Sildenafil Hasco

Działanie i wskazania

Sildenafil Hasco zawiera substancję czynną – syldenafil, który należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Syldenafil pomaga osiągnąć wzwód pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Lek Sildenafil Hasco jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn, czyli impotencji definiowanej jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Sildenafil Hasco cena - refundacja, interakcje - dostepność w aptekach

Skorzystaj z wyszukiwarki, dzięki której znajdziesz następujące informacje o leku Sildenafil Hasco:

 • cena leku Sildenafil Hasco (ile kosztuje lek w zależności od poziomu refundacji)
 • czy lek przepisywany jest na receptę, czy jest dostępny bez recepty?
 • interakcje leku Sildenafil Hasco z innymi lekami
 • lista leków refundowanych oraz leków 75+
 • adresy i numery telefonów aptek

Sprawdź ile kosztuje Sildenafil Hasco - cena leku.

Skład

Substancją czynną leku jest syldenafil. Każda tabletka Sildenafil Hasco zawiera odpowiednio 25 mg lub 50 mg lub 100 mg syldenafilu (w postaci cytrynianu).

Pozostałe składniki to: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E 951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do ustalenia pH), kwas solny (do ustalenia pH).

Zobacz listę preparatów zawierających: .

Dawkowanie

Ten lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Zalecana dawka początkowa wynosi 50 mg.

Leku Sildenafil Hasco nie należy stosować częściej niż raz na dobę.

Nie należy przyjmować leku Sildenafil Hasco razem z innymi lekami zawierającymi Syldenafil.

Lek Sildenafil Hasco należy przyjąć na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy rozgryźć i żuć.

W przypadku wrażenia, że działanie leku Sildenafil Hasco jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek Sildenafil Hasco umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego.

Czas, po którym występuje działanie leku Sildenafil Hasco jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie leku Sildenafil Hasco może nastąpić później, jeśli lek zostanie przyjęty po obfitym posiłku.

Należy skontaktować się z lekarzem, gdy po zastosowaniu leku Sildenafil Hasco nie dochodzi do erekcji lub gdy czas trwania wzwodu nie jest wystarczający do odbycia stosunku płciowego.

Przedawkowanie

U pacjentów mogą częściej występować działania niepożądane i mogą być one bardziej nasilone.

Zastosowanie większej niż 100 mg dawki nie wiąże się ze zwiększeniem skuteczności działania leku.

Nie należy stosować większej ilości tabletek niż przepisze lekarz.

Należy skontaktować się z lekarzem w razie przyjęcia większej ilości tabletek niż zalecono.

W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Stosowanie, a alkohol, jedzenie i picie

Lek Sildenafil Hasco może być przyjmowany niezależnie od posiłków.

Jednakże przyjmowanie leku Sildenafil Hasco w czasie spożywania obfitych posiłków może wydłużyć czas niezbędny do rozpoczęcia działania leku.

Zdolność do uzyskania erekcji może być czasowo zaburzona po spożyciu alkoholu. Aby osiągnąć maksymalną korzyść, nie należy spożywać znacznych ilości alkoholu przed zastosowaniem leku Sildenafil Hasco.

Spożywanie alkoholu podczas farmakoterapii może zmieniać działanie leków. Mogą nasilić się działania niepożądane leku, a terapia może się okazać nieskuteczna. Zaburzenie wchłaniania, dystrybucji substancji czynnej oraz jej wydalania z organizmu stanowi wielkie zagrożenie dla organizmu. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Ciąża i karmienie piersią

Lek Sildenafil Hasco nie jest przeznaczony dla kobiet.

Ulotka – skutki uboczne

Charakterystyka, właściwości farmakologiczne

Opinie pacjentów o Sildenafil Hasco - forum o lekach

Aktualna ocena:
12345678910
(3 ocen, średnia: 4,33 na 10)
Loading...

1 KOMENTARZ

 1. Witam.
  Lekarz dał Rpt.na SILDENAFIL MEDANA 4 tab. 50mg. Efekt dobry ale krótkotrwały.Kupiłem za tym po jakimś czasie taki SILDENAFIL HASCO
  też 4 tab.ale100mg.Przyjołem zgodnie z ulotką jedną 100mg i okazało się że to za dużo jak na jeden raz bo serce zaczeło mocno szleć.Następna dawka za tym to połowa i tu już z tętnem bez sensacji.Efekt na razie mierny ale co najgorsze to nigdzie nie mogę się dowiedzieć jak długo i ile tego specyfiku należy używać aby uzyskać jako taki komfort. 4-y tabletki raz za razem ? czy tylko w razie potrzeby? na jak długo to ma starczyć?. Tego żadna ulotka ani publikacja nie wyjaśnia a i w aptece też nie wiele można się dowiedzieć bo z kim tam dyskutować z 20-to paro letnią dziewczynką.
  A więc może ktoś ma lepsze rozeznanie tej materi to proszę się podzielić wiadomościami.

Please enter your comment!
Please enter your name here