Substancja czynna: Ibuprofen - lista leków

Ibuprofen – substancja o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Należy do grupy NLPZ (niesteroidowych leków przeciwzapalnych). Powszechnie stosowany w bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle głowy, zębów, mięśni, kości i stawów, bólach pourazowych, nerwobólach, w gorączce, bolesnych miesiączkach, przy leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów oraz choroby zwyrodnieniowej stawów. Występuje w postaci tabletek, kapsułek, zawiesiny, czopków oraz maści. Działanie ibuprofenu utrzymuje się około 4-6 godzin.

Możliwe działania niepożądane: w przypadku doraźnego stosowania działania niepożądane występują rzadko. Do najczęściej występujących zaliczamy niestrawność, ból brzucha, nudności, zgaga, duszność, zawroty głowy, reakcje skórne w postaci wysypki lub pokrzywki.

Uwaga: Ibuprofenu nie powinny stosować osoby z chorobą wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy. Regularne przyjmowanie preparatów z ibuprofenem oraz preparatów z kwasem acetylosalicylowym osłabia działanie kardioprotekcyjne kwasu acetylosalicylowego.

Abfen

Działanie i wskazania Abfen należy do grupy leków zwanych „niesteroidowe leki przeciwzapalne” lub NLPZ. Każda saszetka leku zawiera 200 mg ibuprofenu. Lek ten jest stosowany...

Abfen Forte

Działanie i wskazania Abfen Forte należy do grupy leków nazywanych NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne). Jedna saszetka leku zawiera 400 mg ibuprofenu. Lek ten jest stosowany przez...

Acatar Zatoki

Działanie i wskazania Acatar Zatoki jest lekiem przeznaczonym do stosowania doraźnego w celu złagodzenia objawów grypy i przeziębienia takich jak: ból i niedrożność zatok obocznych...

Acatar Zatoki Tabs

Działanie i wskazania Acatar Zatoki Tabs to lek złożony z dwóch substancji czynnych: ibuprofenu (leku z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, tzw. NLPZ) i chlorowodorku...

Advil Zatoki

Działanie i wskazania Advil Zatoki stosuje się w celu złagodzenia objawów związanych z przekrwieniem błony śluzowej nosa/zatokowym bólem głowy, gorączką oraz bólem związanym z przeziębieniem...

Advil Zatoki Sprint

Działanie i wskazania Co to jest lek Advil Zatoki Sprint Lek Advil Zatoki Sprint zawiera dwie substancje czynne: ibuprofen i pseudoefedrynę. • Ibuprofen należy do grupy...

Apselan Plus

Działanie i wskazania Apselan Plus to tabletki powlekane zawierające 200 mg ibuprofenu i 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny. Lek działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Zmniejsza obrzęk...

Axoprofen

Działanie i wskazania Lek Axoprofen zawiera ibuprofen, który należy do grupy leków zwanej niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które działają poprzez zmniejszanie bólu, stanu zapalnego...

Axoprofen Forte

Działanie i wskazania Lek Axoprofen Forte zawiera ibuprofen, który należy do grupy leków zwanej niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które działają poprzez zmniejszanie bólu, stanu...

Babyfen

Działanie i wskazania Ten lek zawiera ibuprofen. Ibuprofen należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ), które zmniejszają ból, obrzęk i obniżają temperaturę...

Brufen

Działanie i wskazania Brufen, zawiesina doustna należy do grupy leków NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne). Brufen zmniejsza ból, obniża gorączkę, i ma działanie przeciwzapalne. Brufen, zawiesina...

Brufen Forte

Działanie i wskazania Brufen Forte to lek łagodzący dolegliwości bólowe i gorączkę (należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, NLPZ). Brufen Forte jest stosowany w...

Brufen Plus

Działanie i wskazania Lek zawiera ibuprofen i kodeinę, które są substancjami przeciwbólowymi. Działając na organizm w różny sposób, ibuprofen i kodeina łącznie zmniejszają ból i...

Buscofem

Działanie i wskazania Lek Buscofem zawiera substancję o nazwie ibuprofen. Związek ten należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Leki te przynoszą ulgę...

Byfonen

Działanie i wskazania Substancją czynną jest ibuprofen. Należy on do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Byfonen jest stosowany w krótkotrwałym łagodzeniu objawów: - bólu...

Dip Rilif

Działanie i wskazania Dip Rilif jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Zawiera ibuprofen (50 mg w 1 g żelu) i mentol (30...

Dolgit

Działanie i wskazania Ibuprofen, substancja czynna leku Dolgit, należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Ibuprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn w zmienionej zapalnie...

Dolgit Gel

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Ibuprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Jego działanie jest uwarunkowane hamowaniem syntezy prostaglandyn w zmienionej...

Efedoxin

Działanie i wskazania Lek Efedoxin zawiera dwie substancje czynne: ibuprofen i pseudoefedryny chlorowodorek. Ibuprofen należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). NLPZ zapewniają...

Flustad

Działanie i wskazania FLUSTAD zawiera ibuprofen i fenylefryny chlorowodorek, które są skuteczne w łagodzeniu objawów grypy i przeziębienia, w tym bólu o nasileniu małym do...

Flustad MAX

Działanie i wskazania Lek Flustad MAX zawiera ibuprofen i fenylefryny chlorowodorek, które są skuteczne w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy, w tym bólu o...

Galprofen

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków, które są określane jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które wykazują zdolność łagodzenia takich dolegliwości jak ból, obrzęk...

Galprofen Max

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków, które są określane jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które wykazują zdolności łagodzenia takich dolegliwości jak ból, obrzęk...

Ibalgin

Działanie i wskazania Ibalgin jest lekiem przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Wskazania do stosowania: - bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (m.in. ból napięciowy...

Ibalgin Fast

Działanie i wskazania Substancja czynna leku – ibuprofen - należy do grupy tak zwanych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ); leki te wykazują działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Ibalgin...

Ibalgin Maxi

Działanie i wskazania Ibalgin Maxi jest lekiem przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Wskazania do stosowania: - bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy (m.in. ból...

Ibalgin Rapid

Działanie i wskazania Nazwa tego leku to IBALGIN RAPID, 200 mg (zwany ibuprofenem w całej tej ulotce). Substancją czynną leku (która sprawia, że lek działa) jest...

Ibalgin Rapid Forte

Działanie i wskazania Nazwa tego leku to IBALGIN RAPID FORTE, 400 mg (zwany ibuprofenem w całej tej ulotce). Substancją czynną leku (która sprawia, że lek działa)...

Ibalgin Sport

Działanie i wskazania Ibalgin Sport jest wskazany do stosowania w leczeniu miejscowym objawów zapalnych ostrych i przewlekłych chorób reumatoidalnych, bólu związanego z chorobą zwyrodnieniową stawów...

Ibenal

Działanie i wskazania Substancją czynną leku Ibenal jest ibuprofen. Ibenal należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) działających przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Ibenal stosowany jest w...

Ibenal Forte

Działanie i wskazania Substancją czynną leku Ibenal Forte jest ibuprofen. Ibenal Forte należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) działających przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Ibenal Forte...

Ibenal Max

Działanie i wskazania Substancją czynną leku Ibenal Max jest ibuprofen. Ibenal Max należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) działających przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Lek Ibenal...

Ibudolor Quick

Działanie i wskazania Ibuprofen, substancja czynna leku Ibudolor Quick, należy do grupy leków zwanych „niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi” (NLPZ). Leki te działają poprzez...

Ibufarmalid

Działanie i wskazania Substancją czynną leku Ibufarmalid jest ibuprofen. Lek Ibufarmalid należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) działających przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Lek Ibufarmalid stosowany jest...

Ibufen

Działanie i wskazania Ibufen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Lek jest przeznaczony do stosowania u dzieci...

Ibufen Baby

Działanie i wskazania Ibufen Baby należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Lek jest przeznaczony do stosowania u...

Ibufen dla dzieci FORTE o smaku malinowym

Działanie i wskazania Ibufen dla dzieci FORTE o smaku malinowym należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Lek...

Ibufen dla dzieci FORTE o smaku truskawkowym

Działanie i wskazania Ibufen dla dzieci FORTE o smaku truskawkowym należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowy i przeciwzapalne. Lek...

Ibufen dla dzieci o smaku malinowym

Działanie i wskazania Substancją czynną leku Ibufen dla dzieci o smaku malinowym jest ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek łagodzi...

Ibufen dla dzieci o smaku pomarańczowym

Działanie i wskazania Substancją czynną leku jest ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek łagodzi dolegliwości, takie jak: gorączka, ból i...

Ibufen dla dzieci o smaku truskawkowym

Działanie i wskazania Substancją czynną leku jest ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek łagodzi dolegliwości takie, jak: gorączka, ból i...

Ibufen Junior

Działanie i wskazania Ibufen Junior należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Lek jest przeznaczony do stosowania u dzieci...

Ibufen mini Junior

Działanie i wskazania Ibufen mini Junior należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne i jest przeznaczony dla dzieci...

Ibum

Działanie i wskazania Lek Ibum zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazaniami do stosowania leku...

IBUM Dla Dzieci

Działanie i wskazania Lek IBUM dla dzieci, czopki, zawiera ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków -przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania do...

Ibum Easy

Działanie i wskazania Lek IBUM Easy zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania do stosowania •...

Ibum Easy Forte

Działanie i wskazania Lek IBUM Easy Forte zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania do...

Ibum Easy Junior

Działanie i wskazania Lek IBUM Easy Junior zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania do...

Ibum Express

Działanie i wskazania Lek Ibum Express zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania do stosowania Bóle...

IBUM Forte

Działanie i wskazania Lek IBUM forte, zawiera ibuprofen - substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania do stosowania - bóle...

Ibum Forte smak bananowy

Działanie i wskazania Lek Ibum Forte, zawiesina doustna zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazania...

Ibum Grip

Działanie i wskazania Lek wykazuje skojarzone działanie dwóch składników: ibuprofenu, należącego do niesteroidowych leków przeciwzapalnych i pseudoefedryny będącej lekiem sympatykomimetycznym. Ibuprofen wykazuje działanie przeciwbólowe,...

Ibum Supermax

-Działanie i wskazania Lek IBUM SUPERMAX zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Lek ten wskazany...

IBUM Zatoki

Działanie i wskazania Lek wykazuje skojarzone działanie dwóch składników: ibuprofenu, należącego do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i pseudoefedryny będącej lekiem sympatykomimetycznym. Ibuprofen wykazuje działanie przeciwbólowe,...

Ibum Zatoki Max

Działanie i wskazania Lek Ibum Zatoki Max wykazuje skojarzone działanie dwóch składników: ibuprofenu, należącego do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i pseudoefedryny będącej lekiem sympatykomimetycznym. Ibuprofen...

Ibumax 200 mg

Działanie i wskazania Lek IBUMAX 200 mg zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazaniami do stosowania...

Ibumax 400 mg

Działanie i wskazania Lek IBUMAX 400 mg zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazaniami do stosowania...

Ibumax forte 600 mg

Działanie i wskazania Lek IBUMAX FORTE 600 mg zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazaniami do...

Ibument

Działanie i wskazania Ibument jest lekiem o miejscowym działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym, zawierającym substancje czynne ibuprofen (50 mg w 1 g żelu) i...

Ibupar

Działanie i wskazania Ibupar jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do umiarkowanego działanie przeciwbólowe oraz działanie przeciwgorączkowe. Ibuprofen jest wchłaniany z przewodu pokarmowego. Maksymalne stężenie...

Ibupar forte

Działanie i wskazania Ibupar forte jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do umiarkowanego działanie przeciwbólowe oraz działanie przeciwgorączkowe. Ibuprofen jest wchłaniany z przewodu pokarmowego. Maksymalne...

Ibuprex

Działanie i wskazania Substancją czynną leku jest ibuprofen należący do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Ibuprofen zmniejsza gorączkę i wywiera działanie przeciwbólowe....

Ibuprex Max

Działanie i wskazania Substancją czynną leku jest ibuprofen należący do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Ibuprofen zmniejsza gorączkę i wywiera działanie przeciwbólowe. Lek...

Ibuprofen AFL

Działanie i wskazania Ibuprofen AFL jest lekiem przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Lek zawiera substancję czynną ibuprofen. Wskazania...

Ibuprofen Aflofarm

Działanie i wskazania Ibuprofen Aflofarm jest lekiem przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Lek zawiera substancję czynną...

Ibuprofen Alkaloid-INT

Działanie i wskazania Ten lek zawiera ibuprofen. Ibuprofen należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ), które zmniejszają ból, obrzęk i obniżają temperaturę...

Ibuprofen Alkem

Działanie i wskazania Ibuprofen Alkem należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ), które są stosowane w celu zmniejszenia bólu i stanu zapalnego. Lek...

Ibuprofen APTEO MED

Działanie i wskazania Ibuprofen APTEO MED zawiera ibuprofen, który należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) zmniejszających ból i gorączkę. Lek ten stosowany...

Ibuprofen B. Braun

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Lek ten wskazany jest do stosowania u dorosłych w krótkotrwałym leczeniu objawowym ostrego...

Ibuprofen Banner

Działanie i wskazania Ibuprofen Banner zawiera substancję leczniczą o nazwie ibuprofen. Należy on do grupy leków określanych jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które działają przeciwbólowo...

Ibuprofen Bril

Działanie i wskazania Lek Ibuprofen Bril należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ), których działanie polega na zmniejszaniu bólu, stanów zapalnych i...

Ibuprofen Dermogen

Działanie i wskazania Lek Ibuprofen Dermogen należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Lek Ibuprofen Dermogen jest stosowany w celu: - objawowego leczenia...

Ibuprofen Dr.Max

Działanie i wskazania Ibuprofen Dr. Max należy do grupy leków nazywanych NLPZ (niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi), które działają poprzez zmniejszenie bólu, stanu zapalnego i gorączki. Tabletki...

Ibuprofen Fair-Med

Działanie i wskazania IBUPROFEN FAIR-MED, 200 mg; 400 mg, tabletki powlekane Ibuprofen FAIR-MED należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Działanie tych leków...

Ibuprofen Farmalider

Działanie i wskazania Ibuprofen FARMALIDER to lek łagodzący dolegliwości bólowe i gorączkę należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych NLPZ). Ibuprofen FARMALIDER jest stosowany w krótkotrwałym leczeniu...

Ibuprofen Forte DOZ

Działanie i wskazania Substancją czynną leku Ibuprofen Forte DOZ jest ibuprofen. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (tzw. NLPZ) działających przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Lek Ibuprofen...

Ibuprofen Galpharm

Działanie i wskazania Ibuprofen Galpharm zawiera ibuprofen, który należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ) zmniejszających ból i gorączkę. Lek ten stosowany jest...

Ibuprofen Galpharm Max

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków, które są określane jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które wykazują zdolność łagodzenia takich dolegliwości jak ból,...

Ibuprofen Generics

Działanie i wskazania Ibuprofen Generics zawiera substancję czynną ibuprofen. Należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). NLPZ łagodzą dolegliwości zmieniając odpowiedź organizmu na...

Ibuprofen Hasco

Działanie i wskazania Ibuprofen Hasco zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Wskazaniami do stosowania leku...

Ibuprofen LGO

Działanie i wskazania Substancją czynną leku Ibuprofen LGO jest ibuprofen. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (tzw. NLPZ) działających przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Lek Ibuprofen LGO...

Ibuprofen Lysine InnFarm

Działanie i wskazania Lek ten zawiera lizynian ibuprofenu, czyli sól lizynową ibuprofenu. Ibuprofen należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ), które łagodzą dolegliwości...

Ibuprofen Lysine Perrigo

Działanie i wskazania Lek ten zawiera ibuprofen z lizyną, który jest solą lizynową ibuprofenu. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (tzw. NLPZ), które działają...

Ibuprofen Polfarmex

Działanie i wskazania Ibuprofen jest pochodną kwasu propionowego. Należy do grupy NLPZ, ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne. Mechanizm działania ibuprofenu polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn....

Ibuprofen Sensilab

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków - niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), o działaniu leczniczym: przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Ibuprofen Sensilab stosowany jest w...

Ibuprofen Teva

Działanie i wskazania Ibuprofen Teva jest lekiem zmniejszającym ból i gorączkę (niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) i przeciwbólowy). Lek Ibuprofen Teva jest stosowany w krótkotrwałym leczeniu...

Ibuprofen Teva Max

Działanie i wskazania Ibuprofen Teva MAX to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy (niesteroidowy lek przeciwzapalny). Wskazania do stosowania leku Ibuprofen Teva MAX Ibuprofen Teva MAX zalecany jest...

Ibuprofen-Pabi

Działanie i wskazania Ibuprofen-Pabi jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), wykazującym słabe do umiarkowanego działanie przeciwbólowe oraz działanie przeciwgorączkowe. Ibuprofen jest wchłaniany z przewodu pokarmowego....

Ibuprofen/Pseudoephedrine hydrochloride Krewel

Działanie i wskazania Ibuprofen/Pseudoephedrine hydrochloride Krewel zawiera dwie substancje czynne: ibuprofen i pseudoefedryny chlorowodorek. Ibuprofen należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). NLPZ...

Ibuprom

Działanie i wskazania Lek IBUPROM jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Lek obniża gorączkę. Wskazaniem do...

Ibuprom dla Dzieci

Działanie i wskazania Substancją czynną leku jest ibuprofen, który należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Działanie tych leków polega na zmianie...

Ibuprom dla Dzieci Forte

Działanie i wskazania Substancją czynną leku jest ibuprofen, który należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Działanie tych leków polega na zmianie...

Ibuprom Max

Działanie i wskazania Lek IBUPROM MAX jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Lek obniża gorączkę. Wskazaniem...

Ibuprom Max Sprint

Działanie i wskazania Lek Ibuprom Max Sprint zawiera ibuprofen – substancję czynną należącą do grupy tak zwanych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Jest lekiem działającym przeciwbólowo....

Ibuprom RR

Działanie i wskazania Ibuprom RR to lek przeciwbólowy, przeciwzapalny i przeciwgorączkowy. Wskazaniem do stosowania leku są bóle różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu w...

Ibuprom Sport

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Ibuprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Jego działanie jest uwarunkowane hamowaniem syntezy prostaglandyn w zmienionej zapalnie...

Ibuprom Sport spray

Działanie i wskazania Ibuprom Sport spray to lek przeznaczony do stosowania miejscowego na skórę. Zawiera ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ)....

IBUPROM SPORT żel

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).Ibuprofen działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Jego działanie jest uwarunkowane hamowaniem syntezy prostaglandyn w...

Ibuprom Sprint

Działanie i wskazania IBUPROM SPRINT jest lekiem działającym przeciwbólowo. Stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu. Lek obniża gorączkę. Wskazania...

Ibuprom Zatoki

Działanie i wskazania Lek Ibuprom Zatoki jest lekiem przeznaczonym do stosowania doraźnego w celu złagodzenia objawów występujących w przeziębieniu i grypie takich jak: ból...

Ibuprom Zatoki Tabs

Działanie i wskazania Ibuprom Zatoki Tabs to lek złożony z dwóch substancji czynnych: ibuprofenu (leku z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, tzw. NLPZ) i chlorowodorku fenylefryny...

Iburapid

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków - niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), o działaniu leczniczym: przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Iburapid stosowany jest w następujących...

Ibured

Działanie i wskazania Ibured to żel do stosowania miejscowego na skórę. 1 g żelu zawiera 50 mg ibuprofenu, który należy do grupy niesteroidowych leków...

Ibured Forte

Działanie i wskazania Ibured forte to żel do stosowania miejscowego na skórę. 1 g żelu zawiera 100 mg ibuprofenu, który należy do grupy niesteroidowych...

Ibutact

-Działanie i wskazania Lek Ibutact zawiera substancję czynną ibuprofen należącą do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Wskazaniami do stosowania...

Ibuxal

-Działanie i wskazania Substancją czynną leku Ibuxal jest ibuprofen. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (tzw. NLPZ) działających przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Lek Ibuxal stosowany...

Ifenin

Działanie i wskazania Ifenin należy do grupy leków zwanej NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne), które działają poprzez zmniejszenie bólu, stanu zapalnego i wysokiej temperatury. Ifenin jest stosowany...

Ifenin dla dzieci

Działanie i wskazania Ifenin dla dzieci zawiera ibuprofen, który należy do grupy leków zwanej niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które działają poprzez zmniejszanie bólu, stanu...

Ifenin Forte

Działanie i wskazania Ifenin Forte należy do grupy leków zwanej NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne), które działają poprzez zmniejszenie bólu, stanu zapalnego i wysokiej temperatury. Ifenin Forte...

Infex Zatoki

Działanie i wskazania Lek Infex Zatoki zawiera substancję czynną ibuprofen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), oraz pseudoefedrynę o działaniu obkurczającym błonę śluzową nosa. •...

Kidofen

Działanie i wskazania Kidofen jest lekiem przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Należy do grupy leków nazywanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Lek zawiera substancję czynną ibuprofen. Wskazania...

Kidofen duo

Działanie i wskazania Kidofen duo jest lekiem przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Lek zawiera ibuprofen i paracetamol. Wskazania do stosowania leku Kidofen duo: - leczenie gorączki i...

Kineret

Działanie i wskazania Lek Kineret zawiera substancję czynną anakinrę. Jest to rodzaj cytokiny (lek immunosupresyjny) stosowany w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów. Cytokiny są białkami...

Laboratoria PolfaŁódź IBUPROFEN MAX

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków - niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), o działaniu leczniczym: przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Laboratoria PolfaŁódź Ibuprofen MAX stosowany...

Laboratoria PolfaŁódź Zatoki

Działanie i wskazania Laboratoria PolfaŁódź ZATOKI jest lekiem o skojarzonym działaniu składników: ibuprofenu i pseudoefedryny, w postaci tabletek do stosowania doustnego. Ibuprofen należy do...

Lizymax

Działanie i wskazania Lek Lizymax zawiera ibuprofen w postaci ibuprofenu z lizyną. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe...

Metafen

Działanie i wskazania Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego. Zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol wykazujące działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne....

Metafen Ibuprofen

Działanie i wskazania Metafen Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne. Mechanizm działania ibuprofenu polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn. Wykazuje...

Metafen Ibuprofen Caps

Działanie i wskazania Substancją czynną leku Metafen IBUPROFEN CAPS jest ibuprofen, który należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Lek działa przeciwbólowo,...

Metafen Zatoki

Działanie i wskazania Metafen ZATOKI jest lekiem o skojarzonym działaniu składników: ibuprofenu i pseudoefedryny, w postaci tabletek do stosowania doustnego. Ibuprofen należy do grupy leków...

Metafen żel Forte

Działanie i wskazania Substancją czynną leku Metafen żel Forte jest ibuprofen. Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Mechanizm jego działania...

MIG

Działanie i wskazania MIG jest lekiem przeciwzapalnym i przeciwbólowym (niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, NLPZ) wykazującym działanie obniżające gorączkę (przeciwgorączkowe). Wskazania do stosowania MIG: Leczenie objawowe: - Bólu o łagodnym...

MIG dla dzieci

Działanie i wskazania MIG dla dzieci jest lekiem przeciwzapalnym i przeciwbólowym (niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym, NLPZ) wykazującym działanie obniżające gorączkę (przeciwgorączkowe). MIG dla dzieci jest przeznaczony do...

MIG Forte dla dzieci o smaku truskawkowym

Działanie i wskazania MIG dla dzieci Forte o smaku truskawkowym to lek łagodzący dolegliwości bólowe i gorączkę (należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, NLPZ). MIG dla...

Milifen

Działanie i wskazania Substancją czynną leku Milifen jest ibuprofen. Milifen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Milifen stosuje się u dzieci od 3 miesiąca życia...

Modafen Baby

Działanie i wskazania Modafen baby jest lekiem przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Wskazania do stosowania: - gorączka różnego pochodzenia (szczególnie towarzysząca ostrym zakażeniom bakteryjnym i wirusowym, a także...

Modafen Extra Grip

Działanie i wskazania Modafen Extra Grip stosuje się doraźnie w celu złagodzenia objawów grypy i przeziębienia takich, jak: - gorączka, - ból głowy, - niedrożność nosa (katar)...

Modafen Grip

Działanie i wskazania Modafen Grip zawiera ibuprofen i fenylefryny chlorowodorek, które są skuteczne w łagodzeniu objawów grypy i przeziębienia, w tym gorączki, bólu głowy, zatok,...

Modafen Junior

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Działanie tych leków polega na zmianie reakcji organizmu na ból, stan zapalny i...

Nurofen

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które wykazują zdolność łagodzenia takich dolegliwości jak ból, obrzęk i gorączka. Nurofen jest przeznaczony...

Nurofen dla dzieci

Działanie i wskazania 5 ml zawiesiny Nurofen dla dzieci zawiera 100 mg ibuprofenu, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek łagodzi takie...

Nurofen dla dzieci Forte

Działanie i wskazania 5 ml zawiesiny doustnej Nurofen dla dzieci Forte zawiera 200 mg ibuprofenu, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek...

Nurofen dla dzieci Junior

Działanie i wskazania Iburprofen należy do grupy leków zwanych Niesteroidowymi Lekami Przeciwzapalnymi (NLPZ). Działanie tych leków polega na zmianie odpowiedzi organizmu na ból, stan...

Nurofen Express

Działanie i wskazania Nurofen Express zawiera 200 mg ibuprofenu w postaci ibuprofenu sodowego dwuwodnego. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających...

Nurofen Express Femina

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków, które są określane jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Leki te stosuje się w celu zmiany odpowiedzi...

Nurofen Express Forte

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Leki te działają poprzez zmianę odpowiedzi organizmu na ból i wysoką temperaturę. Lek...

Nurofen Express Forte rozpuszczalny

Działanie i wskazania Lek Nurofen Express Forte rozpuszczalny zawiera ibuprofen 400 mg w postaci ibuprofenu z lizyną. Ibuprofen należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami...

Nurofen Express TAB

Działanie i wskazania Lek Nurofen Express TAB 200 mg zawiera ibuprofen w połączeniu z lizyną, dzięki czemu szybciej wchłaniany jest z przewodu pokarmowego do...

Nurofen Forte

Działanie i wskazania 1 tabletka powlekana Nurofen Forte zawiera 400 mg ibuprofenu, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek łagodzi takie dolegliwości,...

Nurofen Forte Caps

Działanie i wskazania Nurofen Forte Caps zawiera ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Kapsułki Nurofen...

Nurofen Mięśnie i Stawy

Działanie i wskazania Nurofen Mięśnie i Stawy to żel do stosowania miejscowego na skórę.1 g żelu zawiera 50 mg ibuprofenu, który należy do grupy niesteroidowych...

Nurofen Mięśnie i Stawy Forte

Działanie i wskazania Lek Nurofen Mięśnie i Stawy Forte zawiera 400 mg ibuprofenu w postaci dwuwodnej soli sodowej. Ibuprofen należy do leków z grupy niesteroidowych...

Nurofen na ból pleców

Działanie i wskazania Nurofen na ból pleców zawiera substancję czynną ibuprofen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Ibuprofen wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe...

Nurofen Plus

Działanie i wskazania Ibuprofen zawarty w leku Nurofen Plus, należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które wykazują zdolność zmniejszenia takich dolegliwości jak ból...

Nurofen Ultima

Działanie i wskazania Lek nosi nazwę Nurofen Ultima. Nurofen Ultima zawiera dwie substancje czynne (dzięki którym lek działa). Są to ibuprofen i paracetamol. Ibuprofen należy do...

Nurofen Ultra Forte do rozpuszczania

Działanie i wskazania Lek Nurofen Ultra Forte do rozpuszczania zawiera ibuprofen 400 mg w postaci ibuprofenu z lizyną. Ibuprofen należy do grupy leków zwanych...

Nurofen Ultrafast

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które wykazują właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Kapsułki Nurofen Ultrafast zawierają 200 mg ibuprofenu...

Nurofen Zatoki

Działanie i wskazania Nurofen Zatoki to tabletki powlekane zawierające 200 mg ibuprofenu i 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny. Lek działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Zmniejsza obrzęk...

Pedea

Działanie i wskazania Dopóki dziecko znajduje się w łonie przyszłej matki jego płuca nie pracują. U nienarodzonego jeszcze dziecka występuje naczynie krwionośne usytuowane w...

Pediprofen

Działanie i wskazania Pediprofen to lek łagodzący dolegliwości bólowe i gorączkę należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Pediprofen jest stosowany w krótkotrwałym leczeniu objawowym: •...

Spedifen 400

Działanie i wskazania Lek Spedifen 400 zawiera substancję czynną zwaną ibuprofenem, która należy do grupy leków, znanych jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Wykazuje działanie przeciwzapalne,...

Sudafed Extra

Działanie i wskazania Lek Sudafed Extra zawiera dwie substancje czynne: ibuprofen i pseudoefedryny chlorowodorek. Ibuprofen należy do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). NLPZ...

Sudafed Muco Syrop na kaszel mokry o smaku cytryny i miodu

Działanie i wskazania Sudafed Muco na kaszel mokry o smaku cytryny i miodu łagodzi mokry kaszel. Zawiera gwajafenezynę (środek wykrztuśny), która rozrzedza wydzielinę z...

Tesprofen

Działanie i wskazania Ibuprofen należy do grupy leków, które są określane jako niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), które wykazują zdolność łagodzenia takich dolegliwości jak ból,...

Valcomb

Działanie i wskazania Valcomb zawiera paracetamol i ibuprofen. Paracetamol działa poprzez zahamowanie przekazywania informacji o bólu do mózgu. Zmniejsza również gorączkę. Ibuprofen należy do grupy leków zwanych...

Zatotabs

Działanie i wskazania Lek ZATOTABS wykazuje skojarzone działanie dwóch składników: ibuprofenu, należącego do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i pseudoefedryny będącej lekiem sympatykomimetycznym. Ibuprofen wykazuje działanie...