Leki na literę V to grupa produktów leczniczych, suplementów diety i innych środków medycznych, których nazwa rozpoczyna się na literę V. W tej kategorii znajdują się leki o różnym działaniu i zastosowaniu, np.:

Vaciclor – lek o właściwościach przeciwwirusowych, stosowany w leczeniu opryszczki, półpaśca i zakażeń wywołanych przez wirus cytomegalii.
Vagifem – lek zawierający estradiol, żeński hormon płciowy, stosowany dopochwowo w leczeniu objawów związanych z niedoborem estrogenów u kobiet w okresie menopauzy.
Valcatuna – lek zawierający walsartan, substancję obniżającą ciśnienie tętnicze, stosowany w leczeniu nadciśnienia i niewydolności serca.
Valeriana officinalis – homeopatyczny produkt leczniczy, zawierający korzeń kozłka lekarskiego, stosowany w łagodnych objawach napięcia nerwowego i trudnościach w zasypianiu.
VACO – seria produktów biobójczych, zawierających substancje odstraszające lub zabijające owady, takie jak komary, kleszcze i meszki.
To tylko niektóre przykłady leków na literę V. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych produktach z tej kategorii, możesz skorzystać z wyszukiwarki leków. Tam znajdziesz pełne ulotki, opinie, ceny i dostępność leków w aptekach.