Leki i preparaty na zaparcia oraz wzdęcia w ciąży

Spis leków na zaparcia u kobiet w ciąży.

Zobacz także:

Alergia w ciąży
Ból w ciąży
Hemoroidy w ciąży
Infekcje intymne w ciąży
Nudności i wymioty w ciąży
Podtrzymanie ciąży
Przeziębienie w ciąży
Zgaga w ciąży
Wszystkie leki do stosowania w ciąży

Zaparcia a ciąża – rozpoznanie problemu!

Zaparcia w ciąży wydają się być problemem wstydliwym, dlatego ludzie czasami krępują się o nim mówić, a w skrajnych przypadkach nawet zgłosić do lekarza. Jeżeli zauważyłaś w ostatnim czasie, że masz problemy z oddawaniem stolca – nie lekceważ problemu. Oddawanie stolca rzadziej niż trzy razy w tygodniu czy twarde stolce to przykładowe kryteria świadczące o zaparciach. Dlatego jeżeli obserwujesz u siebie takie objawy lub podobne, podejmij działanie i zgłoś się jak najszybciej do lekarza.

Zaparcia w ciąży – zwalcz problem!

Na naszej stronie prezentujemy środki farmaceutyczne, które mogą pomóc Ci zwalczyć zaparcia w ciąży. Prezentujemy produkty, takie jak: Lactulosum Amara czy czopki glicerolowe. Aby wybrać środek który najbardziej sprosta Twoim oczekiwaniom zapoznaj się z ulotkami leków, a także z opiniami pacjentów. Na naszej stronie możesz dowiedzieć się, co myślą inni ludzie na temat konkretnych środków. W ten sposób możesz poznać plusy i minusy z pierwszej ręki. Nie zapomnij skonsultować swojej decyzji z lekarzem! Ciąża to wyjątkowy okres w Twoim życiu, w którym musisz być szczególnie ostrożna, ponieważ błędne decyzje mogą wpłynąć także na jeszcze nienarodzone dziecko. Dlatego pamiętaj, aby nie podejmować pochopnych decyzji, a wszystko skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Nie masz już zaparć? Ciesz się z życia!

Kiedy pokonasz już swój problem czerp radość z tego niezwykłego okresu, w którym jesteś. Niedługo przyjdzie na świat Twoje wymarzone dziecko, a dbając o zdrowie podczas ciąży, po ciąży będziesz cieszyć się podwójnie!