GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind

MindUp to suplement diety zwiększający wydajność i szybkość pracy mózgu oraz całego układu nerwowego. Składniki aktywne zawarte w MindUp wspomagają pamięć i koncentrację, stymulują oraz wspierają układ nerwowy w stanach zmęczenia, utraty koncentracji i stresu.

– Poprawia pamięć i koncentrację
– Zwiększa jasność i szybkość myślenia
– Likwiduje negatywne skutki stresu
– Redukuje uczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego
– Wzmacnia odporność organizmu
– Stymuluje układ nerwowy
– Wspomaga czujność i funkcje kognitywne

Jaki jest skład GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind, jakie substancje zawiera?

Składnik aktywny 2 kapsułki
Ekstrakt z ashwagandhy 6:1 (Withania somnifera L.) 400,00 mg
w tym: witanolidy 28,00 mg
w tym: witaferyna A 1,00 mg
w tym: inne alkaloidy 4,00 mg
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego 4:1 (Panax ginseng) 300,00 mg
L-tyrozyna 200,00 mg
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego 8:1 (Rhodiola rosea L.) 100,00 mg>
w tym: rozawiny 3,00 mg
Cholina 100,00 mg

Zobacz listę produktów zawierających substancję: .

Zachęcamy także do zapoznania się z wykazem substancji aktywnych. Jest to materiał profesjonalny, który opracowany został przez farmaceutę.

Znajdziesz tu opisy działania substancji, wskazania oraz działania niepożądane. Ponadto do każdej substancji przyporządkowano listę leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, które zawierają ją w swoim składzie.

Dawkowanie preparatu GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind – jak stosować ten lek?

Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłku. Preparat popić około 300 ml wody.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętymopakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenia:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Opinie - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów / napisz własną opinię (forum)

Stosujesz GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom.

Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.


Ważne! Przeczytaj przed opublikowaniem opinii. Oferty sprzedaży/kupna leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zakup produktu leczniczego poza oficjalnym obrotem (z tzw. "drugiej ręki") może być niebezpieczny dla zdrowia.

Aktualna ocena pacjentów:

12345678910
(3 ocen, średnia: 10,00 na 10)

6 OPINIE O LEKU

  1. Mind up biorę dopiero od 2 tygodni i już zauważyłam różnicę w zachowaniu mojego organizmu. Wcześniej czułam się bardzo senna i zmęczona teraz to uczucie minęło dużo więcej rzeczy mi się chce i szybciej zapamiętuję materiał.

  2. Suplement bardzo dobrej jakości, zrobiony z samych znanych nam składników, bezpieczny dla naszego organizmu. Pomaga się dużo lepiej skupić nad wykonywanym zadaniem oraz wspomaga proces zapamiętywania.

  3. bardzo polecam suplement Mind Up w naprawdę dużym stopniu pomaga podczas nauki jak i w pracy. Pobudza do pracy szare komórki oraz pomaga się skoncentrować co jest dużym plusem podczas pracy i nauki polecam.

Proszę wpisz swoją opinię!
Proszę, wpisz swoje imię lub pseudonim.