Gliceryna 85%

Wskazania do stosowania: stosuje się zewnętrznie na skórę jako łagodny środek przeciwzapalny łagodzący podrażnienia skóry rąk.

Jaki jest skład Gliceryna 85%, jakie substancje zawiera?

1 g płynu zawiera: 860 mg gliceryna 99.5%
140 mg woda oczyszczona

Zobacz listę produktów zawierających substancje: , .

Dawkowanie preparatu Gliceryna 85% – jak stosować ten lek?

Zewnętrznie należy niewielką ilość płynu miejscowo rozsmarować na skórze. Czynność można powtarzać kilkakrotnie w ciągu doby.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych. Należy zwrócić się do lekarza.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Gliceryna 85% – czy mogę spożywać alkohol?

Nie dotyczy.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Gliceryna 85% w okresie ciąży i karmienia piersią?

Przy stosowaniu miejscowym preparatu nie są znane przeciwwskazania.

Ulotka Gliceryna 85% – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

GLICERYNA 85% Glycerolum (85%)

Ściągnij dokument PDF - GLICERYNA 85% Glycerolum (85%)

Pobrano 35 razy

Rozmiar plku 503.39 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Gliceryna 85% m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Brak charakterystyki produktu leczniczego.

Dostępność w najbliższej aptece

Sprawdź dostępność i zarezerwuj produkt w aptece w Twojej okolicy.

Dzięki narzędziu udostępnionemu przez portal ktomalek.pl, sprawdzisz czy preparat jest dostępny na receptę, czy bez recepty. Uzyskasz także informacje na temat poziomu refundacji także, czyli czy produkt leczniczy jest refundowany i w jakim zakresie - sprawdź dostępność w najbliższej aptece.

Opinie o Gliceryna 85% - forum pacjentów

Stosujesz Gliceryna 85%? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz