Konsultacja merytoryczna:

Maxigra Go

Maxigra Go

Syldenafil należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego. Syldenafil pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego. Lek Maxigra Go nie powinien być stosowany przez pacjentów, u których nie stwierdzono zaburzeń erekcji. Maxigra Go nie jest lekiem przeznaczonym dla kobiet.

Lek Maxigra Go jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u mężczyzn, czyli impotencji. Jest to niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Jeśli nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.

Jaki jest skład Maxigra Go, jakie substancje zawiera?

Substancją czynną leku jest syldenafil.

25 mg: Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 25 mg syldenafilu w postaci 35,12 mg cytrynianu syldenafilu.

50 mg: Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 50 mg syldenafilu w postaci 70,24 mg cytrynianu syldenafilu.

100 mg: Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 100 mg syldenafilu w postaci 140,48 mg cytrynianu syldenafilu.

Pozostałe składniki to: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E 951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do regulacji pH) lub kwas solny (do regulacji pH).

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Maxigra Go – jak stosować ten lek?

Ten lek należy zawsze przyjmować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Zalecana dawka początkowa wynosi 50 mg.

Leku Maxigra Go nie należy stosować częściej niż raz na dobę. Lek powinien być przyjęty na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną.

Tabletkę należy żuć w całości, a następnie połknąć.

W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek Maxigra Go umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego.

Czas, po którym występuje działanie leku Maxigra Go, jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie może nastąpić później, jeśli lek zostanie przyjęty po obfitym posiłku.

Należy skontaktować się z lekarzem, gdy po zażyciu leku Maxigra Go nie dochodzi do erekcji lub, gdy czas trwania wzwodu nie jest wystarczający do odbycia stosunku płciowego.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

U pacjenta mogą częściej występować działania niepożądane i mogą być one bardziej nasilone.

Zażycie dawki większej niż 100 mg nie oznacza zwiększenia skuteczności leku.

Nie należy zażywać większej ilości tabletek niż przepisze lekarz.

Należy skontaktować się z lekarzem w przypadku przyjęcia większej liczby tabletek niż zalecono.

W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Maxigra Go – czy mogę spożywać alkohol?

Lek Maxigra Go może być przyjmowany jednocześnie z posiłkiem lub niezależnie od niego. Jednakże, przyjmowanie leku w czasie spożywania obfitych posiłków może wydłużyć czas niezbędny do rozpoczęcia działania leku.

Zdolność do uzyskania erekcji może być czasowo zaburzona po spożyciu alkoholu. Aby w sposób maksymalny wykorzystać możliwości lecznicze leku , nie należy spożywać znacznych ilości alkoholu przed zażyciem leku.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Maxigra Go w okresie ciąży i karmienia piersią?

Lek Maxigra Go nie jest przeznaczony do stosowania przez kobiety.

Ulotka Maxigra Go – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Maxigra Go, 25 mg, 50 mg, 100 mg, tabletki do rozgryzania i żucia

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 667 razy

Rozmiar plku 133.38 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Maxigra Go m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Maxigra Go, 25 mg, 50 mg, 100 mg, tabletki do rozgryzania i żucia

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 225 razy

Rozmiar plku 154.51 KB

Cena - ile kosztuje Maxigra Go?

Cena Maxigra Go i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Maxigra Go.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Maxigra Go? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

1 komentarz do “Maxigra Go”

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Detramax Plus (Opakowanie: 30 )Detramax Plus (Opakowanie: 30 ) jest suplementem diety w formie tabletek przynoszącym ulgę zmęczonym nogom i stopom, szczególnie w przypadku długotrwałej pracy w pozycji stojącej.
Preparat przeznaczony jest dla osób borykających się z dolegliwościami w okolicach stóp i nóg związanych z obrzękami czy podrażnieniami.
Suplement może być spożywany także przez osoby…

17.99 

Zastosowanie Gynoxin Uno (Opakowanie: 1 )Gynoxin Uno (Opakowanie: 1 ) to lek w formie kapsułki dopochwowej zawierającej w składzie fentikonazol, który ogranicza działanie grzybów i drożdżaków.
Produkt przeznaczony jest do zastosowania w przebiegu drożdżycy błony śluzowej pochwy czy sromu.
Kapsułka może być stosowana również w przebiegu występowania dokuczliwych objawów w okolicach miejsc intymnych.
Efekt działania…

40.90 

Zastosowanie Gehwol poduszka przeciwuciskowa na palce młotkowate prawa (Opakowanie: 1 szt.)Poduszka z żelu polimerowego. Chroni stopę z palcami młotkowatymi. Elastyczna nakładka chroni stopę, łagodzi ból powodowany przez dolegliwość.Gehwol poduszka przeciwuciskowa na palce młotkowate prawa (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

18.99 

Zastosowanie Enterosol płyn doustny (Opakowanie: 100 ml)Enterosol płyn doustny (Opakowanie: 100 ml) to lek bazujący na wyciągu z ziół wspomagających pracę układu pokarmowego. Preparat wpływa korzystnie na pracę żołądka i jelit po spożyciu ciężkostrawnych posiłków.

Stosowanie leku polecane jest w przypadku występowania objawów niestrawności, takich jak wzdęcia czy odbijanie się treści pokarmowej.

Preparat przeznaczony…

10.99 

GARDVIT A+E spray d/gardła d/dzieci/dorosłych (Opakowanie: 15 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

21.28 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief