Maxon

MAXON zawiera substancję czynną – syldenafil, który należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Lek działa poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.

MAXON pomaga osiągnąć wzwód jedynie pod warunkiem uprzedniego pobudzenia seksualnego.

Lek jest stosowany w leczeniu zaburzeń wzwodu u dorosłych mężczyzn, czyli impotencji. Jest to niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji prącia wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Jaki jest skład Maxon, jakie substancje zawiera?

Substancją czynną leku MAXON jest syldenafil. Każda tabletka zawiera 25 mg, 50 mg lub 100 mg syldenafilu (w postaci syldenafilu cytrynianu).

Pozostałe składniki leku to:

Rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna.

Otoczka tabletki Opadry II 31F30577 niebieska: hypromeloza 6cP, laktoza jednowodna, tytanu dwutlenek (E171), indygotyna (E132), lak, makrogol 4000, sodu cytrynian dwuwodny.

Zobacz listę produktów zawierających substancje:

Dawkowanie preparatu Maxon – jak stosować ten lek?

Leku nie należy stosować częściej niż raz na dobę.

Nie należy przyjmować tabletek powlekanych jednocześnie z tabletkami VIAGRA ulegającymi rozpadowi w jamie ustnej.

Lek powinien być przyjęty na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę należy połknąć w całości, popijając szklanką wody.

W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek umożliwia osiągnięcie erekcji jedynie pod warunkiem pobudzenia seksualnego. Czas, po którym występuje działanie leku jest różny u różnych pacjentów, zwykle wynosi od pół godziny do jednej godziny. Działanie może nastąpić później, jeśli lek zostanie przyjęty po obfitym posiłku.

Należy skontaktować się z lekarzem, gdy po zażyciu leku nie dochodzi do erekcji lub, gdy czas trwania wzwodu nie jest wystarczający do odbycia stosunku płciowego.

Reklama

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

U pacjenta mogą częściej występować działania niepożądane i mogą być one bardziej nasilone. Zażycie dawki większej niż 100 mg nie oznacza zwiększenia skuteczności leku. Nie należy zażywać większej ilości tabletek niż przepisze lekarz. Należy skontaktować się z lekarzem w przypadku przyjęcia większej liczby tabletek niż zalecono.

W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku należy zwrócić się do lekarza, farmaceuty lub pielęgniarki.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Maxon – czy mogę spożywać alkohol?

Lek MAXON może być przyjmowany jednocześnie z posiłkiem lub niezależnie od niego. Chociaż przyjmowanie leku w czasie spożywania obfitych posiłków może wydłużyć czas niezbędny do rozpoczęcia działania leku. Zdolność do uzyskania erekcji może być czasowo zaburzona po spożyciu alkoholu. Aby w sposób maksymalny wykorzystać możliwości lecznicze leku, nie należy spożywać znacznych ilości alkoholu przed zażyciem leku.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Maxon w okresie ciąży i karmienia piersią?

Lek nie jest przeznaczony do stosowania przez kobiety.

Ulotka Maxon – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów


Opinie o Pylera - forum pacjentów

Stosujesz Maxon? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź opinie pacjentów z ostatnich 12 miesięcy.

4 komentarze do “Maxon”

 1. Popieram tutaj osobę powyżej. Sam mam wrażenie,że im coś bardziej reklamowane tym jest mniej skuteczne. I jest tak w maxonie. Który również brałem i kieeepsko Nie stosowałem cum on, ale Viamen tak i jeśli ktoś chciałby spróbować to jest to chyba aktualnie najmocniejszy środek bez recepty. Tak wiec również mogę polecić.

  Odpowiedz
 2. Sildenafil odpuść sboie, przynajmniej na razie. Wypróbowałbym na Twoim miejscu te dwa środki:
  Viamen – coś takiego jak sildenafil. mega mocne tabletki. Bez recepty, na początek możesz spróbować pól tabletki jakieś poł godziny przed stosunkiem.
  cum on – troche inne, polepszają ogólnie kondycję, wielkość erekcji i jej objętość. Również całkiem spoko, Chociaż trzeba być tutaj dość konsenwentnym i brac tabletki regularnie bo jak będziesz opuszczał sobie i brał jedną czy dwie na tydzien to nie pomoże

  Odpowiedz
 3. O jakich tutaj piszesz? Bo sam powoli wpadam już w deprechę. Mam 28 lat i problemy z erekcją a w tym wieku raczej nie powinno się mieć takich problemów smutny Już jak miałem 25 lat widziałem początki ale tłumaczyłem to sobie studiami, obroną stresem Potem zacząłem prace, która mam całkiem fajną laskę również mam super. Ale właśnie jak dochodzi do stosunku to penis opada. Już unikam stosunków bo nie chcę się kompromitować przed dziewczyną. Jest to jednak dla mnie bardzo upokarzające. Już się zastanawiam nad wybraniem do lekarza po sildenafil.

  Odpowiedz
 4. A mi na przykład Maxon nie pomógl. Wiązałem z nim duże nadzieje bo wiadomo jak to reklamuja w tv. Kupiłem sobie tabletki, tanie ie były jak sami wiecie, ale działanie słabe.Coś tam zadziałało, nie powiem. jednak brałem lepsze, skuteczniejsze środki, trochę droższe niż maxon ale wolę dopłacić więcej ale przynajmniej widzieć jak coś działa. Tak więc wróciłem do nich z podkulonym ogonem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz