CZOPKI GLICERYNOWE GEMI

12345678910
(1 ocen, średnia: 7,00 na 10)
Loading...

Na tej stronie znajdziecie Państwo informacje o leku CZOPKI GLICERYNOWE GEMI. Znajduje się tutaj pełny opis leku, informacje o tym jak działa ten lek, w tym wskazania do stosowania leku. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować lek CZOPKI GLICERYNOWE GEMI oraz jakie jest zalecane dawkowanie tego leku. Ponadto w poniższym opisie zawarte zostały następujące informacje: skład leku (substancje czynne i pomocnicze), objawy i zalecenia w przypadku przyjęcia zbyt dużej dawki leku, informacje na temat przyjmowania leku razem pokarmami i napojami, wskazówki dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Macie Państwo możliwość sprawdzenia listy leków zawierających takie same substancje czynne. Na końcu tej strony znajdują się opinie innych pacjentów stosujących lek CZOPKI GLICERYNOWE GEMI. Państwo także możecie podzielić się własnymi doświadczeniami, do czego gorąco zachęcamy. Jest to pewnego rodzaju forum o lekach.

Bardziej dociekliwi pacjenci mogą ściągnąć pełną ulotkę leku CZOPKI GLICERYNOWE GEMI w formacie pdf. Ulotka leku zawiera dodatkowe informacje, których nie zdołaliśmy umieścić na portalu m.in.: interakcje z innymi lekami, możliwe działania niepożądane, przeciwwskazania - czyli, kiedy nie stosować leku, jak przechowywać lek, zawartość opakowania, informacje o możliwości prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, przerwanie stosowania leku, pominięcie dawki oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności.

Wraz z ulotką dla pacjentów, udostępniliśmy możliwość pobrania charakterystyki produktu leczniczego (CHPL), która jest profesjonalnym dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego i pracowników aptek (lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów itp.). Dokument ten zawiera szczegółowe informacje m.in.: właściwości farmakologiczne, szczegółowe dane kliniczne, dane farmaceutyczne.

CO TO JEST I JAK DZIAŁA CZOPKI GLICERYNOWE GEMI? – OPIS I WSKAZANIA

Wskazania do stosowania: lek przeczyszczający stosowany w zaparciach

SKŁAD CZOPKI GLICERYNOWE GEMI, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Skład: Glyceroli suppositoria
Przygotowanie wg receptury FP z glicerolu 86%, bezwodnego węglanu sodu, kwasu stearynowego.
Białawe, przeświecające, higroskopijne czopki o charakterystycznym zapachu.

JAKIE JEST DAWKOWANIE CZOPKI GLICERYNOWE GEMI? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Dawkowanie i sposób stosowania: jednorazowo 1-2 czopki. Stosować doodbytniczo. Po wprowadzeniu czopka do odbytu wypróżnienie następuje po 15 do 60 minut.

PRZYJĘCIE WIĘKSZEJ DAWKI CZOPKI GLICERYNOWE GEMI, NIŻ ZALECANA – PRZEDAWKOWANIE

Przedawkowanie: nie obserwowano. W przypadku nasilenia się objawów należy powiedzieć o tym lekarzowi.

STOSOWANIE PREPARATU Z JEDZENIEM I PICIEM – W TYM Z ALKOHOLEM

Nie dotyczy.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane. Dowiedz się więcej na temat interakcji poszczególnych grup leków z alkoholem.

CZY MOŻNA STOSOWAĆ CZOPKI GLICERYNOWE GEMI W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ?

Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

ULOTKA LEKU CZOPKI GLICERYNOWE GEMI – SKUTKI UBOCZNE, INTERAKCJE, PRZECIWWSKAZANIA, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – CZOPKI GLICERYNOWE GEMI CHPL – WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE, DANE KLINICZNE I FARMACEUTYCZNE

Brak charakterystyki produktu leczniczego.

OPINIE O CZOPKI GLICERYNOWE GEMI - FORUM O LEKACH

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here