Nableran

Nableran to lek, który zawiera substancję czynną meropenem. Jest to antybiotyk z grupy karbapenemów, który jest stosowany w leczeniu ciężkich zakażeń, takich jak zapalenie płuc, powikłane zakażenia dróg moczowych, powikłane zakażenia jamy brzusznej oraz powikłane zakażenia skóry i tkanek miękkich. Lek jest dostępny na receptę.

Nabumetone Polfarmex

Nabumetone Polfarmex to lek w postaci tabletek powlekanych, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosuje się go w chorobie zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnym zapaleniu stawów, gdzie konieczne jest leczenie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Lek jest dostępny na receptę.

Nabuton VP

Nabuton VP to lek dostępny na receptę, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Zawiera substancję czynną nabumeton. Lek ten jest stosowany w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów. Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Nacecis

Nacecis

Nacecis to lek dostępny bez recepty, który zawiera substancję czynną acetylocysteinę. Jest to lek mukolityczny, który rozrzedza wydzielinę w drogach oddechowych i ułatwia jej usuwanie. Stosuje się go krótkotrwale jako lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z objawami zakażenia związanego z przeziębieniem. Ze względu na ilość substancji czynnej, leku nie należy stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat.

Naclof

Naclof to niesteroidowy lek przeciwzapalny, który zawiera diklofenak sodowy. Wykazuje właściwości przeciwbólowe i jest stosowany w pooperacyjnych stanach zapalnych po operacjach zaćmy i innych zabiegach chirurgicznych. Lek jest dostępny na receptę. Wskazania do stosowania obejmują również profilaktykę torbielowatego obrzęku plamki po operacji zaćmy z implantacją soczewki oraz pourazowe stany zapalne w przypadku urazów bez perforacji gałki ocznej.

Nacralid

Nacralid to lek w postaci tabletek, zawierający substancję czynną naratryptan (w postaci chlorowodorku). Należy do grupy leków zwanych tryptanami (lub agonistami receptorów 5HT1). Stosuje się go do leczenia napadów migreny. Jest dostępny na receptę.

Nagardlan

Nagardlan to aerozol skomponowany z naturalnych składników – olejów roślinnych, olejków z rokitnika i nagietka oraz z ekstraktu z rozmarynu. Jest to skuteczny środek łagodzący ból i podrażnienia gardła spowodowane działaniem niekorzystnych czynników. Stosowany jest w celu łagodzenia stanów zapalnych gardła oraz podrażnień jamy ustnej oraz błony śluzowej gardła. Produkt jest dostępny na receptę.

Nagietek fix

Nagietek Fix to produkt leczniczy, który jest dostępny bez recepty. Jest to preparat w formie ziół do zaparzania w saszetkach. Tradycyjnie stosowany jest w łagodzeniu stanów zapalnych skóry oraz do przyspieszenia gojenia delikatnych zranień. Dodatkowo, Nagietek Fix znajduje zastosowanie w leczeniu objawowym łagodnych infekcji zapalnych zlokalizowanych w jamie ustnej lub w gardle.

Naglazyme

Naglazyme to lek, który zawiera substancję czynną galsulfazę. Jest stosowany w długotrwałej substytucji enzymatycznej u pacjentów z potwierdzonym rozpoznaniem mukopolisacharydozy typu VI (zespół Maroteauxa i Lamy’ego). Lek jest wydawany na receptę do zastrzeżonego stosowania. Podstawowe znaczenie ma jak najwcześniejsze rozpoczęcie leczenia, przed pojawieniem się nieodwracalnych objawów klinicznych choroby.

Naklofen

Naklofen to lek, który zawiera substancję czynną diklofenak, należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Diklofenak jest znany z działania przeciwbólowego, przeciwzapalnego i przeciwgorączkowego. Stosowany jest w leczeniu zapalnych lub zwyrodnieniowych postaci choroby reumatycznej takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowej stawów, reumatyzm pozastawowego. Naklofen jest dostępny na receptę.

Naklofen Duo

Naklofen Duo to lek na receptę, który zawiera diklofenak. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym. Stosowany jest w leczeniu zapalnych lub zwyrodnieniowych postaci choroby reumatycznej takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa stawów, reumatyzm pozastawowy. Naklofen Duo dostępny jest w postaci kapsułek o zmodyfikowanym uwalnianiu.

Naklofen Top

Naklofen Top to lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym. Jest to żel stosowany na skórę, który zawiera diklofenak, należący do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Żel posiada wodno-alkoholowe podłoże, które koi i chłodzi. Naklofen Top stosuje się w miejscowym leczeniu między innymi: bóli mięśni, zapalenia ścięgien, bólu stawu barkowego oraz skręceń, zwichnięć itp. Żel można stosować u dzieci w wieku powyżej 14 lat i u osób dorosłych. Produkt dostępny jest bez recepty.

Nakom

Nakom to lek stosowany w leczeniu objawów choroby Parkinsona i zespołu Parkinsona. Składa się z dwóch substancji czynnych: lewodopy, będącej prekursorem dopaminy, oraz karbidopy, która jest inhibitorem dekarboksylazy o działaniu obwodowym. Dzięki temu więcej lewodopy może przedostać się do mózgu, co pozwala na zmniejszenie dawki leku i ograniczenie działań niepożądanych. Nakom jest dostępny na receptę.

Nakom mite

Nakom Mite to lek w postaci tabletek, stosowany w leczeniu choroby Parkinsona. Lek ten łagodzi takie objawy choroby jak sztywność i spowolnienie ruchowe, a także drżenie, utrudnione połykanie, ślinotok i brak stabilności postawy. Preparat zawiera karbidopę i lewodopę. Jest dostępny na receptę.

Nalewka bursztynowa

Nalewka bursztynowa to roztwór na skórę, który jest dostępny bez recepty. Jest stosowany w łagodzeniu objawów bólu głowy i przeziębień. Produkt zawiera związki z grupy terpenów, które wykazują działanie rozgrzewające, poprawiają przepływ krwi i wpływają na rozluźnienie mięśni. Jest przeznaczony dla osób dorosłych, ponieważ zawiera minimum 92% etanolu.

Nalewka gorzka

Nalewka gorzka

Nalewka gorzka to preparat ziołowy dostępny bez recepty. Zawiera wyciąg alkoholowy ze świeżego ziela dziurawca, nalewkę z liści mięty pieprzowej, nalewkę z korzenia kozłka i nalewkę gorzką z korzeni goryczki, liści bobrka, owocni pomarańczy gorzkiej. Składniki ziołowe wykazują działanie rozkurczowe, przeciwbakteryjne, przeciwwzdęciowe oraz przeciwbólowe.

Nalewka kozłkowa

Nalewka kozłkowa to lek w postaci kropli doustnych, który zawiera wyciąg ziołowy z korzenia kozłka lekarskiego. Działa uspokajająco na ośrodkowy układ nerwowy, zmniejsza napięcie mięśni gładkich w obrębie narządów wewnętrznych i ułatwia zasypianie. Jest wskazany do stosowania w celu złagodzenia objawów wywołanych stanami napięcia nerwowego oraz jako środek ułatwiający zasypianie. Lek jest dostępny bez recepty.

Nalewka miętowa

Nalewka miętowa

Nalewka miętowa to lek dostępny bez recepty, który jest tradycyjnie stosowany w łagodnych dolegliwościach trawiennych takich jak niestrawność czy wzdęcia. Może być również stosowany pomocniczo w stanach skurczowych w obrębie jelit. Produkt ten ma działanie rozkurczowe i przeciwbakteryjne, wspomaga pracę żołądka i wątroby, ułatwia trawienie i przyswajanie pokarmów.

Nalewka z koszyczka arniki

Nalewka z koszyczka arniki

Nalewka z koszyczka arniki to lek dostępny bez recepty. Jest to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, który stosuje się po rozcieńczeniu. Znajduje zastosowanie w formie okładów na stłuczenia, skręcenia, siniaki, obrzęki, zapalenie żył oraz po ukąszeniu owadów. Można go również używać do płukania jamy ustnej w stanach zapalnych dziąseł i aftach.

Nalewka z kwiatu arniki

Nalewka z kwiatu arniki to naturalny produkt, który służy do okładów i płukania jamy ustnej. Dzięki właściwościom przeciwzapalnym przyspiesza wygaszanie ognisk zapalnych oraz przeciwdziała ich powstawaniu. Kwiat arniki stymuluje przepływ krwi przez tkanki, a także wchłanianie krwiaków. Stosuje się go w postaci okładów do leczenia stłuczeń, zwichnięć, krwiaków i siniaków. Zaleca się także przykładanie okładów na ukąszenia owadów. Takie okłady mają właściwości przeciwzapalne, antyseptyczne oraz przyspieszają gojenie się ran. Produkt jest dostępny bez recepty.

Nalgesin

Nalgesin to lek zawierający naproksen sodowy, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym. Działa poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn, co skutkuje łagodzeniem bólu i stanów zapalnych. Jest zalecany w krótkotrwałym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból głowy, ból zęba, bolesne miesiączkowanie, bóle stawowe, bóle mięśniowe.

Nalgesin Forte

Nalgesin Forte to lek w postaci tabletek powlekanych, zawierający substancję czynną naproxen. Uśmierza ból, łagodzi stan zapalny i gorączkę. Jest stosowany w objawowym leczeniu takich schorzeń jak choroba zwyrodnieniowa stawów, młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa oraz reumatoidalne zapalenie stawów. Oba leki są dostępne na receptę.

Nalgesin Mini

Nalgesin Mini to lek dostępny bez recepty, który zawiera w składzie naproxen sodowy. Działa poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn, co skutecznie łagodzi ból i likwiduje stan zapalny. Jest wskazany do stosowania w leczeniu dolegliwości bólowych o słabym lub umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból głowy, ból zęba, bóle mięśniowe, bolesne miesiączkowanie, bóle stawowe.

Nalgesin PRO

Nalgesin PRO to lek zawierający substancję czynną naproksen, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Jest stosowany w objawowym leczeniu takich stanów jak: reumatoidalne zapalenie stawów, osteoartroza, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, ostre stany zapalne narządu ruchu, ostry napad dny moczanowej, bolesne miesiączkowanie oraz ostry ból pooperacyjny i obrzęki. Lek jest dostępny na receptę.

Naloxonum Hydrochloricum WZF

Naloxonum Hydrochloricum WZF

Naloxonum Hydrochloricum WZF to lek w postaci roztworu do wstrzykiwań, który zawiera nalokson jako substancję czynną. Nalokson należy do grupy leków zwanych antagonistami opioidów. Lek ten jest stosowany wyłącznie w lecznictwie zamkniętym. Jest on wskazany do stosowania w przypadku zatrucia opioidami, wyprowadzania ze znieczulenia wywołanego opioidami, znoszenia depresji ośrodka oddechowego noworodków spowodowanej podaniem rodzącej narkotycznych leków przeciwbólowych podczas porodu oraz różnicowego rozpoznawania zatrucia opioidami. Lek jest dostępny na receptę.

Nalpain

Nalpain to lek przeciwbólowy o właściwościach opioidowych, dostępny na receptę. Zawiera substancję czynną nalbufinę. Stosowany jest do krótkotrwałego leczenia bólu o nasileniu od umiarkowanego do silnego. Może być również stosowany w znieczuleniu przed- i pooperacyjnym.

