Konsultacja merytoryczna:

Gripblocker Natural

Gripblocker Natural

Lek GRIPBLOCKER NATURAL przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Lek stosuje się tradycyjnie jako łagodny środek napotny w niewysokiej gorączce występującej w przebiegu przeziębienia. Pomocniczo w przebiegu stanów zapalnych górnych dróg oddechowych przebiegających z kaszlem, gorączką, bólem gardła.

Jaki jest skład Gripblocker Natural, jakie substancje zawiera?

Substancją czynną leku jest wyciąg płynny (1:1,46) z: kwiatu dziewanny / kwiatu lipy / kory wierzby / kwiatu bzu czarnego (2,5/3,0/1,5/3,0). 100 g syropu zawiera 10 g wyciągu.

Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: sacharoza, koncentrat z czarnej porzeczki, aromat czarnej porzeczki, woda oczyszczona.

Dawkowanie preparatu Gripblocker Natural – jak stosować ten lek?

Lek stosuje się doustnie. Do opakowania dołączona jest miarka.

Zalecana dawka dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci w wieku powyżej 6 lat to: 5 ml syropu od 3 do 4 razy na dobę.

Jeśli gorączka nie ustępuje po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.

Stosowanie u dzieci
Nie zaleca się stosowania leku u dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Gripblocker Natural – czy mogę spożywać alkohol?

Brak odrębnych zaleceń.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Gripblocker Natural w okresie ciąży i karmienia piersią?

Z uwagi na obecność wyciągu z kory wierzby i zawartość etanolu, nie zaleca się stosowania leku u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Lek może być stosowany w czasie ciąży i karmienia piersią jedynie w przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym ryzykiem dla płodu.

Ulotka Gripblocker Natural – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

GRIPBLOCKER NATURAL syrop

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 17 razy

Rozmiar plku 503.39 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Gripblocker Natural m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

GRIPBLOCKER NATURAL syrop

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 11 razy

Rozmiar plku 503.39 KB

Cena - ile kosztuje Gripblocker Natural?

Cena Gripblocker Natural i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Gripblocker Natural.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Gripblocker Natural? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Etopiryna tabletki (Opakowanie: 50 )Etopiryna tabletki (Opakowanie: 50 ) to znany i skuteczny lek na ból głowy oraz inne bóle o nasileniu lekkim i umiarkowanym. Nadaje się do stosowania przy urazach, bólach menstruacyjnych, zębów. Preparat działa szybko, a efekt utrzymuje się przez kilka godzin.

Efekt działania Etopiryna tabletki (Opakowanie: 50 )Etopiryna tabletki (Opakowanie: 50 ) zawiera wyjątkowe połączenie substancji przeciwbólowych: kwasu acetylosalicylowego i etenzamidu…

13.51 

Zastosowanie Dermena Plus szampon przeciwłupieżowy dla wypadających włosów (Opakowanie: 200 ml)Dermena Plus szampon przeciwłupieżowy dla wypadających włosów (Opakowanie: 200 ml) to szampon przeciwłupieżowy, hamujący wypadanie włosów. Delikatnie myje i pielęgnuje skórę głowy, łagodzi podrażnienia i przywraca naturalną barierę ochronną. Uniemożliwia rozwój grzybów odpowiedzialnych za łupież.

Efekt działania Dermena…

33.27 

Zastosowanie Orthomol Vital F ampułki + kapsułki (Opakowanie: 30 szt.)Orthomol Vital F to preparat na zmęczenie, który przeznaczony jest dla kobiet obciążonych długotrwałym stresem, wyczerpanych, co spowodowane może być niedoborem składników odżywczych w codziennej diecie.

Preparat stosuje się w postępowaniu dietetycznym w zespołach chronicznego zmęczenia, wypalenia oraz przewlekłego stresu, bowiem dostarcza niezbędnych mikroelementów, witamin…

239.59 

Kaminfeuer Bio ätherisches öl (Opakowanie: 5 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

25.99 

Zastosowanie La Roche Posay Redermic R pod oczy (Opakowanie: 15 ml)La Roche Posay Redermic R pod oczy (Opakowanie: 15 ml) jest specjalistycznym preparatem pielęgnacyjnym pod oczy zawierającym bardzo wysoką dawkę retinolu zapewniając intensywną kurację przeciwzmarszczkową. Dzięki zaawansowanej formule La Roche Posay Redermic R pod oczy (Opakowanie: 15 ml) skutecznie redukuje widoczne zmarszczki wygładzając skórę i zmniejszając cienie pod oczami. Efekt działania La Roche…

90.34 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief