Vicard

Vicard jest suplementem diety zalecanym osobom osobom po 50 roku życia w celu podniesienia sił witalnych organizmu, uzupełnienia diety w substancje wspomagające pracę serca i układu krążeniowego, działające tonizująco na układ nerwowy, opóźniające procesy starzenia się organizmu.

Vicard to bogata kompozycja substancji aktywnych, uzupełniających dietę w cenne dla zdrowia naturalne związki (flawonoidy, kwercetynę, rezerwatrol i giensenozyd), pochodzące z wyciągów z głogu, żeń-szenia, ekstraktu z czerwonego wina i witamin, dobranych jako kompleksowa kuracja wzmacniająca dla osób starszych, szczególnie po 50 roku życia. Substancje czynne preparatu wspomagają pracę serca i układu krążeniowego, działają tonizująco na układ nerwowy. Kompleks witamin (B1, B2, B6, B12, C, kwas foliowy, niacynamid, biotyna) uzupełnia codzienne zapotrzebowanie organizmu oraz potęguje działanie substancji aktywnych.

Skład

wyciąg z głogu
wyciąg z żeń-szenia
ekstrakt z czerwonego wina

Dawkowanie

Doustnie. 1 drażetka dwa razy dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Opinie o Vicard (forum)

Stosujesz Vicard? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na naszym forum.

5 komentarzy do “Vicard”

  1. Slyszalam ze jest dobry na serce i krazenie nawet go sobie kupilam ale lekarka wypisala mi na krazenie mozgowe lek Vicebrol i nie wiem czy moge go laczyc z tym lekiem i go nie biore

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Napisz opinię o Vicard. Podziel się doświadczeniami na forum.