Naltex

Naltex to lek dostępny na receptę, który zawiera substancję czynną naltrekson. Jest to antagonista receptorów opioidowych, który działa poprzez blokowanie dostępu egzogennych opioidów do tych receptorów. Lek ten jest stosowany w leczeniu uzależnienia od opioidów i alkoholu. Naltex jest częścią kompleksowego postępowania leczniczego, które obejmuje porady psychologiczne dla pacjentów uzależnionych od opioidów i poddawanych detoksykacji. Jest również wskazany jako lek wspomagający abstynencję oraz zmniejszający potrzebę napicia się alkoholu.

Naltrexone Hydrochloride Accord

Naltrexone Hydrochloride Accord to lek na receptę, który jest antagonistą receptorów opioidowych. Jest stosowany w leczeniu uzależnienia od alkoholu i opioidów. Lek ten blokuje działanie opioidów, co pomaga zmniejszyć chęć spożycia alkoholu i zapobiega nawrotom niekontrolowanego picia po spożyciu niewielkiej ilości alkoholu.

Namaxir

Namaxir to lek dostępny na receptę, który zawiera substancję czynną metotreksat. Jest to roztwór do wstrzykiwań stosowany w leczeniu pewnych rodzajów zapalenia stawów i łuszczycy. Wskazany jest do stosowania w leczeniu aktywnego reumatoidalnego zapalenia stawów u dorosłych pacjentów, wielostawowych postaci ciężkiego, czynnego młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów, jeśli odpowiedź na niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) jest niewystarczająca. Lek ten należy stosować tylko raz w tygodniu.

Namuscla

Namuscla to lek zawierający substancję czynną meksyletynę. Jest stosowany w leczeniu objawów miotonii (choroby objawiającej się powolną i utrudnioną relaksacją mięśni po ich użyciu) u osób dorosłych z niedystroficznymi zaburzeniami miotonicznymi wywołanymi przez wady genetyczne wpływające na czynność mięśni. Zalecana dawka początkowa to 1 kapsułka na dobę. Lek jest dostępny na receptę.

Nanocoll zestaw do sporządzania radiofarmaceutyku

Nanocoll to zestaw do sporządzania radiofarmaceutyku, który jest stosowany w medycynie nuklearnej. Wprowadzenie Nanocoll do organizmu pozwala na obserwację rozpadu i rozmieszczenia radioizotopów w organizmie. Jest to preparat diagnostyczny, który jest dostępny na receptę. Wskazaniem do jego stosowania jest scyntygrafia układu limfatycznego celem wykazania jego integralności oraz różnicowania zatoru żylnego i limfatycznego.

Nanogy 5%

Nanogy 5% to lek zawierający głównie immunoglobulinę G (IgG) o szerokim spektrum przeciwciał przeciwko czynnikom zakaźnym. Zawiera przeciwciała IgG występujące w prawidłowej populacji. Preparat jest przygotowany z puli osocza pochodzącego z minimum 1000 donacji. Wskazany jest do stosowania w przypadku dolegliwości bólowych oraz ograniczenia ruchomości stawów spowodowanych zmianami zwyrodnieniowymi lub pourazowymi. Jest dostępny na receptę.

Nanolipo

Nanolipo to lek miejscowo znieczulający, który jest przeznaczony do znieczulania powierzchniowych warstw skóry. Jest stosowany przed cewnikowaniem i nakłuciem żył u osób dorosłych oraz młodzieży i dzieci od 1 miesiąca życia, a także przed bolesnym zabiegiem miejscowym na większych powierzchniach nieuszkodzonej skóry, w przypadku gdy stosowanie produktu leczniczego miejscowo znieczulającego jest odpowiednie wyłącznie u osób dorosłych. Lek Nanolipo jest dostępny na receptę.

Nanoscan

Nanoscan to lek wykorzystywany wyłącznie do celów diagnostycznych. Jego głównym zadaniem jest poprawa jakości obrazów uzyskiwanych podczas różnego rodzaju badań medycznych, takich jak tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny. Dzięki temu lekarze mogą dokładniej ocenić stan zdrowia pacjenta i postawić precyzyjną diagnozę. Lek Nanoscan jest dostępny na receptę.

NanoSPECT

NanoSPECT to lek stosowany w diagnostyce medycznej. Jest to środek kontrastowy używany w badaniach obrazowych, takich jak tomografia komputerowa (CT) czy rezonans magnetyczny (MRI), aby poprawić widoczność struktur wewnętrznych ciała. Dzięki temu lekarze mogą dokładniej ocenić stan zdrowia pacjenta i postępować zgodnie z wynikami badań. Lek NanoSPECT jest dostępny na receptę i powinien być stosowany wyłącznie pod nadzorem specjalisty.

Naowocnia fasoli

Naowocnia fasoli to produkt leczniczy w postaci zioła do zaparzania. Jest stosowany przy zaburzeniach w oddawaniu moczu, jako środek moczopędny. Produkt może być stosowany u osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 12 roku życia. Jest dostępny bez recepty.

Napritum

Napritum to lek, który zawiera substancję czynną o nazwie naproksen. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który stosuje się w celu łagodzenia bólu, obrzęku, zaczerwienienia oraz stanów zapalnych. Napritum jest stosowany w chorobach mięśni, stawów i ścięgien, takich jak nadwyrężenia, dna moczanowa, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ból i sztywność karku i pleców) oraz zapalenie stawów. Jest dostępny na receptę.

NAPROXEN 250/500 HASCO

Naproxen 250/500 Hasco to lek, który zawiera substancję czynną naproksen. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Stosowany jest w leczeniu stanów zapalnych i bólowych pochodzenia reumatycznego i niereumatycznego, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, ostre bóle mięśniowo-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle głowy, bóle zębów, bóle pooperacyjne oraz w stanach gorączkowych. Lek jest dostępny na receptę.

Naproxen Aflofarm

Naproxen Aflofarm

Naproxen Aflofarm to lek dostępny bez recepty, zawierający substancję czynną naproksen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak ból towarzyszący chorobom mięśni i stawów, takim jak lekkie postacie skręcenia, uszkodzenia powysiłkowego, bólu okolicy lędźwiowej, oraz bolesne miesiączkowanie.

Naproxen EMO

Naproxen EMO to lek w postaci żelu, który zawiera substancję czynną – naproksen. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który działa miejscowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Stosowany jest w bólach stawów i mięśni, oraz w chorobie zwyrodnieniowej stawów. Lek jest dostępny bez recepty.

Naproxen Genoptim

Naproxen Genoptim to lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jego substancją czynną jest naproksen, który wykazuje właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Lek jest wskazany do stosowania w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów, ostrych napadów dny moczanowej, bólu mięśniowo-szkieletowego oraz bolesnego miesiączkowania. Jest dostępny na receptę.

Naproxen Hasco

Naproxen Hasco

Naproxen Hasco to lek zawierający naproksen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ). Stosowany jest do łagodzenia bólu i stanów zapalnych w różnych stanach, takich jak artretyzm, ból mięśni, ból zębów i ból głowy. Jest dostępny na receptę. Pamiętaj, aby zawsze konsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek leku.

Naproxen Polfarmex

Naproxen Polfarmex to lek w postaci tabletek, który zawiera substancję czynną – naproksen. Naproksen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Stosowany jest w objawowym leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, osteoartrozy, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów, ostrych stanów zapalnych narządu ruchu, ostrego napadu dny moczanowej, bólu menstruacyjnego, ostrego mięścnowo-stawowego, bólu zęba, bólów pooperacyjnych oraz innych dolegliwości bólowych. Lek jest dostępny na receptę.

Naproxen sodium Billev

Naproxen sodium Billev to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Jest stosowany w leczeniu stanów zapalnych i bólowych pochodzenia reumatycznego i niereumatycznego. Naproxen jest dostępny na receptę.

Naramig

Lek Naramig, znany również jako Naratriptan, jest lekiem stosowanym w leczeniu ostrych napadów migreny. Działa poprzez zmniejszenie rozszerzenia naczyń krwionośnych w mózgu, co pomaga złagodzić ból migrenowy. Jest dostępny na receptę.

Naratriptan Stada

Naratriptan Stada to lek, który również jest stosowany do leczenia ostrych napadów migreny. Działa poprzez zmniejszenie rozszerzenia naczyń krwionośnych w mózgu. Jest dostępny na receptę.

Naraya

Lek Naraya to preparat złożony, zawierający estrogen oraz progestagen. Jest stosowany w celu zapobiegania ciąży. Każda tabletka zawiera niewielką ilość dwóch różnych hormonów żeńskich: drospirenon i etynyloestradiol. Lek jest dostępny na receptę.

Naraya Flex

Naraya Flex to złożony doustny preparat antykoncepcyjny, który zawiera dwa składniki aktywne: drospirenon (progestagen) oraz etynyloestradiol (estrogen). Głównym celem stosowania leku Naraya Flex jest zapobieganie ciąży poprzez blokowanie owulacji, zmianę śluzu szyjki macicy oraz wpływ na błonę śluzową macicy. Oprócz antykoncepcji, Naraya Flex może być również stosowany w celu leczenia różnych problemów zdrowotnych związanych z hormonami i miesiączką. Lek jest dostępny na receptę.

Naraya Plus

Naraya Plus to innowacyjne rozwiązanie dla kobiet, które chcą uniknąć ciąży. Każda z 24 różowych tabletek powlekanych zawiera precyzyjnie dobraną dawkę dwóch różnych hormonów żeńskich: drospirenonu i etynyloestradiolu. Dzięki temu skutecznie zapobiegają one poczęciu. Lek jest dostępny na receptę.

Nasacort

Nasacort to lek stosowany w leczeniu objawów alergicznego nieżytu nosa. Zawiera substancję czynną o nazwie acetonid triamcynolonu, która jest kortykosteroidem. Działa przeciwzapalnie, zmniejszając obrzęk i podrażnienie w nosie. Lek jest dostępny na receptę. Wskazaniem do jego stosowania jest alergiczny nieżyt nosa.

Nasehaler

Nasehaler to lek wziewny zawierający substancję czynną mometazon, który jest glikokortykosteroidem. Działa przeciwzapalnie i jest stosowany miejscowo, co minimalizuje ogólnoustrojowe działania niepożądane. Lek jest wskazany do leczenia objawów sezonowego lub całorocznego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa u osób dorosłych i u dzieci w wieku od 3 lat, a także do leczenia polipów nosa u osób dorosłych w wieku od 18 lat. Nasehaler jest dostępny na receptę.

Nasen

Nasen to lek o działaniu nasennym stosowany w leczeniu bezsenności. Wydawany jest wyłącznie na receptę. Lek ma postać tabletek powlekanych 10 mg. Nasen zawiera substancję czynną zolpidem – lek nasenny o krótkotrwałym działaniu z grupy imidazopirydyn o działaniu podobnym do benzodiazepin. Preparat polepsza długość i jakość snu pacjenta, zmniejsza liczbę przebudzeń w nocy oraz ułatwia zasypianie. Ponadto ma właściwości uspokajające.

Nasic

Nasic to lek w postaci aerozolu do nosa, który pomaga udrożnić zatkany nos podczas przeziębienia lub po operacji nosa. Substancjami czynnymi leku są chlorowodorek ksylometazoliny oraz deksopantenol. Lek jest wskazany w objawowym leczeniu niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia oraz po przebytej operacji nosa. Nasic jest dostępny bez recepty.

Nasic Kids

Nasic Kids to lek w postaci aerozolu do nosa przeznaczony dla dzieci od 2. roku życia. Pomaga udrożnić małe noski i łagodzi podrażnienia. Stosowany jest w objawowym leczeniu niedrożności przewodów nosowych przy przeziębieniu oraz po operacji nosa. Nasic Kids ułatwia oddychanie i sprawia, że zatkany nos przy przeziębieniu staje się mniej uciążliwy dla maluchów. Jest dostępny bez recepty.

Nasienie kozieradki

Nasiona kozieradki to suplement diety dostępny bez recepty. Głównym składnikiem jest wyciąg z nasion kozieradki. Stosowany jest tradycyjnie w celu uzupełnienia diety w składniki zawarte w preparacie. Zaleca się przyjmowanie 2 razy dziennie po 2 kapsułki, popijając płynem. Właściwości kozieradki obejmują wsparcie dla komfortu trawiennego i zrównoważenia pH żołądka. Ponadto, przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi oraz prawidłowego poziomu lipidów. Kozieradka może również wspierać układ odpornościowy organizmu.

Nasienie lnu

Nasienie lnu to lek roślinny dostępny bez recepty. Jest stosowany w formie ziół do zaparzania. Napar z nasion lnu jest używany w leczeniu objawowym jako środek łagodzący niewielkie dolegliwości żołądkowo-jelitowe, którym towarzyszy uczucie dyskomfortu. Produkt leczniczy jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży w wieku powyżej 12 lat.

Nasienie płesznika

Nasienie płesznika

Nasienie płesznika to preparat roślinny w postaci ziół do zaparzania. Jest stosowany tradycyjnie w przypadku zaparć oraz nieżytów żołądka i jelit. Nasiona babki płesznika ułatwiają przesuwanie mas zalegających w jelitach, co poprawia ich pracę. Lek jest dostępny bez recepty.

Nasiona lnu

Nasiona lnu

Nasiona lnu to preparat roślinny, który jest dostępny bez recepty. Stosowany jest jako środek osłaniający w łagodnych dolegliwościach przewodu pokarmowego. Nasiona te są bogate w substancje śluzowe, które wspierają czynność jelit, wspomagają ich perystaltykę i przyspieszają wypróżnianie. Dodatkowo len pomaga utrzymać układ pokarmowy w zdrowiu, wykazując właściwości powlekające.

Nasirus forte

Nasirus Forte to lek roślinny, którego głównym składnikiem jest olejek eukaliptusowy. Stosuje się go wspomagająco w chorobach przeziębieniowych i stanach zapalnych górnych dróg oddechowych z towarzyszącym kaszlem, katarem i trudnością z odkrztuszaniem lepkiego śluzu. Może być również używany w nieropnych stanach zapalnych zatok przynosowych. Jest dostępny bez recepty.

Nasivin 0,01%

Nasivin 0,01% to lek w postaci kropli do nosa, który zawiera chlorowodorek oksymetazoliny. Substancja ta zwęża naczynia krwionośne, co prowadzi do zmniejszenia przekrwienia i obrzęku błony śluzowej nosa. Lek jest stosowany w celu ułatwienia swobodnego oddychania przez nos, szczególnie w przypadkach różnego rodzaju nieżytów nosa. Nasivin 0,01% jest dostępny bez recepty.

Nasivin 0,025%

Nasivin 0,025% to lek dostępny bez recepty, który zawiera chlorowodorek oksymetazoliny. Jest to substancja czynna zwężająca naczynia krwionośne. Lek ten zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, co ułatwia swobodne oddychanie. Jest przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 1 do 6 lat w przypadkach takich jak ostry nieżyt nosa, naczynioruchowy nieżyt nosa, alergiczny nieżyt nosa, zapalenie zatok przynosowych, zapalenie trąbki słuchowej czy zapalenie ucha środkowego.

Nasivin 0,05%

Nasivin 0,05% to lek stosowany miejscowo do nosa, polecany dla dorosłych i dzieci powyżej 6. roku życia. Zawiera substancję czynną oksymetazoliny chlorowodorek, która zwęża naczynia krwionośne. Podanie leku zmniejsza obrzęk zmienionej zapalnie błony śluzowej i hamuje nadmierne wydzielanie, co ułatwia swobodne oddychanie przez nos. Jest przeznaczony do stosowania w przypadkach takich jak ostry nieżyt nosa, naczynioruchowy nieżyt nosa, alergiczny nieżyt nosa, zapalenie zatok przynosowych, zapalenie trąbki słuchowej. Lek jest dostępny bez recepty.

Nasivin Baby

Nasivin Baby to lek w postaci kropli do nosa, przeznaczony dla niemowląt powyżej 3. miesiąca życia do ukończenia 1. roku. Zawiera oksymetazoliny chlorowodorek, który zwęża naczynia krwionośne, a co za tym idzie zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa podczas infekcji i ułatwia oddychanie. Lek jest dostępny bez recepty. Wskazany jest do stosowania w przypadku obrzęku błony śluzowej nosa występującego w ostrym zapaleniu błony śluzowej nosa, naczynioruchowym zapaleniu błony śluzowej nosa, alergicznym zapaleniu błony śluzowej nosa, zapaleniu zatok przynosowych, zapaleniu trąbki słuchowej, zapaleniu ucha środkowego.

Nasivin Classic

Nasivin Classic to lek w formie aerozolu do nosa, który jest stosowany w celu zmniejszenia obrzęku błon śluzowych jam nosa w przypadkach nieżytów różnego pochodzenia. Preparat skraca czas kataru o 2 dni. Aerozol Nasivin Classic pozwala na błyskawiczne odblokowanie zatkanego nosa u dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Jest dostępny bez recepty.

Nasivin Kids

Nasivin Kids to aerozol do nosa, którego substancją czynną jest oksymetazolina. Lek jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, hamuje nadmierne wydzielanie i ułatwia swobodne oddychanie. Jest wskazany w przebiegu zapalenia błony śluzowej nosa, alergicznego nieżytu nosa oraz w przypadku zapalenia ucha bądź trąbki słuchowej. Nasivin Kids jest dostępny bez recepty.

Nasivin Sinex Aloes i Eukaliptus

Nasivin Sinex Aloes i Eukaliptus to aerozol do nosa, który łagodzi objawy niedrożności nosa, towarzyszące przeziębieniu albo zapaleniu błony śluzowej nosa. Produkt leczniczy może być stosowany do krótkotrwałego leczenia dzieci w wieku od 6 lat i dorosłych. Substancją czynną leku jest chlorowodorek oksymetazoliny. Lek dostępny jest bez recepty.

Nasivin Soft 0,01%

Nasivin Soft 0,01% to lek w postaci kropli do nosa, który zawiera chlorowodorek oksymetazoliny. Substancja ta zwęża naczynia krwionośne, co prowadzi do zmniejszenia obrzęku i przekrwienia błony śluzowej nosa, ułatwiając tym samym swobodne oddychanie. Lek jest stosowany w leczeniu obrzęku błony śluzowej nosa w przebiegu ostrego, naczynioruchowego lub alergicznego nieżytu nosa, zapalenia zatok przynosowych, trąbki słuchowej lub ucha środkowego. Nasivin Soft 0,01% jest dostępny bez recepty.

Nasivin Soft 0,025%

Nasivin Soft 0,025% to lek dostępny bez recepty, który zawiera chlorowodorek oksymetazoliny. Jest to substancja czynna, która zwęża naczynia krwionośne, zmniejszając przekrwienie błony śluzowej nosa i hamując nadmierne wydzielanie. Dzięki temu ułatwia swobodne oddychanie przez nos. Lek jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat i stosowany jest w celu zmniejszenia obrzęku błon śluzowych jam nosa w przypadkach różnego rodzaju nieżytów nosa.

Nasivin Soft 0,05%

Nasivin Soft 0,05% to lek dostępny bez recepty, który zawiera oksymetazolinę. Działa poprzez zwężanie naczyń krwionośnych, co zmniejsza przekrwienie błon śluzowych. Stosowanie leku prowadzi do zmniejszenia obrzęku zmienionej zapalnie błony śluzowej nosa i hamuje nadmierne wydzielanie, co ułatwia swobodne oddychanie przez nos. Jest przeznaczony do stosowania u dorosłych i dzieci powyżej 6 lat w przypadkach takich jak ostry nieżyt nosa, naczynioruchowy nieżyt nosa, alergiczny nieżyt nosa, zapalenie zatok przynosowych, zapalenie trąbki słuchowej oraz zapalenie ucha środkowego.

Nasometin

Nasometin to lek w postaci aerozolu do nosa, który zawiera substancję czynną mometazonu furoinian. Jest to glikokortykosteroid o działaniu przeciwalergicznym i przeciwzapalnym. Stosuje się go w leczeniu objawów sezonowego i całorocznego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Lek jest dostępny na receptę.

Nasometin Alergia Lora

Nasometin Alergia Lora to lek w postaci aerozolu do nosa, który zawiera substancję czynną mometazonu furoinian o działaniu przeciwalergicznym i przeciwzapalnym. Jest stosowany w leczeniu objawów sezonowego i całorocznego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Lek ten jest dostępny na receptę.

Nasometin Control

Nasometin Control to lek w postaci aerozolu do nosa, który zawiera substancję czynną mometazonu furoinian. Jest stosowany do leczenia objawów sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Każde rozpylenie zawiera 50 mikrogramów mometazonu furoinianu. Lek jest dostępny na receptę.

Nasonex

Nasonex to lek w postaci aerozolu do nosa, który zawiera substancję czynną mometazonu furoinian. Działa przeciwalergicznie i przeciwzapalnie. Stosuje się go w leczeniu objawów sezonowego i całorocznego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Jest dostępny na receptę.

Nasopronal

Nasopronal to aerozol do nosa, który zawiera mometazonu furoinian – substancję z grupy kortykosteroidów. Dzięki temu, że mometazonu furoinian jest podawany donosowo, łagodzi objawy zapalenia błony śluzowej nosa, takie jak obrzęk, podrażnienie, kichanie, świąd oraz uczucie zatkanego nosa. Nasopronal stosowany jest w leczeniu objawów kataru siennego (zwanego także sezonowym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) i całorocznego zapalenia błony śluzowej nosa u osób dorosłych i dzieci w wieku 6 lat i starszych. Jest również stosowany w leczeniu polipów nosa u osób dorosłych w wieku 18 lat i starszych. Lek jest dostępny na receptę.

Nasorin

Nasorin to lek w postaci aerozolu do nosa, który zawiera substancję czynną ksylometazolinę. Działa poprzez obkurczanie naczyń krwionośnych błony śluzowej nosa, co prowadzi do zmniejszenia obrzęku błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie przez nos. Stosowany jest w doraźnym leczeniu przekrwienia błony śluzowej nosa z wodnistą wydzieliną z nosa. Lek jest dostępny bez recepty.

Natamycyna Unia

Natamycyna Unia to lek przeciwgrzybiczy, który zawiera substancję czynną natamycynę. Jest to antybiotyk o silnym działaniu przeciwgrzybiczym, który działa na chorobotwórcze grzyby, w tym drożdżaki, które są częstą przyczyną zapalenia sromu i pochwy oraz na rzęsistka pochwowego. Lek jest stosowany w leczeniu drożdżycy pochwy i sromu oraz wspomagająco w leczeniu zakażenia rzęsistkiem pochwowym. Jest dostępny na receptę.

Natecal D3

Natecal D3 to lek na receptę, dostępny w postaci tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej. Zawiera dwie substancje czynne: węglan wapnia i witaminę D3. Stosowany jest w leczeniu niedoborów wapnia i witaminy D3 u osób dorosłych, szczególnie u tych, u których występuje wysokie ryzyko ich niedoboru. Może być również stosowany jako dodatkowy lek w terapii osteoporozy.

Natlinez

Natlinez to lek, który zawiera substancję czynną linezolid. Jest to antybiotyk stosowany do leczenia infekcji wywołanych przez bakterie Gram-dodatnie. Lek jest przepisywany na receptę. Wskazania do stosowania obejmują zakażenia skóry i tkanek miękkich, zapalenie płuc oraz zakażenia wywołane przez Enterococcus faecium oporne na wankomycynę.

Natrii fluoridum (18F) Synektik

Natrii fluoridum (18F) Synektik to produkt radiofarmaceutyczny, który jest przeznaczony wyłącznie do celów diagnostycznych. Jest stosowany w medycynie nuklearnej do wykonywania badania PET (pozytonowej emisji tomografii), które pomaga w wykrywaniu i ocenie różnych stanów chorobowych. Lek ten jest dostępny na receptę.

Natrium bicarbonicum 8,4% Polpharma

Natrium Bicarbonicum 8,4% Polpharma

Natrium bicarbonicum 8,4% Polpharma to lek alkalizujący, który na drodze dysocjacji uwalnia jony sodowe i wodorowęglanowe. Zwiększa stężenie wodorowęglanów w surowicy krwi i pH surowicy. Wskazaniem do stosowania są: kwasica metaboliczna występująca w przebiegu ciężkich chorób nerek, zastoinowej niewydolności krążenia, we wstrząsie i odwodnieniu, chorobie alkoholowej i podczas stosowania leków z grupy inhibitorów anhydrazy węglanowej oraz chlorku amonu. Jest to lek do stosowania wyłącznie w lecznictwie zamkniętym, czyli w szpitalu.

Natrium Chloratum 0,9% Baxter

Natrium Chloratum 0,9% Baxter to izotoniczny roztwór chlorku sodu, który jest źródłem wody i elektrolitów. Jest stosowany do pozajelitowego uzupełniania płynów i elektrolitów (sód, chlorki), a także do rozcieńczania i rozpuszczania koncentratów elektrolitów i produktów leczniczych. Lek jest dostępny na receptę. W przypadku nadwrażliwości na substancję rozpuszczaną lub rozcieńczaną w produkcie leczniczym, hipernatremii lub hiperchloremii, leku nie należy stosować.

Natrium Chloratum 0,9% Fresenius

Natrium Chloratum 0,9% Fresenius to lek, który podany dożylnie jest źródłem wody oraz elektrolitów. Wskazaniem do stosowania jest pozajelitowe uzupełnianie płynów, a także elektrolitów – sodu i chlorków. Częstość stosowania, jak również czas powinny być indywidualnie dobrane przez lekarza. Lek jest dostępny na receptę.

Natrium chloratum 0,9% Kabi

Natrium chloratum 0,9% Kabi to specjalistyczny roztwór, który znajduje zastosowanie jako rozpuszczalnik leków podawanych dożylnie, domięśniowo lub podskórnie. Dzięki swoim właściwościom, pełni funkcję nośnika dla dodanych leków, co pozwala na ich skuteczne działanie. Jest stosowany w leczeniu zmniejszonej objętości płynu pozakomórkowego, podczas odwodnienia oraz niedoboru sodu. Lek jest dostępny na receptę.

Naturkaps Koenzym Q10

Naturkaps Koenzym Q10 to suplement diety zawierający koenzym Q10, który jest silnym przeciwutleniaczem. Zwiększa wytwarzanie i wykorzystanie energii w komórkach, zwłaszcza mięśnia sercowego i mięśni szkieletowych. Stosuje się go profilaktycznie i wspomagająco dla prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i mięśnia sercowego, w osłabionej wydolności fizycznej i stanach przemęczenia, szczególnie przy intensywnym wysiłku. Nie jest wymagana recepta do zakupu tego suplementu.

Natussic

Natussic

Natussic to syrop, który zawiera substancję czynną butamiratu cytrynian. Jest to lek stosowany w objawowym leczeniu kaszlu różnego pochodzenia zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Działa na poziomie rdzenia przedłużonego, hamując odruch kaszlu. Jego działanie polega na rozkurczaniu mięśni oskrzeli. Lek jest dostępny bez recepty.

Navelbine

Lek Navelbine to cytostatyk o właściwościach przeciwnowotworowych. Jego działanie polega na zatrzymaniu mitozy, co prowadzi do śmierci komórki nowotworowej. Stosowany jest w leczeniu różnych typów nowotworów, w tym raka piersi i niedrobnokomórkowego raka płuc u pacjentów, którzy ukończyli 18 lat. Jest dostępny na receptę.

Navirel

Navirel to lek w postaci koncentratu do sporządzania roztworu do infuzji. Zawiera substancję czynną winorelbinę, która należy do grupy leków cytostatycznych, hamujących rozwój komórek nowotworowych. Stosowany jest w leczeniu chorób nowotworowych, a ściśle niedrobnokomórkowego raka płuc oraz raka piersi. Jest dostępny na receptę.

Naxalgan

Naxalgan to lek, który należy do grupy leków stosowanych w leczeniu padaczki i uogólnionych zaburzeń lękowych u dorosłych. Jest dostępny na receptę. Lek ten jest stosowany w leczeniu długotrwałego bólu spowodowanego uszkodzeniem nerwów. Kapsułki Naxalgan mogą być przyjmowane z posiłkiem lub niezależnie od niego. Podczas stosowania leku Naxalgan nie powinno się spożywać alkoholu.

Naxii

Naxii

Naxii to lek dostępny bez recepty, który zawiera substancję czynną naproksen w postaci soli sodowej. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który wykazuje silne działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Naxii jest wskazany do krótkotrwałego leczenia bólów różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu, takich jak bóle stawowe, bóle pleców, bóle mięśniowe, ból zębów, ból głowy, bolesne miesiączkowanie, dolegliwości bólowe o niewielkim nasileniu związane z przeziębieniem oraz w obniżaniu gorączki.

Neatin

Neatin to lek stosowany w leczeniu objawów choroby Ménière’a, takich jak zawroty głowy, szumy uszne, utrata słuchu i nudności. Substancją czynną leku jest betahistyny dichlorowodorek. Lek jest dostępny na receptę. Tabletki najlepiej zażywać podczas posiłku.

Nebbud

Nebbud to lek wziewny, który zawiera substancję czynną budezonid. Jest to glikokortykosteroid o silnym miejscowym działaniu przeciwzapalnym. Nebbud jest stosowany przede wszystkim w leczeniu astmy oskrzelowej oraz przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP). Lek ten jest dostępny na receptę.

Nebicard

Nebicard

Nebicard to lek zawierający substancję czynną nebiwolol, który jest wybiórczym beta-adrenolitykiem rozszerzającym naczynia krwionośne. Jest stosowany w leczeniu podwyższonego ciśnienia tętniczego krwi (nadciśnienia) oraz przewlekłej niewydolności serca u pacjentów w wieku 70 lat lub starszych. Nebicard jest dostępny na receptę.

Nebido

Nebido to lek dostępny na receptę, który zawiera substancję czynną – testosteron. Jest stosowany jako terapia zastępcza testosteronu u dorosłych mężczyzn w leczeniu różnych chorób wynikających z niedoboru testosteronu w organizmie, takich jak hipogonadyzm męski. Do stwierdzenia choroby potrzebne są dwa niezależne oznaczenia stężeń testosteronu we krwi oraz objawy kliniczne.

Nebilenin

Nebilenin

Leczenie pierwotnego nadciśnienia tętniczego. Leczenie stabilnej łagodnej i umiarkowanej przewlekłej niewydolności serca, jako uzupełnienie standardowej terapii u pacjentów w podeszłym wieku (≥70 lat). Substancją czynną preparatu jest nebiwolol. Jest to substancja należąca do grupy leków zwanych beta-blokerami (inna stosowana nazwa to beta-adrenolityki).

Nebilet

Nebilet to lek w postaci tabletek, który zawiera substancję czynną nebiwolol. Nebiwolol jest wybiórczym beta-adrenolitykiem, który rozszerza naczynia krwionośne. Lek stosowany jest w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz jako uzupełnienie terapii w stabilnej, łagodnej i umiarkowanej przewlekłej niewydolności serca u pacjentów w podeszłym wieku (≥70 lat). Nebilet jest dostępny na receptę.

Nebilet HCT

Nebilet HCT to lek złożony, który zawiera dwie substancje czynne: nebiwolol i hydrochlorotiazyd. Nebiwolol to wybiórczy beta-adrenolityk, który rozszerza naczynia krwionośne. Hydrochlorotiazyd działa moczopędnie, zwiększając ilość wytwarzanego moczu. Lek jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz w leczeniu przewlekłej niewydolności serca u pacjentów w podeszłym wieku. Jest dostępny na receptę.

Nebinad

Nebinad to lek w postaci tabletek, który zawiera substancję czynną nebiwolol. Nebiwolol jest wybiórczym beta-adrenolitykiem, który rozszerza naczynia krwionośne. Lek jest stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego krwi oraz w leczeniu przewlekłej niewydolności serca u pacjentów w podeszłym wieku. Nebinad jest dostępny na receptę.

Nebispes

Nebispes to lek zawierający substancję czynną nebiwolol, który jest wybiórczym beta-adrenolitykiem rozszerzającym naczynia krwionośne. Jest stosowany w leczeniu podwyższonego ciśnienia tętniczego krwi (nadciśnienia) oraz przewlekłej niewydolności serca u pacjentów w wieku 70 lat lub starszych. Nebispes jest dostępny na receptę.

Nebitrix

Lek Nebitrix to wybiórczy beta-adrenolityk rozszerzający naczynia krwionośne. Jest stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego krwi oraz w leczeniu przewlekłej niewydolności serca u pacjentów w podeszłym wieku. Lek jest dostępny na receptę.

Nebivolek

Nebivolek to lek w postaci tabletek, który zawiera substancję czynną nebiwolol. Jest to wybiórczy beta-adrenolityk, który działa rozszerzająco na naczynia krwionośne. Stosowany jest w leczeniu wysokiego ciśnienia tętniczego krwi oraz w leczeniu przewlekłej niewydolności serca u pacjentów w podeszłym wieku. Lek jest dostępny na receptę.

Witamy w kategorii leków na literę N. Ta sekcja dostarcza kompleksowych informacji o różnorodnych lekach, które zaczynają się od litery N. Każdy element na liście zawiera:

Wskazania: Informacje na temat dolegliwości i stanów, dla których lek jest zalecany.

Skład: Szczegółowe informacje na temat składników aktywnych i pomocniczych zawartych w leku.

Dawkowanie: Wskazówki dotyczące dawkowania, w tym częstotliwość i czas trwania stosowania leku. Zawsze należy przestrzegać zaleceń lekarza lub farmaceuty.

Ulotki: Cyfrowe kopie ulotek dołączonych do opakowań leków. Ulotki te zawierają istotne informacje, takie jak skład, przeciwwskazania, możliwe działania niepożądane i instrukcje dotyczące przechowywania.

Opinie pacjentów: Recenzje osób, które używały tych leków. Pamiętaj, że reakcje na leki mogą się różnić w zależności od osoby, a to, co działa dla jednej osoby, niekoniecznie musi działać dla innej.

Mamy nadzieję, że te informacje okażą się pomocne i zachęcamy do skonsultowania wszelkich pytań dotyczących leków z lekarzem lub farmaceutą. Pamiętaj, że informacje zawarte na tej stronie nie zastąpią profesjonalnej porady medycznej.