Opis substancji opracowany przez:

Spis leków zawierających substancję: Żeń-szeń (wyciąg / ekstrakt)

Braveran

Braveran

Braveran to naturalny suplement diety pobudzający popęd seksualny. Przeznaczony do stosowania pomocniczo w celu wywołania i wzmocnienia erekcji. Bogaty skład tych tabletek na potencję, wpływa korzystnie na sprawność seksualną.

Korzeń żeń-szenia

Korzeń żeń-szenia jest dostępny bez recepty. Zawiera składniki aktywne korzenia żeń-szenia, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom energii i witalności organizmu, a także zmniejszają uczucie znużenia i zmęczenia. Jest stosowany tradycyjnie w celu przeciwdziałania zmęczeniu i osłabieniu, a także do poprawy wydajności umysłowej. Wskazany jest dla dorosłych.

Permen King

Permen King to suplement diety dla mężczyzn, który zawiera składniki wspomagające naturalny proces wywołania erekcji. Składa się z wysokiej jakości składników roślinnych i podwójnej ilości L-argininy. Jest szczególnie polecany dla osób odczuwających przedłużające się osłabienie sprawności seksualnej. Produkt jest dostępny bez recepty.

Pharmaton Geriavit

Pharmaton Geriavit to suplement diety zawierający kompozycję witamin, składników mineralnych oraz standaryzowanego wyciągu G115 z żeń-szenia. Preparat wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu w okresach osłabienia i zmęczenia, a także korzystnie wpływa na pamięć i funkcje poznawcze. Jest przeznaczony dla osób dorosłych, zwłaszcza po 50. roku życia. Pharmaton Geriavit dostępny jest bez recepty.

Vicard

Vicard

Vicard to suplement diety zalecany dla osób dorosłych, szczególnie po 50. roku życia. Zawiera naturalne wyciągi roślinne oraz witaminy, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie serca i układu krążeniowego. Dodatkowo, Vicard działa tonizująco na układ nerwowy, dodaje sił i opóźnia procesy starzenia się. Produkt dostępny jest bez recepty.

Vitotal dla Mężczyzn

Vitotal dla Mężczyzn

Vitotal dla Mężczyzn to suplement diety przeznaczony dla mężczyzn, zawierający składniki mineralne, witaminy, wyciągi roślinne oraz luteinę, likopen i lecytynę. Preparat zawiera zestaw składników mineralnych i witamin, wyciągi roślinne: z liści mate, z korzenia żeń-szenia i z kłącza imbiru oraz luteinę, likopen i lecytynę sojową. Jest przeznaczony do stosowania w celu wsparcia funkcjonowania organizmu. Vitotal dla Mężczyzn jest dostępny bez recepty.

Witagin

Witagin to tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany jako środek wspomagający w stanach zmęczenia i wyczerpania fizycznego oraz w okresie rekonwalescencji. Zawiera zestaw witamin i minerałów, które uzupełniają niedobory tych związków powstałe z różnych przyczyn, takich jak niedożywienie, niewłaściwa dieta, zaburzenia wchłaniania czy zwiększone zapotrzebowanie. Lek jest dostępny bez recepty.