O nas

logo baza lekówPortal umożliwia szybkie i intuicyjne wyszukiwanie podstawowych informacji na temat leków, suplementów diety, wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, kosmetyków oraz innych produktów dostępnych w aptekach na terenie RP. Pacjenci mają możliwość wyrażenia swojej opinii na temat stosowanego preparatu oraz zapoznania się z opiniami innych użytkowników. Istnieje możliwość przeglądania produktów w oparciu o specjalnie przygotowane kategorie. Produkty lecznicze są także powiązane wg substancji czynnych, co umożliwia znalezienie potencjalnego zamiennika leku.

Treści przygotowywane są przy współpracy z farmaceutami oraz copywriterami posiadającymi wykształcenie medyczne.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z serwisu i na każdym kroku przypominamy: serwis internetowy może być jedynie wsparciem oraz możliwością poszerzenia swojej wiedzy na temat zdrowia. Jednakże każda decyzja dotycząca zdrowia, w tym stosowania leków, powinna zostać skonsultowana z lekarzem lub farmaceutą. Polaku, nie lecz się sam! Korzystaj z porad specjalistów.

 

Tomasz Mierkiewicz – z wykształcenia ekonomista, właściciel firmy Web Publisher REGON 368282602 NIP 7811791677 – wydawca portalu baza-lekow.com.pl. Portal powstał 2013 roku, jest zbiorem przydatnych informacji oraz opinii pacjentów na temat stosowania leków i innych produktów dostępnych w polskich aptekach. W trosce o wysoką jakość merytoryczną, treści przygotowywane są przy współpracy z farmaceutami oraz copywriterami posiadającymi wykształcenie medyczne. Opisy leków opracowywane są w oparciu o wiarygodne źródła: Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Europejską Agencję Leków (EMA).