptujemy dobrej jakości treści o tematyce zdrowie, medycyna, farmacja
 • Czy artykuł jest oznaczany (np. artykuł sponsorowany, materiał partnera)? – aktualnie nie stosujemy odrębnego oznaczania treści sponsorowanych
 • Gdzie będzie znajdować się artykuł w trakcie całego okresu publikacji? – wszystkie artykuły znajdują się na naszym blogu pod adresem https://baza-lekow.com.pl/blog-artykuly-o-tematyce-zdrowotnej/
 • Czy artykuł jest promowany? – każda publikacja jest podlinkowana na stronie głównej portalu przez co najmniej 14 dni
 • Jaka jest preferowana, optymalna długość artykułu? – 3000 – 6000 znaków
 • Czy wymagane jest dołączenie zdjęcia? – tak, min. szerokość 860px
 • Jak jest cena netto za publikację artykułu?  – 700 PLN netto (dofollow) lub 500 PLN netto (nofollow) – faktura VAT (termin płatności do ustalenia indywidualnie). W pierwszej kolejności następuje publikacja artykułu, następnie zleceniodawca weryfikuje i akceptuje mailowo prawidłowość wykonania usługi, dopiero po akceptacji wystawiana jest faktura VAT.

Uwaga: Publikacje powinny być poprawne i mieć wartość merytoryczną. Artykuł musi być obiektywny, nie powinien mieć charakteru reklamowego,  ale może wskazywać na reklamodawcę. Wydawca ma prawo do odmowy publikacji, jeżeli nie spełni subiektywnych wymagań jakościowych.

Przykładowe publikacje sponsorowane:

2. Link w treści istniejących artykułów / stron produktowych

Możliwość publikacji linku w dowolnym artykule lub stronie produktowej, za wyjątkiem artykułów sponsorowanych zawierających już linki do stron zewnętrznych.

 • Jak jest cena netto za wstawienie linku?  – 300 PLN netto (dofollow) lub 200 PLN netto (nofollow) – faktura VAT (termin płatności do ustalenia indywidualnie). W pierwszej kolejności następuje wstawienie linku, następnie zleceniodawca weryfikuje i akceptuje mailowo prawidłowość wykonania usługi, dopiero po akceptacji wystawiana jest faktura VAT.
 • Jaki jest czas publikacji linku? – 12 miesięcy

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy działające w branży farmaceutycznej, szeroko rozumianej branży medycznej i inne zainteresowane zareklamowaniem swoich produktów lub usług.

Właściciel i wydawca serwisu:
Web Publisher
REGON: 368282602
NIP: 7811791677
webpublisher.polska@gmail.com.

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Apap C Plus ból i gorączka tabletki musujące (Opakowanie: 10 )Apap C Plus ból i gorączka tabletki musujące (Opakowanie: 10 ) to produkt przeznaczony do leczenia dokuczliwych objawów występujących podczas grypy czy przeziębienia, takie jak gorączka czy ból głowy i ból mięśni.
Lek zalecany jest dla osób obserwujących u siebie objawy grypy lub przeziębienia…

19.19 

Zastosowanie Almased koktajl odchudzający saszetki (Opakowanie: 10X50 g)Almased koktajl odchudzający saszetki (Opakowanie: 10X50 g) zawiera cenne składniki odżywcze, które skutecznie wspomagają metabolizm dzięki czemu zwiększa się proces spalania tłuszczów w organizmie. Almased koktajl odchudzający saszetki (Opakowanie: 10X50 g) pozwalają szybko i łatwo stracić zbędne kilogramy.
Polecany jest również osobą uprawiającym czynnie sport jako uzupełnienie codziennej…

112.69 

Zastosowanie Flegamina o smaku miętowym bez cukru (Opakowanie: 200 ml)Flegamina o smaku miętowym bez cukru (Opakowanie: 200 ml) to lek w postaci syropu o działaniu wykrztuśnym do stosowania przy infekcji górnych dróg oddechowych. Wspomaga oczyszczenie oskrzeli z zalegającej wydzieliny, dzięki czemu przyspiesza powrót do zdrowia.Efekt działania Flegamina o smaku miętowym bez cukru (Opakowanie: 200 ml)Flegamina o smaku miętowym…

21.18 

Zastosowanie Kneipp Olejek do masażu Happy break (Opakowanie: 100 ml)Kneipp Olejek do masażu Happy break (Opakowanie: 100 ml) to olejek do masażu o działaniu relaksującym i odprężającym, zarówno ciało, jak i umysł. Poprawia samopoczucie, łagodzi oznaki stresu, ale także pielęgnuje skórę, pozostawiając ją odżywioną i nawilżoną.
Efekt działania Kneipp Olejek do masażu Happy break (…

46.99 

Panadol dla dzieci (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

19.92 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief