GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind

MindUp to suplement diety zwiększający wydajność i szybkość pracy mózgu oraz całego układu nerwowego. Składniki aktywne zawarte w MindUp wspomagają pamięć i koncentrację, stymulują oraz wspierają układ nerwowy w stanach zmęczenia, utraty koncentracji i stresu.

– Poprawia pamięć i koncentrację
– Zwiększa jasność i szybkość myślenia
– Likwiduje negatywne skutki stresu
– Redukuje uczucie zmęczenia psychicznego i fizycznego
– Wzmacnia odporność organizmu
– Stymuluje układ nerwowy
– Wspomaga czujność i funkcje kognitywne

Jaki jest skład GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind, jakie substancje zawiera?

Składnik aktywny 2 kapsułki
Ekstrakt z ashwagandhy 6:1 (Withania somnifera L.) 400,00 mg
w tym: witanolidy 28,00 mg
w tym: witaferyna A 1,00 mg
w tym: inne alkaloidy 4,00 mg
Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego 4:1 (Panax ginseng) 300,00 mg
L-tyrozyna 200,00 mg
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego 8:1 (Rhodiola rosea L.) 100,00 mg>
w tym: rozawiny 3,00 mg
Cholina 100,00 mg

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind – jak stosować ten lek?

Sposób użycia:
Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłku. Preparat popić około 300 ml wody.

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętymopakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenia:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego stylu życia. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Cena - ile kosztuje GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind?

Cena GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind.

Opinie, forum, oceny pacjentów - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

6 komentarzy do “GRINDAY, Mind Up, Energy For Mind”

 1. Mind up biorę dopiero od 2 tygodni i już zauważyłam różnicę w zachowaniu mojego organizmu. Wcześniej czułam się bardzo senna i zmęczona teraz to uczucie minęło dużo więcej rzeczy mi się chce i szybciej zapamiętuję materiał.

  Odpowiedz
 2. Suplement bardzo dobrej jakości, zrobiony z samych znanych nam składników, bezpieczny dla naszego organizmu. Pomaga się dużo lepiej skupić nad wykonywanym zadaniem oraz wspomaga proces zapamiętywania.

  Odpowiedz
 3. Polecam i ja również suplement MindUp, w składzie nie znajdziecie chemii, a jedynie dobrze wam znane składniki. Wspomaga pracę umysłową polecam

  Odpowiedz
 4. bardzo polecam suplement Mind Up w naprawdę dużym stopniu pomaga podczas nauki jak i w pracy. Pobudza do pracy szare komórki oraz pomaga się skoncentrować co jest dużym plusem podczas pracy i nauki polecam.

  Odpowiedz
 5. Dobry skład produktu, stosuję ten suplement od kilku miesięcy i jest naprawdę efektywny. Warty zakupu, nie uzależnia i nie ma skutków ubocznych

  Odpowiedz

Dodaj komentarz