Gripex Forte

Gripex Forte to lek wieloskładnikowy. Zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, pseudoefedryny chlorowodorek i dekstrometorfanu bromowodorek. Paracetamol działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, dekstrometorfan działa przeciwkaszlowo a pseudoefedryna przywraca drożność nosa. Gripex Forte jest lekiem przeznaczonym do leczenia dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat. Wskazaniem do stosowania leku Gripex Forte jest krótkotrwałe leczenie nasilonych objawów przeziębienia, … Czytaj dalej

Gluadda

Substancją czynną leku Gluadda jest wildagliptyna, która należy do grupy leków zwanych doustnymi lekami przeciwcukrzycowymi. Gluadda jest lekiem stosowanym w leczeniu dorosłych pacjentów z cukrzycą typu 2, którym do opanowania choroby nie wystarcza stosowanie diety i wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Gluadda pomaga normalizować stężenie glukozy we krwi. Lekarz prowadzący może przepisać lek Gluadda do stosowania albo … Czytaj dalej

Ganciclovir Accord

Co to jest lek Ganciclovir Accord Substancją czynną leku Ganciclovir Accord jest gancyklowir. Należy on do grupy leków przeciwwirusowych. W jakim celu stosuje się lek Ganciclovir Accord Lek Ganciclovir Accord jest przeznaczony do stosowania w leczeniu chorób wywoływanych przez wirus cytomegalii (CMV) u pacjentów dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszych z osłabioną … Czytaj dalej

Goldesin alerstop

Co to jest Goldesin alerstop Goldesin alerstop zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Jak działa Goldesin alerstop Goldesin alerstop jest lekiem przeciwalergicznym, który nie powoduje senności. Ułatwia on kontrolę reakcji alergicznej i jej objawów. W jakim celu stosuje się Goldesin alerstop Goldesin alerstop łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej … Czytaj dalej

Lacosamide UCB

Lek Lacosamide UCB zawiera lakozamid. Należy do grupy leków nazywanych lekami przeciwpadaczkowymi, które są stosowane w leczeniu padaczki. – Ten lek został przepisany przez lekarza w celu zmniejszenia liczby napadów. – Lek jest stosowany u dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku od 4 lat. – Lek jest stosowany w leczeniu typu padaczki charakteryzującej się występowaniem napadów częściowych … Czytaj dalej

GIAPREZA

Lek GIAPREZA zawiera substancję czynną angiotensynę II, związek zwykle wytwarzany w organizmie. Powoduje skurcz i zwężenie naczyń krwionośnych, a w wyniku tego wzrost ciśnienia tętniczego krwi. Lek GIAPREZA stosowany jest w stanach nagłych w celu podwyższenia ciśnienia krwi do prawidłowego poziomu u dorosłych pacjentów z poważnie obniżonym ciśnieniem krwi, którzy nie odpowiadają na podanie płynów ani inne leki zwiększające … Czytaj dalej

Grasustek

Lek Grasustek jest przeznaczony do stosowania u dorosłych, którzy ukończyli 18 lat. Lek Grasustek zawiera substancję czynną pegfilgrastym. Pegfilgrastym jest białkiem produkowanym metodą biotechnologii w bakteriach zwanych E. coli. Należy do grupy białek zwanych cytokinami i jest bardzo podobny do białka naturalnego (czynnik stymulacji powstawania kolonii granulocytów) wytwarzanego przez organizm człowieka. Lek Grasustek stosuje się w celu skrócenia czasu … Czytaj dalej

GNAK

Lek GNAK jest wodnym roztworem następujących substancji: – cukier (glukoza), – sodu chlorek, – sodu octan trójwodny, – potasu chlorek, – magnezu chlorek sześciowodny. Glukoza jest jednym ze źródeł energii dla organizmu. Ten roztwór do infuzji dostarcza 200 kilokalorii na litr. Sód, potas, magnez, chlorek i octan są substancjami chemicznymi występującymi we krwi. Lek GNAK jest … Czytaj dalej

Gefitinib Accord

Lek Gefitinib Accord zawiera jako substancję czynną gefitynib, która hamuje aktywność pewnego białka tzw. receptora naskórkowego czynnika wzrostu (EGFR). Białko to wpływa na wzrost i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych. Lek Gefitinib Accord stosowany jest w leczeniu dorosłych pacjentów z niedrobnokomórkowym rakiem płuc. Ten rodzaj złośliwego nowotworu (raka) rozwija się w tkance płucnej. Jaki jest skład , jakie substancje … Czytaj dalej

Gefitinib Alvogen

Lek Gefitinib Alvogen zawiera jako substancję czynną gefitynib, który hamuje aktywność białka zwanego receptorem naskórkowego czynnika wzrostu (EGFR). Białko to wpływa na wzrost i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych. Gefitinib Alvogen stosowany jest w leczeniu dorosłych pacjentów z niedrobnokomórkowym rakiem płuc. Ten rodzaj złośliwego nowotworu wywodzi się z komórek płuc. Jaki jest skład , jakie substancje … Czytaj dalej

Gefitinib Mylan

Lek Gefitinib Mylan zawiera jako substancję czynną gefitynib, który hamuje aktywność białka tzw. receptora naskórkowego czynnika wzrostu (ang. epidermal growth factor receptor, EGFR). Białko to wpływa na wzrost i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych. Lek Gefitinib Mylan stosowany jest w leczeniu dorosłych pacjentów z niedrobnokomórkowym rakiem płuc. Ten rodzaj złośliwego nowotworu wywodzi się z komórek płuc. … Czytaj dalej

Ginkomag Plus

Ginkomag Plus to suplement diety, którego zastosowanie przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, wspiera równowagę psychiczną i dobre samopoczucie Suplement diety zawiera w swoim składzie unikalną kombinację witamin oraz wysoko skoncentrowanego ekstraktu z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu u osób starszych. Dodatkowo Ginkomag Plus zawiera w swoim … Czytaj dalej

Glatiramer acetate Teva

Glatiramer acetate Teva jest lekiem wskazanym w leczeniu postaci rzutowych stwardnienia rozsianego. Lek Glatiramer acetate Teva nie jest wskazany do stosowania u pacjentów z pierwotnie lub wtórnie postępującą postacią stwardnienia rozsianego. Modyfikuje on sposób działania układu odpornościowego pacjenta i zaliczany jest do leków immunomodulujących. Uważa się, że objawy stwardnienia rozsianego są spowodowane przez zaburzenie układu … Czytaj dalej

Ginkgoherb

Lek Ginkgoherb zawiera wyciąg suchy z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L., folium) Lek Ginkgoherb jest roślinnym produktem leczniczym stosowanym w celu poprawy (związanego z wiekiem) upośledzenia funkcji poznawczych oraz jakości życia osób z łagodnym otępieniem. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest wyciąg suchy oczyszczony i kwantyfikowany z liści miłorzębu … Czytaj dalej

Gefitinib Synthon

Lek Gefitinib Synthon zawiera jako substancję czynną gefitynib, który hamuje aktywność białka tzw. receptora naskórkowego czynnika wzrostu (EGFR). Białko to wpływa na wzrost i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych. Lek Gefitinib Synthon stosowany jest w leczeniu dorosłych pacjentów z niedrobnokomórkowym rakiem płuc. Ten rodzaj złośliwego nowotworu wywodzi się z komórek płuc. Jaki jest skład , jakie … Czytaj dalej

Gefitinib Stada

Lek Gefitinib Stada zawiera jako substancję czynną gefitynib, która hamuje aktywność pewnego białka tzw. receptora naskórkowego czynnika wzrostu (EGFR). Białko to wpływa na wzrost i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych. Lek Gefitinib Stada stosowany jest w leczeniu dorosłych pacjentów z niedrobnokomórkowym rakiem płuc. Ten rodzaj złośliwego nowotworu (raka) wywodzi się z komórek płuc. Jaki jest skład … Czytaj dalej

Gefitinib Sandoz

Lek Gefitinib Sandoz zawiera substancję czynną gefitynib, który hamuje aktywność białka nazywanego receptorem naskórkowego czynnika wzrostu (ang. epidermal growth factor receptor, EGFR). Białko to uczestniczy w procesie wzrostu i rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych. Lek Gefitinib Sandoz stosuje się w leczeniu dorosłych pacjentów z niedrobnokomórkowym rakiem płuc. Ten rodzaj raka rozwija się w tkance płucnej. Jaki … Czytaj dalej

Gefitinib Krka

Lek Gefitinib Krka zawiera jako substancję czynną gefitynib, który hamuje aktywność białka tzw. receptora naskórkowego czynnika wzrostu (EGFR). Białko to wpływa na wzrost i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych. Lek Gefitinib Krka stosowany jest w leczeniu dorosłych pacjentów z niedrobnokomórkowym rakiem płuc. Ten rodzaj złośliwego nowotworu wywodzi się z komórek płuc. Jaki jest skład , jakie … Czytaj dalej

Gefitinib Glenmark

Lek Gefitinib Glenmark zawiera jako substancję czynną gefitynib, który hamuje aktywność białka określanego jako receptor naskórkowego czynnika wzrostu (EGFR). Białko to wpływa na wzrost i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych. Lek Gefitinib Glenmark stosowany jest w leczeniu dorosłych pacjentów z niedrobnokomórkowym rakiem płuc. Ten rodzaj złośliwego nowotworu wywodzi się z komórek płuc. Jaki jest skład , … Czytaj dalej

Gefitinib Genthon

Lek Gefitinib Genthon zawiera jako substancję czynną gefitynib, który hamuje aktywność białka tzw. receptora naskórkowego czynnika wzrostu (EGFR). Białko to wpływa na wzrost i rozprzestrzenianie się komórek nowotworowych. Lek Gefitinib Genthon stosowany jest w leczeniu dorosłych pacjentów z niedrobnokomórkowym rakiem płuc. Ten rodzaj złośliwego nowotworu wywodzi się z komórek płuc. Jaki jest skład , jakie … Czytaj dalej

Grofibrat M

Lek Grofibrat M należy do grupy leków ogólnie znanych jako fibraty. Leki te stosowane są w celu obniżenia stężenia tłuszczów (lipidów) we krwi. Przykładem takich tłuszczów mogą być triglicerydy. Lek Grofibrat M jest stosowany łącznie z dietą niskotłuszczową oraz innymi niemedycznymi sposobami leczenia, takimi jak ćwiczenia fizyczne oraz utrata masy ciała, które mają na celu … Czytaj dalej

Glypvilo

Substancją czynną leku Glypvilo jest wildagliptyna, która należy do grupy leków zwanych „doustnymi lekami przeciwcukrzycowymi”. Glypvilo jest lekiem stosowanym w leczeniu dorosłych pacjentów z cukrzycą typu II, którym do opanowania choroby nie wystarcza stosowanie diety i wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Glypvilo pomaga kontrolować stężenie cukru we krwi. Lekarz prowadzący może przepisać lek do stosowania jako jedyny … Czytaj dalej

Groprinosin Max

– Groprinosin Max jest lekiem przeciwwirusowym i zwiększającym odporność organizmu (pobudza czynność układu odpornościowego). Lek Groprinosin Max zawiera substancję czynną – inozyny pranobeks, która hamuje in vitro namnażanie chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes. Wskazania do stosowania leku Groprinosin Max Wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych. W … Czytaj dalej

GRINDAY, Shape Up, Thermogenic

Wskazania ShapeUp to naturalny termogeniczny reduktor tłuszczu. Dzięki połączeniu dziesięciu składników aktywnych w odpowiednio dużych dawkach, ShapeUp skutecznie przyspiesza odchudzanie, dodaje energii i oczyszcza organizm. – 10 naturalnych składników aktywnych – Przyspiesza metabolizm – Blokuje powstawanie tłuszczów – Hamuje łaknienie – Spala kalorie poprzez naturalną termogenezę organizmu – Dodaje energii – Wspomaga detoksykację i oczyszczanie … Czytaj dalej

GRINDAY, Look Up, Skin Hair Nails

Wskazania LookUp – formuła włosy, skóra, paznokcie. Naturalny suplement diety wpływający na poprawę kondycji włosów, skóry i paznokci. Duża dawka składników aktywnych skutecznie wzmacnia ich stan, odbudowuje strukturę oraz przeciwdziała negatywnym czynnikom zewnętrznym. – Poprawia kondycję skóry, włosów i paznokci – Wspomaga wzrost włosów i wzmacnia ich strukturę – Chroni składniki komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnym … Czytaj dalej

GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind

MindUp to suplement diety zwiększający wydajność i szybkość pracy mózgu oraz całego układu nerwowego. Składniki aktywne zawarte w MindUp wspomagają pamięć i koncentrację, stymulują oraz wspierają układ nerwowy w stanach zmęczenia, utraty koncentracji i stresu. – Poprawia pamięć i koncentrację – Zwiększa jasność i szybkość myślenia – Likwiduje negatywne skutki stresu – Redukuje uczucie zmęczenia … Czytaj dalej

Glimepiride Aurovitas

Lek Glimepiride Aurovitas jest doustnym lekiem zmniejszającym stężenie glukozy (cukru) we krwi. Jest to lek należący do grupy leków zmniejszających stężenie glukozy we krwi nazywanych pochodnymi sulfonylomocznika. Działanie leku Glimepiride Aurovitas polega na zwiększeniu ilości insuliny uwalnianej przez trzustkę. Insulina zmniejsza stężenie glukozy we krwi. W jakim celu stosuje się lek Glimepiride Aurovitas: Lek Glimepiride … Czytaj dalej

Gattart

GATTART to tabletki o smaku miętowym, które zobojętniają kwas solny w żołądku w organizmie. GATTART stosuje się w celu leczenia zgagi i związanych z nią objawów, np. dolegliwości żołądkowych i cofania się kwasu żołądkowego (kwaśne odbijanie). Jeśli po upływie 7 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza. Jaki … Czytaj dalej

Ganciclovir Mylan

Lek Ganciclovir Mylan zawiera substancją czynną gancyklowir. Należy on do grupy leków przeciwwirusowych. Lek Ganciclovir Mylan jest przeznaczony do stosowania w leczeniu chorób wywoływanych przez wirus cytomegalii (CMV) u pacjentów z osłabioną czynnością układu odpornościowego. Lek jest również stosowany w zapobieganiu zakażeniom wirusem CMV po przeszczepieniu narządu lub podczas chemioterapii. Lek jest przeznaczony do stosowania … Czytaj dalej

Groprinosin Forte

Groprinosin Forte jest lekiem przeciwwirusowym i zwiększającym odporność organizmu (pobudza czynność układu odpornościowego). Lek Groprinosin Forte zawiera substancję czynną – inozyny pranobeks, która hamuje in vitro namnażanie chorobotwórczych dla człowieka wirusów z grupy Herpes. Wskazania do stosowania leku Groprinosin Forte Wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych. W leczeniu … Czytaj dalej

Gardimax medica lemon

Lek Gardimax medica lemon zawiera substancje czynne lidokainy chlorowodorek o działaniu miejscowo znieczulającym oraz chlorheksydyny dichlorowodorek o działaniu przeciwbakteryjnym. Lek Gardimax medica lemon jest wskazany do stosowania objawowego w celu łagodzenia dolegliwości bólowych związanych ze stanem zapalnym lub podrażnieniem w przebiegu stanów zapalnych jamy ustnej i gardła. Jeśli po upływie 3-4 dni nie nastąpiła poprawa … Czytaj dalej

Gardan

Gardan

GARDAN zawiera substancję czynną metamizol sodowy, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Wskazania Ból różnego pochodzenia o dużym nasileniu lub gorączka, gdy inne leki są przeciwwskazane lub nieskuteczne. GARDAN jest wskazany do stosowania u dorosłych. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest metamizol sodowy. – 1 tabletka zawiera 500 mg metamizolu … Czytaj dalej

Gabapentin Aurovitas

Gabapentin Aurovitas należy do grupy leków stosowanych w leczeniu padaczki i obwodowego bólu neuropatycznego (długotrwały ból spowodowany uszkodzeniem nerwów). Substancją czynną leku Gabapentin Aurovitas jest gabapentyna. Lek Gabapentin Aurovitas jest wskazany w leczeniu: – Różnych postaci padaczki (napadów drgawkowych, które początkowo zlokalizowane są w określonych miejscach mózgu i które rozprzestrzeniają się na resztę mózgu lub … Czytaj dalej

Grenalvon

Grenalvon zawiera substancję czynną anagrelid. Grenalvon to lek, który hamuje rozwój płytek krwi. Ogranicza on wytwarzanie płytek krwi przez szpik kostny, co prowadzi do zmniejszenia liczby płytek krwi we krwi do bardziej prawidłowej wartości. Z tego powodu jest stosowany w leczeniu pacjentów z nadpłytkowością samoistną. Nadpłytkowość samoistna to choroba, która występuje, gdy szpik kostny wytwarza … Czytaj dalej

Grafalon

Grafalon należy do grupy leków zwanych lekami immunosupresyjnymi. Leki immunosupresyjne są stosowane do zapobiegania odrzuceniu przez organizm przeszczepionego narządu lub przeszczepionych komórek. Lek Grafalon może być podany pacjentowi, jeśli miał on lub będzie miał wykonany przeszczep narządu. Ma to na celu zapobiec odrzuceniu nowego narządu przez układ immunologiczny pacjenta. Lek Grafalon pomaga w zapobiegnięciu lub … Czytaj dalej

Gemcel

Gemcel należy do grupy leków cytotoksycznych, których działanie polega na niszczeniu dzielących się komórek, w tym również komórek nowotworowych. Gemcel można stosować pojedynczo lub jednocześnie z innymi lekami przeciwnowotworowymi, w zależności od rodzaju nowotworu. Gemcel stosuje się w leczeniu następujących typów nowotworów: – w monoterapii lub w skojarzeniu z cisplatyną w leczeniu niedrobnokomórkowego raka płuc, … Czytaj dalej

Glikuron

Glikuron jest lekiem zmniejszającym stężenie cukru we krwi. Należy do doustnych leków przeciwcukrzycowych, pochodnych sulfonylomocznika. Jedna tabletka zawiera 60 mg substancji aktywnej o nazwie gliklazyd. Glikuron jest stosowany w leczeniu cukrzycy u dorosłych (cukrzyca typu II), jeśli przestrzeganie diety, ćwiczenia fizyczne i zmniejszenie masy ciała nie wystarczają do utrzymania prawidłowego stężenia cukru we krwi. Jaki … Czytaj dalej

Gynoxin Optima

Gynoxin Optima zawiera substancję czynną fentikonazol, który jest pochodną imidazolu o szerokim zakresie działania przeciwgrzybiczego. Wskazania do stosowania Grzybicze zapalenie pochwy i sromu nazywane też drożdżycą pochwy i sromu. Kapsułki dopochwowe są przeznaczone wyłącznie do stosowania dopochwowego. Nie należy przyjmować ich doustnie. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest fentikonazol. 1 … Czytaj dalej

Gogolox

Gogolox zawiera substancję czynną ambroksolu chlorowodorek, która jest lekiem mukolitycznym stosowanym w celu upłynniania i rozpuszczania śluzu w chorobach dróg oddechowych. Gogolox jest stosowany u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i starszej w celu zmniejszenia lepkości śluzu w ostrych i przewlekłych chorobach płuc i oskrzeli cechujących się zaburzonym wytwarzaniem i transportem śluzu. Należy … Czytaj dalej

Gaviscon o smaku mięty TAB

Lek Gaviscon o smaku mięty TAB tworzy ochronną warstwę utrzymującą się na powierzchni treści żołądkowej. Warstwa ta zapobiega cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej z żołądka, co powoduje zmniejszenie bólu i uczucia dyskomfortu w gardle i jamie ustnej. Zgaga może pojawiać się po posiłkach (głównie tłustych i ostrych) lub podczas ciąży, lub u pacjentów z objawami … Czytaj dalej

Gaviscon o smaku mięty saszetki

Lek Gaviscon o smaku mięty Saszetki należy do grupy leków nazywanych „środkami hamującymi refluks żołądkowo-przełykowy”, który tworzy ochronną warstwę utrzymującą się na powierzchni treści żołądkowej do 4 godzin, zapobiegając cofaniu się kwaśnej treści żołądkowej z żołądka, co powoduje ból i uczucie dyskomfortu w przełyku. Gaviscon o smaku mięty Saszetki jest stosowany w leczeniu objawów refluksu … Czytaj dalej

Gluscan

Lek ten jest przeznaczony wyłącznie do diagnostyki. Substancją czynną zawartą w leku GLUSCAN jest fludeoksyglukoza (18F), substancja ta umożliwia radiologiczne zobrazowanie poszczególnych części ciała. Po podaniu niewielkiej ilości leku GLUSCAN, lekarz wykona zdjęcia specjalnym aparatem, na podstawie których można określić umiejscowienie i stopień rozwój choroby. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku … Czytaj dalej

Glunektik

Lek ten jest preparatem radiofarmaceutycznym przeznaczony wyłącznie do diagnostyki. Lek GLUNEKTIK zawiera substancję radioaktywną, fludeoksyglukozę (18F), która umożliwia wykonywanie badań, z zakresu diagnostyki obrazowej, określonych części ciała. Po podaniu niewielkiej ilości leku GLUNEKTIK lekarz wykona zdjęcia specjalnym aparatem (tomografem), na podstawie którego oceni stan pacjenta i postępy w leczeniu choroby Jaki jest skład , jakie … Czytaj dalej

Ginoring

Ginoring jest to środek antykoncepcyjny w postaci systemu terapeutycznego dopochwowego, zapobiegający ciąży. Każdy system terapeutyczny dopochwowy zawiera niewielką ilość dwóch żeńskich hormonów płciowych – etonogestrelu i etynyloestradiolu. Hormony te powoli uwalniają się z systemu do krwioobiegu. Ze względu na niewielką dawkę uwalnianych hormonów, Ginoring jest zaliczany do środków antykoncepcyjnych o małej dawce hormonów. Ginoring nazywany … Czytaj dalej

Ginkoflav Med

Lek Ginkoflav Med zawiera suchy wyciąg kwantyfikowany z liści miłorzębu japońskiego, który rozszerza naczynia krwionośne, poprawia przepływ krwi w mózgu i zmniejsza agregację płytek krwi. Za substancje czynne wyciągu z liści miłorzębu uważa się glikozydy flawonowe, ginkgolidy oraz bilobalid. Wskazania do stosowania: • w celu poprawy funkcji poznawczych u osób starszych (osłabienie sprawności umysłowej i … Czytaj dalej

Galvenox Veno

Galvenox Veno jest lekiem w postaci kapsułek twardych. Zawiera substancję czynną wapnia dobezylan jednowodny, który działa na ściany naczyń włosowatych. Zmniejsza ich nadmierną przepuszczalność i łamliwość, zwiększa ich wytrzymałość, dzięki czemu zapobiega przesiąkaniu płynów przez ściany naczyń. Ponadto przyspiesza syntezę kolagenu, który stanowi ważny składnik strukturalny ścian tętnic. Lek Galvenox Veno zmniejsza lepkość krwi, zwiększa … Czytaj dalej

Gastro Control

Suplement diety Gastro Control jest przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o komfort swojego trawienia. Len zwyczajny oraz cynamonowiec cejloński zawarte w suplemencie diety przyczyniają się do ułatwienia trawienia. Natomiast migdałecznik chebułowiec wspiera zdrowie żołądka i jelit. Ma także pozytywny wpływ na wątrobę, będącą kluczowym organem zaangażowanym w procesy trawienne. Ponadto cynamonowiec cejloński pomaga zachować … Czytaj dalej

Gabacol

Gabacol należy do grupy leków używanych w leczeniu padaczki i obwodowego bólu neuropatycznego (długotrwały ból spowodowany uszkodzeniem nerwów). Substancją czynną leku Gabacol jest gabapentyna. Gabacol jest wskazany w leczeniu: • różnych postaci padaczki (napadów drgawkowych, które początkowo zlokalizowane są w określonych miejscach mózgu i które rozprzestrzeniają się na resztę mózgu lub nie). Gabacol przepisywany jest … Czytaj dalej

Glimorion

Glimorion jest doustnym lekiem zmniejszającym stężenie cukru we krwi. Lek ten należy do grupy leków zmniejszających stężenie cukru we krwi nazywanych pochodnymi sulfonylomocznika. Działanie leku Glimorion polega na zwiększeniu ilości insuliny wytwarzanej przez trzustkę. Insulina obniża stężenie cukru we krwi. W jakim celu stosuje się lek Glimorion: Glimorion jest stosowany w leczeniu pewnego rodzaju cukrzycy … Czytaj dalej

Gripblocker Natural

Gripblocker Natural

Lek GRIPBLOCKER NATURAL przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Lek stosuje się tradycyjnie jako łagodny środek napotny w niewysokiej gorączce występującej w przebiegu przeziębienia. Pomocniczo w przebiegu stanów zapalnych górnych dróg oddechowych przebiegających z kaszlem, gorączką, bólem gardła. Jaki jest skład … Czytaj dalej