Konsultacja merytoryczna:

Sildenafil Accord

Sildenafil Accord należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5.
Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Sildenafil Accord pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Lek jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn, czyli impotencji definiowanej jako niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Jaki jest skład Sildenafil Accord, jakie substancje zawiera?

Substancją czynną leku Sildenafil Accord jest syldenafil. Każda tabletka zawiera 25 mg, 50 mg lub 100 mg syldenafilu (w postaci cytrynianu).

– inne składniki leku to:
– Rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, wodorofosforan wapnia (bezwodny), kroskarmeloza sodowa, hypromeloza 5cp, magnezu stearynian.
– Otoczka: hypromeloza 15 cp, tytanu dwutlenek (E 171), laktoza jednowodna, triacetyna, indygotyna, lak (E 132).

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Sildenafil Accord – jak stosować ten lek?

Lek należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Zalecana dawka początkowa wynosi 50 mg.

Leku Sildenafil Accord nie należy stosować częściej niż raz na dobę.

Lek Sildenafil Accord powinien być przyjęty na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy połknąć w całości, popijając szklanką wody.

W przypadku wrażenia, że działanie leku Sildenafil Accord jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Sildenafil Accord umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego.

Czas, po którym występuje działanie leku Sildenafil Accord jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie może nastąpić później, jeśli lek zostanie przyjęty po obfitym posiłku.

Należy skontaktować się z lekarzem, gdy po zażyciu leku Sildenafil Accord nie dochodzi do erekcji lub, gdy czas trwania wzwodu nie jest wystarczający do odbycia stosunku płciowego.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

W przypadku połknięcia kilku tabletek jednocześnie, lub w przypadku podejrzenia, iż tabletkę mogło połknąć dziecko należy natychmiast skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą lub udać się do najbliższego szpitalnego odzdziału ratunkowego. Należy zabrać ze sobą pozostałe tabletki, wraz z opakowaniem i ulotką, ułatwi to identyfikację leku.

U pacjenta mogą częściej występować działania niepożądane i mogą być one bardziej nasilone. Zażycie dawki większej niż 100 mg nie oznacza zwiększenia skuteczności leku.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości jak stosować lek należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Sildenafil Accord – czy mogę spożywać alkohol?

Lek Sildenafil Accord może być przyjmowany jednocześnie z posiłkiem lub niezależnie od niego.

Chociaż przyjmowanie leku Sildenafil Accord w czasie spożywania obfitych posiłków może wydłużyć czas niezbędny do rozpoczęcia działania leku.

Zdolność do uzyskania erekcji może być czasowo zaburzona po spożyciu alkoholu. Aby w sposób maksymalny wykorzystać możliwości lecznicze leku Sildenafil Accord, nie należy spożywać znacznych ilości alkoholu przed zażyciem leku.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Sildenafil Accord w okresie ciąży i karmienia piersią?

Lek Sildenafil Accord nie jest przeznaczony do stosowania przez kobiety.

Ulotka Sildenafil Accord – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

SILDENAFIL ACCORD, 25 mg; 50 mg; 100 mg, tabletki powlekane (Sildenafilum)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 60 razy

Rozmiar plku 73.63 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Sildenafil Accord m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

SILDENAFIL ACCORD, 25 mg; 50 mg; 100 mg, tabletki powlekane (Sildenafilum)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 41 razy

Rozmiar plku 128.48 KB

Cena - ile kosztuje Sildenafil Accord?

Cena Sildenafil Accord i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Sildenafil Accord.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Sildenafil Accord? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Vitis gingival płyn do płukania ust (Opakowanie: 500 ml)Wielu osobom wydaje się, że skoro myją codziennie zęby, to ich jama ustna jest w pełni uodporniona na ewentualne choroby i infekcje. Nic bardziej mylnego! Dla właściwej higieny i pełnej profilaktyki jamy ustnej niezbędne jest uzupełnienie mycia zębów w postaci płynu do płukania. Dobrym – jeśli nie najlepszym –…

37.99 

Zastosowanie Femibion 2 Ciąża tabletki + kapsułki (Opakowanie: 28 )Femibion 2 Ciąża tabletki + kapsułki (Opakowanie: 28 ) to suplement diety z witaminami i minerałami, przeznaczony dla kobiet od 13. tygodnia ciąży.

Preparat zawiera niezbędne w okresie ciąży składniki odżywcze takie, jak: kwas foliowy, L-metylofolian wapnia (Metafolin®), minerały, witaminy, luteinę oraz DHA.Efekt działania Femibion 2 Ciąża tabletki + kapsułki (Opakowanie: 28 )Witaminy B1, B2 i…

62.99 

Zastosowanie Vichy Purete Thermale pianka oczyszczająca (Opakowanie: 150 ml)Vichy Purete Thermale pianka oczyszczająca (Opakowanie: 150 ml) jest produktem pielęgnacyjnym przeznaczonym do stosowania dla wszystkich rodzajów skóry - również wrażliwej. Dokładnie oczyszcza i wygładza skórę. Cera wygląda promiennie, świeżo, przywrócony jest jej naturalny blask. Nie zatyka porów.
Produkt hypoalergiczny, testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej. Zawiera koją…

65.99 

Zastosowanie Apacare remineralizująca pasta do zębów (Opakowanie: 75 ml)Apacare remineralizująca pasta do zębów (Opakowanie: 75 ml) pielęgnuje, odbudowuje i oczyszcza zapewniając przy tym ochronę przed próchnicą i paradontozą. Polecana w szczególności osobom podatnym na próchnicę zębów jak również po spożywaniu kwaśnych posiłków oraz przy wrażliwych zębach. Pasta jest odpowiednia dla…

17.36 

Zastosowanie Antidral (Opakowanie: 50 ml)Antidral (Opakowanie: 50 ml) to produkt leczniczy do stosowania w czasie nadmiernego pocenia się. Nadaje się do użytku na skórze stóp, pach i dłoni. Wykazuje działanie przeciwpotne i zmniejszające nieprzyjemne objawy wynikające z dolegliwości: przykry zapach, plamy potu i brak pewności siebie.Efekt działania Antidral (Opakowanie: 50 ml)Antidral (Opakowanie: 50 ml) zawiera chlorek glinu, który hamuje aktywność…

28.91 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief