Abecek

Abecek to lek zawierający substancję czynną – syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Lek jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Jest dostępny na receptę.

Actigra/Actigra Forte

Actigra i Actigra Forte to leki zawierające syldenafil, które są stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Działają poprzez zwiększenie dopływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego, co pomaga uzyskać i utrzymać erekcję. Leki te należy przyjąć na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Są dostępne bez recepty.

Adalift

Adalift to lek zawierający substancję czynną tadalafil, który jest dostępny na receptę. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn oraz u pacjentów z objawami ze strony układu moczowego spowodowanymi częstym stanem chorobowym nazywanym łagodnym rozrostem gruczołu krokowego. Adalift działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa podczas stymulacji seksualnej, co pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję.

Amfidor

Amfidor to lek, który wspomaga erekcję, przeznaczony do stosowania tylko przez mężczyzn. Lek ten działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w penisie, zwiększając napływ krwi podczas podniecenia seksualnego. Amfidor pomaga osiągnąć erekcję pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. Lek ten jest dostępny na receptę.

Androtop

Androtop to lek dostępny na receptę, który zawiera testosteron – męski hormon płciowy wytwarzany naturalnie w organizmie. Jest to żel do stosowania na skórę. Stosowany jest jako terapia zastępcza testosteronem u mężczyzn z hipogonadyzmem, czyli stanem, w którym ciało nie produkuje wystarczającej ilości testosteronu. Lek ten jest stosowany po potwierdzeniu niedoboru testosteronu na podstawie objawów klinicznych i badań biochemicznych.

Aprost

Aprost to lek na receptę, który jest inhibitorem 5-α-reduktazy testosteronu typu II. Działa poprzez hamowanie przemiany testosteronu do hormonu o silniejszym działaniu androgennym – dihydrotestosteronu, który stymuluje rozrost gruczołu krokowego. Stosowany jest w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego w celu zmniejszenia objętości powiększonego gruczołu krokowego, poprawy przepływu moczu i złagodzenia objawów towarzyszących chorobie, a także w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia ostrego zatrzymania moczu i konieczności leczenia chirurgicznego.

Azurvig

Azurvig to lek zawierający substancję czynną – syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Działanie leku polega na wspomaganiu rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Azurvig jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji, która jest definiowana jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Produkt leczniczy Azurvig jest wydawany na receptę.

Braveran

Braveran

Braveran to naturalny suplement diety pobudzający popęd seksualny. Przeznaczony do stosowania pomocniczo w celu wywołania i wzmocnienia erekcji. Bogaty skład tych tabletek na potencję, wpływa korzystnie na sprawność seksualną.

Cialis

Cialis to lek na receptę, który zawiera tadalafil jako substancję czynną. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do prącia, co umożliwia osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Wskazaniem do stosowania Cialis jest leczenie zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Lek ten nie działa bez stymulacji seksualnej.

DoppelSil

DoppelSil to lek dostępny bez recepty, przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Zawiera substancję czynną – syldenafil, który ułatwia napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. DoppelSil występuje w formie tabletek do rozgryzania i żucia, co oznacza, że nie trzeba go popijać, wystarczy go po prostu żuć i połknąć. Lek jest skuteczny tylko w przypadku uprzedniego pobudzenia seksualnego.

DoppelSil MAX

DoppelSil MAX to lek dostępny bez recepty, zawierający syldenafil w dawce 50 mg. Jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn powyżej 18 roku życia z zaburzeniami erekcji, uniemożliwiającymi odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Dutrozen

Dutrozen to dwuskładnikowy lek stosowany w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego u mężczyzn. Składa się z dwóch substancji leczniczych: dutasterydu i tamsulosyny. Dutasteryd zmniejsza produkcję dihydrotestosteronu, co pomaga w zmniejszeniu prostaty i łagodzi objawy, natomiast tamsulosyna działa rozkurczająco na mięśnie prostaty, co ułatwia przepływ moczu i szybko łagodzi objawy. Lek jest dostępny na receptę.

Ecriten

Ecriten to lek zawierający syldenafil, który jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji, wspomagając rozkurcz naczyń krwionośnych w członku i zwiększając napływ krwi do niego podczas podniecenia seksualnego. Lek ten pomaga osiągnąć wzwód pod warunkiem pobudzenia seksualnego. Nie jest przeznaczony do stosowania u mężczyzn bez zaburzeń erekcji. Ecriten jest dostępny na receptę.

Erduro

Erduro to lek, który jest stosowany w leczeniu ostrych i przewlekłych chorób górnych dróg oddechowych, oskrzeli i płuc z towarzyszącym nieprawidłowym wydzielaniem i transportem wydzieliny śluzowej. Lek ten zawiera substancję czynną erdosteinę, która jest prolekiem. Erdosteina zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, zmniejsza jego lepkość i powoduje upłynnienie zalęgającej wydzieliny, a także wpływa na poprawę czynności rzęsek nabłonka oddechowego. Erduro jest dostępny na receptę.

Erlis

Erlis

Erlis to lek na receptę, który zawiera substancję czynną tadalafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) i jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Lek działa poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych w prąciu, co umożliwia napływ krwi i poprawia erekcję. Erlis jest skuteczny tylko w przypadku stymulacji seksualnej.

Ervasil

Ervasil to lek, który zawiera substancję czynną – syldenafil, należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Dzięki swojemu działaniu, Ervasil pomaga w rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Lek ten jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Produkt leczniczy Ervasil jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Ervasil niezbędna jest stymulacja seksualna. Lek jest dostępny na receptę.

Ervasil Max

Ervasil Max to lek zawierający substancję czynną syldenafil, który należy do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Syldenafil pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. Ervasil Max jest stosowany u dorosłych mężczyzn w leczeniu zaburzeń erekcji, czyli impotencji. Lek dostępny jest na receptę.

Falsigra

Lek stosowany w leczeniu impotencji, zaburzeń wzwodu u mężczyzn. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.

Fildlata

Fildlata to lek zawierający substancję czynną syldenafil, który należy do grupy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek ma właściwości rozkurczające naczynia krwionośne w prąciu, ułatwiając wzwód. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, czyli niezdolności uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania Fildlata niezbędna jest stymulacja seksualna. Lek jest dostępny na receptę.

Filotadal

Filotadal to lek, który jest dostępny na receptę. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do prącia, co pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję. Wskazaniem do stosowania Filotadalu jest zaburzenie erekcji, czyli stan, w którym mężczyzna nie może osiągnąć lub utrzymać wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego.

Finagen

Finagen to lek na receptę, który zawiera substancję czynną finasteryd. Jest to lek z grupy inhibitorów 5-α-reduktazy, które zmniejszają wielkość powiększonego gruczołu krokowego u mężczyzn. Stosowany jest w leczeniu i kontroli objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego (BPH), aby poprawić przepływ moczu, złagodzić objawy związane z BPH, zmniejszyć ryzyko ostrego zatrzymania moczu oraz konieczności zabiegu chirurgicznego.

Galvenox

Galvenox to lek na receptę, który wpływa na naczynia włosowate, żyły i naczynia limfatyczne1. Zmniejsza przepuszczalność naczyń, zwiększa elastyczność i napięcie ścian żył oraz zmniejsza lepkość krwi, co usprawnia krążenie. Jest stosowany w leczeniu żylaków odbytu, przewlekłej niewydolności żylnej kończyn dolnych oraz retinopatii cukrzycowej.

Gerocilan

Gerocilan to lek zawierający substancję czynną tadalafil, który należy do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Jest stosowany w leczeniu dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji oraz objawami łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. W przypadku zaburzeń erekcji, Gerocilan pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych członka, co umożliwia napływ krwi do członka i poprawia erekcję. W przypadku łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, Gerocilan poprawia przepływ krwi i powoduje rozluźnienie mięśni gruczołu krokowego i pęcherza, co może łagodzić objawy. Lek jest dostępny na receptę.

Inventum

Inventum

Inventum to lek dostępny bez recepty, który jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Substancją czynną jest sildenafil, który zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego, wspierając utrzymanie wzwodu. Lek jest dostępny w postaci tabletek do rozgryzania i żucia.

INVENTUM 100

Inventum 100 to lek zawierający substancję czynną sildenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli niezdolności uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Inventum 100 jest dostępny bez recepty.

Inventum Max

Inventum Max to lek zawierający syldenafil, który jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli z niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Lek jest dostępny bez recepty.

Jevtana

Lek Jevtana, znany również jako kabazytaksel, należy do grupy leków zwanych “taksanami”, które są stosowane w leczeniu raka. Jest specyficznie stosowany w leczeniu raka gruczołu krokowego (prostaty), gdy stwierdzono postęp choroby po zastosowaniu innej chemioterapii. Jest dostępny na receptę.

Lekap

Lekap to lek na receptę, który zawiera substancję czynną – syldenafil. Należy do grupy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest przeznaczony do stosowania doustnego u mężczyzn doświadczających zaburzeń erekcji, czyli niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu penisa wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.

Levitra

Levitra to lek na receptę, który zawiera substancję czynną o nazwie wardenafil. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, co oznacza trudności z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji. Działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do prącia podczas stymulacji seksualnej. Lek ten nie działa bez stymulacji seksualnej i nie zwiększa popędu seksualnego.

Licosil

Licosil to lek na receptę, dostępny w formie tabletek powlekanych. Substancją czynną leku jest sildenafil. Lek jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn dorosłych, znanych jako impotencja, co jest niemożnością uzyskania lub utrzymania wystarczająco twardego penisa do satysfakcjonującego stosunku płciowego. Lek działa poprzez wspomaganie rozszerzania naczyń krwionośnych w penisie, co pozwala na napływ krwi do penisa podczas pobudzenia seksualnego.

Maxigra

Maxigra

Maxigra to lek zawierający substancję czynną – syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Maxigra jest dostępna na receptę.

Maxigra Go

Maxigra Go

Maxigra Go to lek, który zawiera substancję czynną – syldenafil, należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Działanie leku polega na wspomaganiu rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Maxigra Go jest dostępny bez recepty.

Maxigra Max

Maxigra Max to lek zawierający substancję czynną – syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniem erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Maxigra Max jest dostępny bez recepty.

Maxon

Maxon to lek zawierający substancję czynną sildenafil, który jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Maxon jest dostępny na receptę.

Maxon Active

Maxon active

Maxon Active to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Zawiera substancję czynną – syldenafil, który należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Maxon Active jest dostępny bez recepty.

Maxon forte

Maxon forte

Maxon Forte to lek dostępny bez recepty, który zawiera syldenafil w dawce 50 mg. Lek ten działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest wskazany do leczenia zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji definiowanej jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania leku niezbędna jest stymulacja seksualna.

Menero MED

Menero MED to lek zawierający substancję czynną tadalafil. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn oraz u pacjentów z objawami ze strony układu moczowego spowodowanymi częstym stanem chorobowym nazywanym łagodnym rozrostem gruczołu krokowego. Lek jest dostępny na receptę. Wskazaniami do stosowania leku Menero MED jest leczenie zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, a także leczenie objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego u dorosłych mężczyzn.

Mensil

Mensil

Mensil to lek dostępny bez recepty, który zawiera substancję czynną sildenafil. Jest to lek z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Mensil poprawia erekcję, ułatwiając napływ krwi do prącia pod wpływem pobudzenia seksualnego. Lek jest przeznaczony do stosowania u mężczyzn powyżej 18. roku życia, którzy mają problemy z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

MENSIL MAX

Mensil Max to lek dostępny bez recepty, przeznaczony dla mężczyzn w celu poprawy sprawności seksualnej. Substancją czynną leku jest sildenafil. Lek ma postać tabletek do rozgryzania i żucia. Produkt jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Mensil Med Max

Mensil Med Max to lek zawierający substancję czynną sildenafil, który jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest dostępny bez recepty. Zalecana dawka to 50mg raz na dobę. Leku Mensil Med Max nie można stosować z innymi lekami zawierającymi sildenafil.

Tabletki na potencję bez recepty i na receptę

Lista leków na potencję dostępnych na receptę oraz bez recepty.

Zobacz także:

Prostata – leki na prostatę
Wszystkie leki dla mężczyzn

Problemy z erekcją

Coraz więcej mężczyzn w różnym wieku ma problemy z potencją. To właśnie oni powinni skorzystać z oferty leków na receptę oraz bez recepty. Dzięki nim szybko można odzyskać swoją męskość i stanąć na wysokości zadania. Na rynku wiele jest leków, które faktycznie pomagają ją przywrócić w krótkim czasie, z czego wiele można kupić właśnie na naszym portalu.

Na początku warto poznać powody, dla których pojawić mogą się zaburzenia erekcji. Sprawi to, że o wiele łatwiej będzie można dobrać odpowiednie środki. Wpływ na taką sytuację ma stres, przepracowanie, zmęczenie oraz przyjmowanie niektórych leków. Często zdarza się jednak, że problemy z erekcją to temat tabu nawet w związku i tym samym panowie starają się poradzić sobie na własną rękę. Wtedy z pomocą przychodzą im leki na potencję bez recepty. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór, co znacząco ułatwia sprawę. Leki bez recepty w tym przypadku najczęściej opierają się na naturalnych składnikach, które nie mają wpływu na funkcjonowanie całego organizmu, ale jednocześnie pozwalają zaobserwować szybkie rezultaty.

Jakie leki na potencję

Leki na receptę na potencję z reguły są mocniejsze i dostać można je jedynie po odbytej wizycie u lekarza, gdy ten uzna to za uzasadnione. Posiadają one mocniejsze związki, co sprawia, że działają praktycznie natychmiastowo. Dodatkowo leki na receptę mają działanie lecznicze, a więc pozwalają na uzyskanie trwałych rezultatów, które utrzymają się nawet po skończonej terapii dobranymi środkami farmakologicznymi. W razie problemu zawsze warto zgłosić się do doktora.

Przykładowe substancje czynne stosowane do leczenia zaburzeń wzwodu:

Sildenafil
Tadalafil
Testosteron

Wardenafil