Współpraca

Artykuły sponsorowane

współpracaPortal baza-lekow.com.pl istnieje od 2013 roku i jest sukcesywnie rozwijany. Baza produktowa jest na bieżąco aktualizowana.

Baza zawiera wszystkie produkty lecznicze będące w obrocie na terenie RP (zg. z danymi z Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Europejskiej Agencji Leków).

Portal baza-lekow.com.pl to około 10 tysięcy stron produktowych, kilkaset unikalnych publikacji na temat zdrowia oraz profesjonalnych opisów substancji czynnych sporządzonych przez farmaceutów. Nie należy zapominać o ogromnej ilości „user generated content” w postaci opinii pacjentów o lekach. Na stronie znajduje się prawie 7 tysięcy prawdziwych komentarzy na temat stosowanych produktów leczniczych.

Zachęcamy do zapoznania się ze statystykami odsłon z ostatnich kilku lat.

Oferta – artykuł sponsorowany:

  • Jaki jest rodzaj publikowanego linku? – dofollow (url, brand, anchory)
  • Jaka jest maksymalna liczba linków w artykule? – 1
  • Jaki jest czas publikacji? – min. 12 m-cy
  • Czy oferta zawiera usługę napisania artykułu? – nie
  • Jaka jest preferowana tematyka publikacji? – akceptujemy dobrej jakości treści o tematyce zdrowie, medycyna, farmacja
  • Czy artykuł jest oznaczany (np. artykuł sponsorowany, materiał partnera)? – aktualnie nie stosujemy odrębnego oznaczania treści sponsorowanych
  • Gdzie będzie znajdować się artykuł w trakcie całego okresu publikacji? – wszystkie artykuły znajdują się na naszym blogu pod adresem https://baza-lekow.com.pl/blog-artykuly-o-tematyce-zdrowotnej/
  • Jaka jest preferowana, optymalna długość artykułu? – 3000 – 6000 znaków
  • Czy wymagane jest dołączenie zdjęcia? – tak, min. szerokość 860px
  • Jak jest cena netto za publikację artykułu?  – 950 PLN netto – faktura VAT (termin płatności do ustalenia indywidualnie). W pierwszej kolejności następuje publikacja artykułu, następnie zleceniodawca weryfikuje i akceptuje mailowo prawidłowość wykonania publikacji, dopiero po akceptacji wystawiana jest faktura VAT.

Uwaga: Publikacje powinny być poprawne i mieć wartość merytoryczną. Artykuł musi być obiektywny, ale może wskazywać na reklamodawcę. Wydawca ma prawo do odmowy publikacji, jeżeli nie spełni subiektywnych wymagań jakościowych.

Przykładowe publikacje sponsorowane:

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy działające w branży farmaceutycznej, szeroko rozumianej branży medycznej i inne zainteresowane zareklamowaniem swoich produktów lub usług.

Właściciel i wydawca serwisu:
Web Publisher
REGON: 368282602
NIP: 7811791677
webpublisher.polska@gmail.com.