Spis leków zawierających substancję: Bromoheksyna

Flebromax bez cukru

Flebromax bez cukru to lek zawierający bromoheksyny chlorowodorek, który działa wykrztuśnie, upłynniając wydzielinę z dróg oddechowych. Jest stosowany w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, które przebiegają z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu. Lek jest dostępny bez recepty. Pamiętaj, aby zawsze stosować lek zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty.

Flebromax o smaku malinowym

Flebromax o smaku malinowym to lek w postaci syropu, który zawiera substancję czynną bromoheksynę. Lek ten ma działanie wykrztuśne, pomagając oczyścić oskrzela oraz upłynniając wydzielinę z dróg oddechowych. Flebromax jest przeznaczony do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, które przebiegają z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu. Lek jest dostępny bez recepty.

Flegafortan

Flegafortan

Flegafortan to lek w postaci syropu, który zawiera substancję czynną bromoheksyny chlorowodorek. Działa wykrztuśnie, upłynniając wydzielinę z dróg oddechowych, co ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie oskrzeli. Jest wskazany do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, które przebiegają z utrudnionym wykrztuszaniem gęstej wydzieliny oskrzelowej. Lek jest dostępny bez recepty.

Flegamina

Flegamina to lek stosowany w leczeniu chorób górnych dróg oddechowych, których towarzyszy trudny do odkrztuszenia kaszel. Preparat zawiera bromheksynę, która rozrzedza wydzielinę w drogach oddechowych, ułatwiając jej usuwanie. Flegamina jest dostępna w postaci tabletek i syropu bez recepty.

Flegamina Baby

Flegamina Baby to lek w postaci kropli doustnych, przeznaczony do stosowania u dzieci od 2 roku życia. Substancją czynną jest bromheksyna, która zmniejsza lepkość zalegającej wydzieliny poprzez bezpośredni wpływ na śluz oraz pobudzenie komórek gruczołowych. Lek znajduje zastosowanie w leczeniu mokrego kaszlu. Flegamina Baby jest dostępna bez recepty.

Flegamina Classic

Flegamina Classic to lek, którego składnikiem aktywnym jest bromoheksyny chlorowodorek. Lek ten ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie oskrzeli, dzięki czemu jest wskazany do stosowania w przypadku ostrej i przewlekłej choroby dróg oddechowych, przebiegającej z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu. Flegamina Classic dostępna jest bez recepty.

Flegamina Fast

Flegamina Fast to lek dostępny bez recepty, który zawiera bromoheksyny chlorowodorek jako substancję czynną. Działa wykrztuśnie, upłynniając wydzielinę z dróg oddechowych, co ułatwia rzęskom transport wydzieliny oskrzelowej i usuwanie jej z płuc. Jest stosowany w leczeniu ostrych i przewlekłych schorzeń dróg oddechowych, które przebiegają z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu.

Flegamina Fast Junior

Flegamina Fast Junior to lek bez recepty stosowany w chorobach dróg oddechowych, którym towarzyszą problemy z odkrztuszaniem i usuwaniem śluzu. Preparat swoje działanie opiera na chlorowodorku bromoheksyny, który posiada działanie wykrztuśne. Flegamina Fast Junior rozrzedza zalegającą wydzielinę i ułatwia jej odkrztuszanie. Jest stosowany w kaszlu mokrym przy ostrych i przewlekłych chorobach płuc, a także oskrzeli przebiegających z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu.

Flegamina junior o smaku truskawkowym

Flegamina Junior o smaku truskawkowym to lek wykrztuśny, który upłynnia wydzielinę z dróg oddechowych i ułatwia oczyszczanie oskrzeli oraz odkrztuszanie. Substancją czynną jest chlorowodorek bromoheksyny. Lek jest dostępny bez recepty. Wskazaniem do stosowania leku są ostre i przewlekłe choroby dróg oddechowych, przebiegające z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu.

Flegamina o smaku malinowym

Flegamina o smaku malinowym to lek w postaci syropu, który zawiera substancję czynną chlorowodorek bromoheksyny. Lek ma właściwości odkrztuśne, pomagając oczyścić oskrzela oraz upłynniając wydzielinę z dróg oddechowych. Jest przeznaczony do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, które przebiegają z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu. Flegamina jest dostępna bez recepty.

Flegamina o smaku miętowym

Flegamina o smaku miętowym to lek w formie syropu, który zawiera substancję czynną chlorowodorek bromoheksyny. Działa wykrztuśnie, upłynniając wydzielinę z dróg oddechowych, co ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie oskrzeli. Wskazany jest do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, które przebiegają z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu. Flegamina jest dostępna bez recepty.

Flegamina o smaku miętowym bez cukru

Flegamina o smaku miętowym bez cukru to syrop, który ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie oskrzeli. Lek nie zawiera cukru, co czyni go bezpiecznym dla diabetyków. Wskazany jest w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, które przebiegają z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu. Jest dostępny bez recepty.

Flegatussin

Flegatussin

Flegatussin to lek, który zawiera substancję czynną bromoheksyny chlorowodorek. Ten lek upłynnia wydzielinę z dróg oddechowych i działa wykrztuśnie, co ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie oskrzeli. Jest wskazany do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, które przebiegają z utrudnionym wykrztuszaniem gęstej wydzieliny. Flegatussin jest dostępny bez recepty.

Flegatussin Caps

Flegatussin Caps to lek, który zawiera bromoheksyny chlorowodorek jako substancję czynną. Ten lek upłynnia wydzielinę z dróg oddechowych i działa wykrztuśnie, co ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie oskrzeli. Jest wskazany do stosowania w ostrych i przewlekłych chorobach dróg oddechowych, które przebiegają z utrudnionym wykrztuszaniem gęstej wydzieliny. Flegatussin Caps jest dostępny bez recepty.

Flegatussin neoForte

Flegatussin neoForte

Flegatussin neoForte to lek w formie syropu, który zawiera bromoheksynę jako substancję czynną. Bromoheksyna działa wykrztuśnie, upłynniając wydzielinę z dróg oddechowych, co ułatwia jej odkrztuszanie i usuwanie z płuc. Lek jest wskazany do stosowania w przypadku kaszlu z utrudnionym odkrztuszaniem wydzieliny, który towarzyszy stanom zapalnym dróg oddechowych. Flegatussin neoForte jest dostępny bez recepty.

Flegtac Kaszel

Flegtac Kaszel to lek w postaci syropu, który zawiera substancję czynną bromoheksyny chlorowodorek. Działa wykrztuśnie, upłynniając wydzielinę z dróg oddechowych, co ułatwia odkrztuszanie i łagodzi kaszel. Jest wskazany do stosowania w przypadku ostrego i przewlekłego schorzenia dróg oddechowych przebiegającego z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu. Lek jest dostępny bez recepty.

Flegtac ORO

Flegtac ORO to lek o działaniu wykrztuśnym, który upłynnia wydzielinę z dróg oddechowych. Dzięki temu ułatwia odkrztuszanie i oczyszczanie drzewa oskrzelowego, co przyspiesza ustępowanie stanu zapalnego w drogach oddechowych. Wskazaniem do stosowania leku są ostre i przewlekłe schorzenia dróg oddechowych przebiegające z zaburzeniami odkrztuszania i usuwania śluzu. Lek jest dostępny bez recepty.