Goldesin alerstop

Co to jest Goldesin alerstop Goldesin alerstop zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Jak działa Goldesin alerstop Goldesin alerstop jest lekiem przeciwalergicznym, który nie powoduje senności. Ułatwia on kontrolę reakcji alergicznej i jej objawów. W jakim celu stosuje się Goldesin alerstop Goldesin alerstop łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej … Czytaj dalej

Dasergin

Dasergin zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Jak działa lek DaserginDasergin jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Kiedy należy stosować lek DaserginDasergin łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w … Czytaj dalej

Hixacet

Substancją czynną leku Hixacet jest cetyryzyny dichlorowodorek. Hixacet jest lekiem działającym przeciwalergicznie. Lek Hixacet jest wskazany u dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych: w łagodzeniu objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, w łagodzeniu objawów przewlekłej pokrzywki (przewlekła pokrzywka idiopatyczna). Jeśli po upływie 3 dni nie … Czytaj dalej

Fexofenadine hydrochloride Cipla

Fexofenadine hydrochloride Cipla zawiera feksofenadyny chlorowodorek, który jest lekiem przeciwhistaminowym. Lek Fexofenadine hydrochloride Cipla 120 mg jest stosowany u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i więcej w celu zmniejszenia objawów kataru siennego (sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa), takich jak kichanie, swędzący i cieknący lub zatkany nos oraz swędzenie, zaczerwienie i łzawienie oczu. Jaki jest skład , … Czytaj dalej

Aleric Fexo Active

Aleric Fexo Active zawiera feksofenadyny chlorowodorek, który jest lekiem przeciwhistaminowym. Lek stosowany jest u dorosłych oraz u dzieci w wieku 12 lat i starszych w leczeniu objawów kataru siennego (sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa), takich jak: kichanie, swędzenie nosa, katar lub uczucie zatkanego nosa oraz swędzenie, zaczerwienienie i łzawienie oczu. Jaki jest skład , … Czytaj dalej

Claritine Duo

Claritine Duo

Lek Claritine Duo jest lekiem o przedłużonym uwalnianiu zawierającym 2 substancje czynne: loratadynę o działaniu przeciwalergicznym i pseudoefedrynę o działaniu obkurczającym błonę śluzową. Jak działa Claritine Duo ● Loratadyna pomaga zmniejszyć objawy alergiczne poprzez zahamowanie działania w organizmie substancji zwanej histaminą (działa przeciwalergicznie). ● Pseudoefedryna pomaga zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa (udrożnia nos). Kiedy stosować … Czytaj dalej

Aleric Fexo Pro

Aleric Fexo Pro zawiera feksofenadyny chlorowodorek, który jest lekiem przeciwhistaminowym. Lek stosowany jest u dorosłych oraz u dzieci w wieku powyżej 12 lat w leczeniu objawów występujących w przewlekłych skórnych reakcjach alergicznych (przewlekłej idiopatycznej pokrzywce) takich, jak swędzenie, obrzęk, wysypki. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest feksofenadyny chlorowodorek. Każda tabletka … Czytaj dalej

Hydroxyzinum PPH

Hydroxyzinum PPH

Hydroksyzyna należy do grupy leków zwanych uspokajającymi lekami przeciwhistaminowymi. Uważa się, że działa poprzez hamowanie niektórych funkcji w mózgu, nie powodując uzależnienia. Hydroxyzinum PPH jest stosowany w leczeniu: – lęku u dorosłych, – swędzenia (świądu) wywołanego reakcjami alergicznymi u dorosłych i dzieci. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest hydroksyzyny chlorowodorek. … Czytaj dalej

Desloratadine Aurovitas

Desloratadine Aurovitas zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Desloratadine Aurovitas jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Desloratadine Aurovitas łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku … Czytaj dalej

Allemax

Cetyryzyna jest lekiem przeciwhistaminowym. Leki przeciwhistaminowe pomagają zmniejszyć objawy niektórych alergii. Lek AlleMax jest stosowany u dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych: – w łagodzeniu objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, – w łagodzeniu objawów przewlekłej pokrzywki (przewlekłej idiopatycznej pokrzywki). Należy skontaktować się … Czytaj dalej

Montespir

Substancją czynną leku Montespir jest montelukast, który jest antagonistą receptora leukotrienowego. Blokuje on naturalnie występujące w płucach substancje chemiczne zwane leukotrienami, które powodują zwężenie dróg oddechowych oraz stan zapalny w płucach, co może prowadzić do wystąpienia objawów astmy. Leukotrieny przyczyniają się również do występowania objawów alergii. Blokowanie leukotrienów zmniejsza objawy alergii sezonowej (znanej również jako … Czytaj dalej

L-Cetirinax

L-Cetirinax zawiera substancję czynną lewocetyryzynę, która jest lekiem przeciwalergicznym. Lek jest stosowany w leczeniu objawów związanych z chorobami alergicznymi, takimi jak: – alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa (w tym przewlekłe alergiczne zapalenie błony śłuzowej nosa) – przewlekła pokrzywka (przewlekła pokrzywka idiopatyczna). Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest lewocetyryzyna. Każda tabletka … Czytaj dalej

Rupatadine Bluefish

Lek Rupatadine Bluefish zawiera rupatadyny fumaran, który jest substancją o działaniu przeciwhistaminowym. Lek Rupatadine Bluefish stosowany jest u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat w celu łagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak kichanie, wydzielina z nosa, swędzenie oczu i nosa. Lek jest również stosowany u dorosłych i młodzieży w wieku … Czytaj dalej

Hydroxyzinum Generic Specialty Pharma

Hydroksyzyna należy do grupy leków zwanych uspokajającymi lekami przeciwhistaminowymi. Uważa się, że działa poprzez hamowanie niektórych funkcji w mózgu, nie powodując uzależnienia. Hydroxyzinum Generic Specialty Pharma jest stosowany w leczeniu: – lęku u dorosłych, – swędzenia (świądu) wywołanego reakcjami alergicznymi u dorosłych i dzieci. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest … Czytaj dalej

Claritine Allergy Fast

Lek Claritine Allergy Fast jest lekiem o przedłużonym uwalnianiu zawierającym 2 substancje czynne: loratadynę o działaniu przeciwalergicznym i pseudoefedrynę o działaniu obkurczającym błonę śluzową. ● Loratadyna pomaga zmniejszyć objawy alergiczne poprzez zahamowanie działania w organizmie substancji zwanej histaminą (działa przeciwalergicznie). ● Pseudoefedryna pomaga zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa (udrożnia nos). Lek Claritine Allergy Fast jest … Czytaj dalej

AlergoTeva

AlergoTeva zawiera substancję czynną desloratadynę, która ma działanie przeciwhistaminowe. AlergoTeva jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. AlergoTeva łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 … Czytaj dalej

Arcyzar Ave

Substancją czynną leku Arcyzar Ave jest cetyryzyny dichlorowodorek. Arcyzar Ave jest lekiem działającym przeciwalergicznie. Lek Arcyzar Ave jest wskazany u dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych: – w łagodzeniu objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, – w łagodzeniu objawów pokrzywki. Jaki jest skład … Czytaj dalej

Arcyzar

Substancją czynną leku Arcyzar jest cetyryzyny dichlorowodorek. Arcyzar jest lekiem działającym przeciwalergicznie. Lek Arcyzar jest wskazany u dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych: – w łagodzeniu objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, – w łagodzeniu objawów pokrzywki. Jaki jest skład , jakie substancje … Czytaj dalej

Hydroxyzinum Alvogen

Hydroksyzyna należy do grupy leków nazywanych lekami przeciwhistaminowymi. Działa poprzez hamowanie niektórych czynności mózgu, nie powodując uzależnienia. Lek Hydroxyzinum Alvogen wskazany jest w: – leczeniu lęku u dorosłych, – leczeniu świądu wywołanego reakcją alergiczną u dorosłych i dzieci. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest hydroksyzyny chlorowodorek. Każda tabletka powlekana 10 … Czytaj dalej

