Spis leków zawierających substancję: Sildenafil

Abecek

Abecek to lek zawierający substancję czynną – syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Lek jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Jest dostępny na receptę.

Actigra/Actigra Forte

Actigra i Actigra Forte to leki zawierające syldenafil, które są stosowane w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Działają poprzez zwiększenie dopływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego, co pomaga uzyskać i utrzymać erekcję. Leki te należy przyjąć na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Są dostępne bez recepty.

Amfidor

Amfidor to lek, który wspomaga erekcję, przeznaczony do stosowania tylko przez mężczyzn. Lek ten działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w penisie, zwiększając napływ krwi podczas podniecenia seksualnego. Amfidor pomaga osiągnąć erekcję pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. Lek ten jest dostępny na receptę.

Azurvig

Azurvig to lek zawierający substancję czynną – syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Działanie leku polega na wspomaganiu rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Azurvig jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji, która jest definiowana jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Produkt leczniczy Azurvig jest wydawany na receptę.

DoppelSil

DoppelSil to lek dostępny bez recepty, przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Zawiera substancję czynną – syldenafil, który ułatwia napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. DoppelSil występuje w formie tabletek do rozgryzania i żucia, co oznacza, że nie trzeba go popijać, wystarczy go po prostu żuć i połknąć. Lek jest skuteczny tylko w przypadku uprzedniego pobudzenia seksualnego.

DoppelSil MAX

DoppelSil MAX to lek dostępny bez recepty, zawierający syldenafil w dawce 50 mg. Jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn powyżej 18 roku życia z zaburzeniami erekcji, uniemożliwiającymi odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Ecriten

Ecriten to lek zawierający syldenafil, który jest przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji, wspomagając rozkurcz naczyń krwionośnych w członku i zwiększając napływ krwi do niego podczas podniecenia seksualnego. Lek ten pomaga osiągnąć wzwód pod warunkiem pobudzenia seksualnego. Nie jest przeznaczony do stosowania u mężczyzn bez zaburzeń erekcji. Ecriten jest dostępny na receptę.

Erduro

Erduro to lek, który jest stosowany w leczeniu ostrych i przewlekłych chorób górnych dróg oddechowych, oskrzeli i płuc z towarzyszącym nieprawidłowym wydzielaniem i transportem wydzieliny śluzowej. Lek ten zawiera substancję czynną erdosteinę, która jest prolekiem. Erdosteina zwiększa wydzielanie śluzu w drogach oddechowych, zmniejsza jego lepkość i powoduje upłynnienie zalęgającej wydzieliny, a także wpływa na poprawę czynności rzęsek nabłonka oddechowego. Erduro jest dostępny na receptę.

Ervasil

Ervasil to lek, który zawiera substancję czynną – syldenafil, należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Dzięki swojemu działaniu, Ervasil pomaga w rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Lek ten jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Produkt leczniczy Ervasil jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu leczniczego Ervasil niezbędna jest stymulacja seksualna. Lek jest dostępny na receptę.

Ervasil Max

Ervasil Max to lek zawierający substancję czynną syldenafil, który należy do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Syldenafil pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. Ervasil Max jest stosowany u dorosłych mężczyzn w leczeniu zaburzeń erekcji, czyli impotencji. Lek dostępny jest na receptę.

Falsigra

Lek stosowany w leczeniu impotencji, zaburzeń wzwodu u mężczyzn. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.

Fildlata

Fildlata to lek zawierający substancję czynną syldenafil, który należy do grupy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek ma właściwości rozkurczające naczynia krwionośne w prąciu, ułatwiając wzwód. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, czyli niezdolności uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania Fildlata niezbędna jest stymulacja seksualna. Lek jest dostępny na receptę.

Granpidam

Granpidam to lek zawierający syldenafil, który jest silnym selektywnym inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Jest stosowany w leczeniu dorosłych pacjentów z tętniczym nadciśnieniem płucnym sklasyfikowanym według WHO jako klasa II i III, w celu poprawy wydolności wysiłkowej. Wykazano skuteczność działania preparatu w pierwotnych postaciach nadciśnienia płucnego, oraz wtórnych związanych z chorobami tkanki łącznej. Jest dostępny na receptę.

Inventum

Inventum

Inventum to lek dostępny bez recepty, który jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Substancją czynną jest sildenafil, który zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego, wspierając utrzymanie wzwodu. Lek jest dostępny w postaci tabletek do rozgryzania i żucia.

INVENTUM 100

Inventum 100 to lek zawierający substancję czynną sildenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli niezdolności uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Inventum 100 jest dostępny bez recepty.

Inventum Max

Inventum Max to lek zawierający syldenafil, który jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli z niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Lek jest dostępny bez recepty.

Lekap

Lekap to lek na receptę, który zawiera substancję czynną – syldenafil. Należy do grupy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest przeznaczony do stosowania doustnego u mężczyzn doświadczających zaburzeń erekcji, czyli niezdolności do uzyskania lub utrzymania wzwodu penisa wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.

Licosil

Licosil to lek na receptę, dostępny w formie tabletek powlekanych. Substancją czynną leku jest sildenafil. Lek jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn dorosłych, znanych jako impotencja, co jest niemożnością uzyskania lub utrzymania wystarczająco twardego penisa do satysfakcjonującego stosunku płciowego. Lek działa poprzez wspomaganie rozszerzania naczyń krwionośnych w penisie, co pozwala na napływ krwi do penisa podczas pobudzenia seksualnego.

Maxigra

Maxigra

Maxigra to lek zawierający substancję czynną – syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Maxigra jest dostępna na receptę.

Maxigra Go

Maxigra Go

Maxigra Go to lek, który zawiera substancję czynną – syldenafil, należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Działanie leku polega na wspomaganiu rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Maxigra Go jest dostępny bez recepty.

Maxigra Max

Maxigra Max to lek zawierający substancję czynną – syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniem erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Maxigra Max jest dostępny bez recepty.

Maxon

Maxon to lek zawierający substancję czynną sildenafil, który jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Maxon jest dostępny na receptę.

Maxon Active

Maxon active

Maxon Active to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Zawiera substancję czynną – syldenafil, który należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Maxon Active jest dostępny bez recepty.

Maxon forte

Maxon forte

Maxon Forte to lek dostępny bez recepty, który zawiera syldenafil w dawce 50 mg. Lek ten działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest wskazany do leczenia zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji definiowanej jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania leku niezbędna jest stymulacja seksualna.

Mensil

Mensil

Mensil to lek dostępny bez recepty, który zawiera substancję czynną sildenafil. Jest to lek z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji. Mensil poprawia erekcję, ułatwiając napływ krwi do prącia pod wpływem pobudzenia seksualnego. Lek jest przeznaczony do stosowania u mężczyzn powyżej 18. roku życia, którzy mają problemy z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

MENSIL MAX

Mensil Max to lek dostępny bez recepty, przeznaczony dla mężczyzn w celu poprawy sprawności seksualnej. Substancją czynną leku jest sildenafil. Lek ma postać tabletek do rozgryzania i żucia. Produkt jest wskazany do stosowania u dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. W celu skutecznego działania produktu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Mensil Med Max

Mensil Med Max to lek zawierający substancję czynną sildenafil, który jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest dostępny bez recepty. Zalecana dawka to 50mg raz na dobę. Leku Mensil Med Max nie można stosować z innymi lekami zawierającymi sildenafil.

Mysildecard

Mysildecard to lek na receptę, który zawiera sildenafil. Jest zalecany dorosłym mężczyznom na zaburzenia erekcji, gdy pacjent cierpi na brak możliwości osiągnięcia bądź utrzymania erekcji przez czas niezbędny do odbycia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Sildenafil bezwzględnie nie jest przeznaczony dla kobiet.

Permen Med

Permen Med to lek zawierający syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Działa poprzez rozkurczanie naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa przepływ krwi do tego narządu podczas podniecenia seksualnego. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji, która jest definiowana jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Lek jest dostępny bez recepty.

Permen Med Forte

Permen Med Forte to suplement diety przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, którzy chcą wspomóc potencję. W składzie preparatu znajdują się substancje takie jak L-arginina oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia, które pomagają wywołać i utrzymać erekcję. Produkt jest dostępny bez recepty. W celu osiągnięcia pozytywnych efektów zaleca się stosować produkt regularnie przez przynajmniej 6-8 tygodni.

Princex

Princex to lek, którego substancją czynną jest syldenafil. Należy on do grupy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Princex pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji, definiowanej jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Princex jest dostępny na receptę.

Remidia

Remidia to lek na receptę, który zawiera substancję czynną sildenafil. Jest stosowany w leczeniu dorosłych pacjentów z tętniczym nadciśnieniem płucnym klasy II i III wg WHO, w celu poprawy wydolności wysiłkowej. Wykazano skuteczność działania w pierwotnych postaciach nadciśnienia płucnego oraz wtórnych związanych z chorobami tkanki łącznej. Lek jest również stosowany w leczeniu dzieci i młodzieży od 1 do 17 lat z tętniczym nadciśnieniem płucnym.

Revatio

Revinity Ellipta to lek stosowany w leczeniu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP) u dorosłych. Jest to preparat złożony, zawierający kortykosteroid, antagonistę receptorów muskarynowych oraz długo działający β2-adrenomimetyk. Preparat zawiera substancję flutykazon (furoinian flutykazonu) + umeklidynium (bromek umeklidynium) + wilanterol. Lek jest dostępny na receptę.

Rosytona

Rosytona to lek zawierający syldenafil, substancję czynną należącą do grupy leków zwanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, umożliwiając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Syldenafil pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem wcześniejszej stymulacji seksualnej. Lek jest stosowany w leczeniu mężczyzn z zaburzeniami wzwodu, zwanych także impotencją. Jest to niemożność uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.

Serocek

Serocek to lek, który zawiera substancję czynną syldenafil. Jest to substancja zaliczana do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Syldenafil poprzez rozkurczanie naczyń krwionośnych w prąciu zwiększa do niego napływ krwi podczas podniecenia seksualnego, co wywołuje erekcję. Wskazaniem do stosowania leku jest impotencja u dorosłych mężczyzn, czyli zaburzenia erekcji. Lek jest dostępny na receptę.

Silandyl

Silandyl to lek, którego substancją czynną jest syldenafil. Jest on stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, określanych niekiedy jako impotencja. Definiuje się to jako niemożność uzyskania lub utrzymania wzwodu prącia wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Silandyl jest dostępny na receptę1.

Silcontrol

Silcontrol to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną leku jest syldenafil. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Silcontrol jest dostępny na receptę.

Silcontrol FC

Silcontrol FC to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Substancją czynną leku jest syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest dostępny na receptę.

Silcontrol MAX

Silcontrol MAX to lek, który zawiera substancję czynną – syldenafil, należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Dzięki temu, że lek ten pomaga w rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększa napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji, która jest definiowana jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego. Produkt leczniczy Silcontrol MAX jest dostępny bez recepty.

Silden

Silden to lek zawierający substancję czynną sildenafil, który jest silnym selektywnym inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn, wspierając rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa tam napływ krwi podczas podniecenia seksualnego. W celu skutecznego działania leku niezbędna jest stymulacja seksualna. Lek jest dostępny na receptę.