Gliceryna 85%

Wskazania do stosowania: stosuje się zewnętrznie na skórę jako łagodny środek przeciwzapalny łagodzący podrażnienia skóry rąk.

Jaki jest skład Gliceryna 85%, jakie substancje zawiera?

1 g płynu zawiera: 860 mg gliceryna 99.5%
140 mg woda oczyszczona

Zobacz krótki, przystępny opis farmaceuty na temat substancji czynnej oraz listę produktów zawierających: ,

Dawkowanie preparatu Gliceryna 85% – jak stosować ten lek?

Zewnętrznie należy niewielką ilość płynu miejscowo rozsmarować na skórze. Czynność można powtarzać kilkakrotnie w ciągu doby.

Reklama

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych. Należy zwrócić się do lekarza.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Gliceryna 85% – czy mogę spożywać alkohol?

Nie dotyczy.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Gliceryna 85% w okresie ciąży i karmienia piersią?

Przy stosowaniu miejscowym preparatu nie są znane przeciwwskazania.

Ulotka Gliceryna 85% – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Pylera m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Brak charakterystyki produktu leczniczego.

Opinie o Pylera - forum pacjentów

Stosujesz Gliceryna 85%? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź opinie pacjentów z ostatnich 12 miesięcy.

Dodaj komentarz