Inisen

Hydroksyzyna należy do grupy leków zwanych uspokajającymi lekami przeciwhistaminowymi. Uważa się, że działa poprzez hamowanie niektórych funkcji w mózgu, nie powodując uzależnienia. Inisen jest stosowany w leczeniu: – lęku u dorosłych, – swędzenia (świądu) wywołanego reakcjami alergicznymi u dorosłych i dzieci. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest hydroksyzyny chlorowodorek. Każda … Czytaj dalej

Telfexo

Telfexo

Lek Telfexo zawiera feksofenadyny chlorowodorek, który jest lekiem przeciwhistaminowym. Telfexo 120 mg jest wskazany do stosowania u dorosłych i dzieci w wieku 12 lat i starszych w celu łagodzenia objawów kataru siennego (sezonowe alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa), takich jak: kichanie, wydzielina z nosa oraz swędzenie nosa, swędzenie, łzawienie i zaczerwienienie oczu. Telfexo 180 mg … Czytaj dalej

Medtax

Lewocetyryzyna jest substancją czynną leku Medtax. Medtax jest lekiem przeciwalergicznym. Stosuje się go w leczeniu objawów alergicznych, takich jak: • alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa (w tym przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa) • pokrzywka. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest lewocetyryzyna. Lewocetyryzyna jest obecna w postaci lewocetyryzyny dichlorowodorku (5 mg), … Czytaj dalej

Laboratoria PolfaŁódź ALERGO MAX

Laboratoria PolfaŁódź ALERGO MAX

Lek Laboratoria PolfaŁódź ALERGO MAX zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwalergicznym niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Lek Laboratoria PolfaŁódź ALERGO MAX łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 … Czytaj dalej

Hydroxyzinum Adamed

Hydroksyzyna blokuje histaminę, substancję znajdującą się w tkankach organizmu. Jest skuteczna w leczeniu lęku, świądu i pokrzywki. Lek Hydroxyzinum Adamed stosowany jest w leczeniu: – lęku u dosrosłych – świądu związanego z pokrzywką u dorosłych, młodzieży i dzieci (≥5 do 11 lat). Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest 10 mg … Czytaj dalej

Hydroxyzine Orion

Lek Hydroxyzine Orion należy do grupy leków zwanych lekami przeciwhistaminowymi o działaniu uspokajającym. Hydroksyzyna hamuje pewne czynności mózgu, nie powodując uzależnienia. Hydroksyzyna blokuje także histaminę, substancję znajdującą się w tkankach organizmu. Jest skuteczna w leczeniu lęku, świądu i pokrzywki. Lek Hydroxyzine Orion stosowany jest w leczeniu: – lęku u dorosłych, gdy inne leczenie jest nieodpowiednie; … Czytaj dalej

Hitaxa Fast Junior

Hitaxa Fast Junior

Hitaxa fast Junior jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Hitaxa fast Junior łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów tego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia … Czytaj dalej

Aleric Deslo Pro

Co to jest Aleric Deslo Pro Aleric Deslo Pro zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Jak działa lek Aleric Deslo Pro Aleric Deslo Pro jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Kiedy należy stosować Aleric Deslo Pro Aleric Deslo Pro łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej … Czytaj dalej

Romilast

Lek Romilast jest antagonistą receptora leukotrienowego, który blokuje działanie substancji zwanych leukotrienami. Leukotrieny powodują zwężenie i obrzęk dróg oddechowych oraz objawy alergii. Przez blokowanie działania leukotrienów Romilast łagodzi objawy astmy i pomaga kontrolować astmę oraz łagodzi objawy alergii sezonowej (określanej również jako sezonowe alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa lub katar sienny). Lekarz zalecił stosowanie leku … Czytaj dalej

Oralair

Lek ORALAIR zawiera wyciąg alergenów. Leczenie lekiem ORALAIR ma na celu zwiększenie tolerancji immunologicznej wobec pyłków traw i w ten sposób zmniejszenie objawów uczulenia. Lek ORALAIR stosowany jest w leczeniu alergii (uczulenie) na pyłki traw, która charakteryzuje się nieżytem nosa (kichanie, cieknący lub swędzący nos, zatkany nos) z lub bez zapalenia spojówek (swędzenie i łzawienie … Czytaj dalej

Neoclarityn

Co to jest Neoclarityn Neoclarityn zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Jak działa Neoclarityn Neoclarityn jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Kiedy należy stosować Neoclarityn Neoclarityn łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem … Czytaj dalej

Orilukast

Lek Orilukast jest antagonistą receptorów leukotrienowych, który blokuje substancje zwane leukotrienami. Leukotrieny powodują zwężenie i obrzęk dróg oddechowych w płucach oraz objawy alergii. Blokując leukotrieny, lek Orilukast łagodzi objawy astmy, wspomaga jej kontrolę i łagodzi objawy alergii sezonowej (zwanej również katarem siennym lub sezonowym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa). Lekarz przepisał lek Orilukast do leczenia … Czytaj dalej

Montexal

Montexal jest antagonistą receptora leukotrienowego, który blokuje działanie substancji zwanych leukotrienami. Leukotrieny powodują zwężenie i obrzęk dróg oddechowych w płucach, a także wywołują objawy alergii. Blokując działanie leukotrienów, Montexal łagodzi objawy astmy, pomaga kontrolować astmę i łagodzi objawy alergii sezonowej (znanej także jako katar sienny lub sezonowe alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa). Montexal został przepisany … Czytaj dalej

Montelukast Cinfa

Montelukast Cinfa to antagonista receptora leukotrienowego blokujący działanie substancji zwanych leukotrienami. Leukotrieny powodują zwężenie i obrzęk dróg oddechowych w płucach, a także wywołują objawy alergii (uczulenia). Przez blokowanie działania leukotrienów Montelukast Cinfa łagodzi objawy astmy i pomaga kontrolować jej objawy, a także łagodzi objawy alergii sezonowej (zwanej też katarem siennym, gorączką sienną lub sezonowym uczuleniowym … Czytaj dalej

Loratadyna Pylox

Loratadyna Pylox to lek przeciwalergiczny. Lek Loratadyna Pylox wskazany jest w celu łagodzenia objawów, takich jak: kichanie, swędzenie, wyciek z nosa, obrzęk błon śluzowych, świąd i pieczenie oczu, spowodowanych przez sezonowe i całoroczne alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa. Lek Loratadyna Pylox jest także wskazany w celu łagodzenia objawów przewlekłej pokrzywki idiopatycznej (swędzenie, zaczerwienienie skóry). Lek … Czytaj dalej

Lirra

Lirra jest lekiem przeciwhistaminowym, który nie powoduje uspokojenia. Stosuje się go w leczeniu objawów reakcji alergicznej związanej z: · alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa), · pokrzywkę. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Każda tabletka powlekana zawiera 5 mg lewocetyryzyny dichlorowodorku. … Czytaj dalej

Levocetirizine Genoptim

Substancją czynną leku Levocetirizine Genoptim jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Levocetirizine Genoptim jest lekiem przeciwalergicznym. Lek stosuje się w leczeniu oznak choroby (objawów) związanych z: · alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa); · pokrzywką. Jeśli po upływie 3 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się … Czytaj dalej

Levocetirizine Dr. Max

Substancją czynną Levocetirizine Dr. Max jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Levocetirizine Dr. Max jest lekiem działającym przeciwalergicznie. Lek stosuje się w leczeniu objawów związanych z: – alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa); – pokrzywką. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Każda tabletka powlekana … Czytaj dalej

Levocetirizine Dihydrochloride Cipla

Lek zawiera jako substancję czynną, lewocetyryzyny dichlorowodorek. Jest to lek przeciwalergiczny. Ten lek jest stosowany w leczeniu objawów związanych z: • alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa), • pokrzywką. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Jedna tabletka powlekana zawiera 5 mg … Czytaj dalej

Delortan Allergy

Delortan Allergy jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Delortan Allergy łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, zatkanie nosa, … Czytaj dalej

Dasselta

Dasselta zawiera desloratadynę, która jest lekiem przeciwhistaminowym. Dasselta jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Dasselta łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 lat i … Czytaj dalej

Flynise

Flynise zawiera substancję czynną desloratadynę, która ma działanie przeciwhistaminowe. Flynise jest lekiem przeciwalergicznym, który nie wywołuje senności. Ułatwia kontrolę reakcji alergicznej oraz jej objawów. Flynise łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym lub uczuleniem na roztocza) u dorosłych i młodzieży w wieku 12 … Czytaj dalej

Cirrus Duo

Cirrus Duo zawiera dwie substancje czynne: cetyryzyny dichlorowodorek i pseudoefedryny chlorowodorek. Cetyryzyny dichlorowodorek jest lekiem przeciwalergicznym, natomiast pseudoefedryny chlorowodorek zwęża naczynia krwionośne w błonie śluzowej nosa w wyniku czego zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa. Cirrus Duo, tabletki o przedłużonym uwalnianiu jest wskazany w leczeniu objawów sezonowego i całorocznego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak: … Czytaj dalej

Cezera

Cezera

Substancją czynną leku Cezera jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Cezera jest lekiem przeciwalergicznym. Lek Cezera stosuje się w leczeniu objawów związanych z: – alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym z przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa), – pokrzywką. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Każda tabletka powlekana zawiera 5 … Czytaj dalej

Cetirizine Genoptim SPH

Substancją czynną leku Cetirizine Genoptim SPH jest cetyryzyny dichlorowodorek. Cetirizine Genoptim SPH jest lekiem przeciwalergicznym (przeciwhistaminowym). Lek Cetirizine Genoptim SPH jest wskazany u dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat – w celu łagodzenia objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa. – w celu łagodzenia przewlekłej … Czytaj dalej

Cetirizine Dr.Max

Cetyryzyna jest lekiem przeciwhistaminowym. Leki przeciwhistaminowe pomagają zmniejszyć objawy niektórych alergii. Lek Cetirizine Dr. Max jest stosowany u dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych: – w łagodzeniu objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, – w łagodzeniu objawów przewlekłej pokrzywki (przewlekłej idiopatycznej pokrzywki). Należy … Czytaj dalej

Cetimezyna

Substancją czynną leku Cetimezyna jest cetyryzyny dichlorowodorek. Cetimezyna jest lekiem przeciwalergicznym. Lek Cetimezyna jest wskazany u dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych – w łagodzeniu objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, – w łagodzeniu objawów pokrzywki (przewlekłej pokrzywki idiopatycznej). Jeśli po upływie 3 … Czytaj dalej

CetAlergin

Substancją czynną leku CetAlergin jest cetyryzyny dichlorowodorek. CetAlergin jest lekiem działającym przeciwalergicznie. Lek CetAlergin jest wskazany u osób dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych: – w łagodzeniu objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym i przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa; – w łagodzeniu objawów pokrzywki. Jaki jest skład , jakie … Czytaj dalej

CetAlergin Ten

Cetyryzyny dichlorowodorek jest substancją czynną leku CetAlergin Ten. CetAlergin Ten jest lekiem działającym przeciwalergicznie. Stosowany w dawkach leczniczych hamuje wczesną i późną fazę reakcji alergicznej, łagodząc objawy uczulenia. Lek CetAlergin Ten jest wskazany u osób dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych: – w łagodzeniu objawów dotyczących nosa i oczu, związanych z sezonowym … Czytaj dalej

Flonidan

Loratadyna, substancja czynna leku Flonidan, należy do grupy leków przeciwhistaminowych. Podczas reakcji alergicznej uwalniane są różne substancje (tzw. mediatory), powodujące rozwój objawów alergii. Jednym z najważniejszych mediatorów jest histamina. Flonidan hamuje aktywność histaminy, wykazując w ten sposób działanie przeciwalergiczne. Lek łagodzi następujące objawy, wywołane przez histaminę w trakcie reakcji alergicznej: świąd, zaczerwienienie, obrzęk i wydzielinę … Czytaj dalej

Fexofast

Substancja czynna leku, feksofenadyny chlorowodorek, należy do grupy leków przeciwhistaminowych. Fexofast 120 mg, tabletki wskazany jest do stosowania u dorosłych i młodzieży w wieku od 12 lat i starszych, w celu łagodzenia objawów, takich jak: kichanie, swędzenie nosa, katar lub uczucie zatkanego nosa oraz swędzenie, łzawienie i zaczerwienienie oczu, które zazwyczaj występują w związku z … Czytaj dalej