Ginkomag Plus

Działanie i wskazania

Ginkomag Plus to suplement diety, którego zastosowanie przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, wspiera równowagę psychiczną i dobre samopoczucie

Suplement diety zawiera w swoim składzie unikalną kombinację witamin oraz wysoko skoncentrowanego ekstraktu z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), który przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu u osób starszych. Dodatkowo Ginkomag Plus zawiera w swoim składzie lecytynę sojową i magnez. Miłorząb japoński wspomaga krążenie krwi w mózgu, równowagę psychiczną oraz wspiera dobre samopoczucie. Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie oraz przyczynia się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego, wraz z magnezem i witaminą B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Ginkomag Plus cena - refundacja, interakcje - dostepność w aptekach

Skorzystaj z wyszukiwarki, dzięki której znajdziesz następujące informacje o leku Ginkomag Plus:

  • cena leku Ginkomag Plus (ile kosztuje lek w zależności od poziomu refundacji)
  • czy lek przepisywany jest na receptę, czy jest dostępny bez recepty?
  • interakcje leku Ginkomag Plus z innymi lekami
  • lista leków refundowanych oraz leków 75+
  • adresy i numery telefonów aptek

Sprawdź ile kosztuje Ginkomag Plus - cena leku.

Skład

magnez, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) standaryzowany na 18% awonoglikozydów i 4% laktonów terpenowych, hydroksypropylometyloceluloza (HPMC) – kapsułka roślinna Vcaps®, lecytyna sojowa, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciw zbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik – dwutlenek tytanu, kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia).

Zobacz listę preparatów zawierających: , .

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka. Spożywać w trakcie posiłku popijając wodą.

Opinie pacjentów o Ginkomag Plus - forum o lekach

Aktualna ocena:
12345678910
(10 ocen, średnia: 4,60 na 10)
Loading...

Please enter your comment!
Please enter your name here