Spis leków zawierających substancję: Lewocetyryzyna

Ahist

Ahist to lek przeciwalergiczny, który zawiera substancję czynną lewocetyryzynę. Jest stosowany w leczeniu objawów związanych z chorobami alergicznymi, takimi jak pokrzywka, katar sienny i przewlekły katar. Lewocetyryzyna działa jako antagonista obwodowych receptorów histaminowych H1, zmniejszając zaczerwienienie skóry i uczucie zatkanego nosa. Każda tabletka zawiera 5 mg lewocetyryzyny.

Alcetyr

Alcetyr to lek przeciwalergiczny, którego substancją czynną jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Stosuje się go w leczeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, oraz w przypadku pokrzywki. Lek jest dostępny na receptę. Zalecana dawka dla dorosłych, młodzieży i dzieci w wieku powyżej 6 lat to jedna tabletka powlekana na dobę. Lek Alcetyr nie jest zalecany dla dzieci w wieku poniżej 6 lat.

Alergimed

Alergimed to lek przeciwhistaminowy o działaniu przeciwalergicznym. Substancją czynną preparatu jest lewocetyryzyna. Lek stosuje się w leczeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) oraz pokrzywką. Alergimed jest dostępny na receptę.

Allefin Allergy

Allefin Allergy to lek przeciwalergiczny, którego substancją czynną jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Jest on stosowany w leczeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, oraz pokrzywką. Lek jest dostępny bez recepty i może być stosowany przez dorosłych, młodzież oraz dzieci powyżej 6 roku życia.

Cetilevo

Cetilevo to lek przeciwalergiczny, który łagodzi objawy alergii. Jest stosowany u dorosłych i dzieci powyżej 6 lat. Lek łagodzi objawy sezonowego i przewlekłego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz objawy przewlekłej pokrzywki. Cetilevo jest dostępny na receptę.

Cezera

Cezera

Cezera to lek przeciwalergiczny, który jest dostępny na receptę. Zawiera substancję czynną o nazwie lewocetyryzyna. Jest stosowany do łagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym) oraz pokrzywką. Lek jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Contrahist

Contrahist

Contrahist to lek przeciwalergiczny II generacji, który jest dostępny na receptę. Substancją czynną preparatu jest lewocetyryzyna. Dzięki swojej specyficznej budowie chemicznej hamuje ona działanie histaminy, która wywołuje objawy alergii. Lek jest stosowany w celu złagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki.

Contrahist Allergy

Contrahist Allergy

Contrahist Allergy to lek przeciwalergiczny, który zawiera w składzie lewoceteryzynę. Jest to silny i selektywny antagonista obwodowych receptorów histaminowych H1, który łagodzi objawy alergii. Lek jest zalecany w terapii objawowego zapalenia błony śluzowej nosa (sezonowego lub przewlekłego) oraz przewlekłej pokrzywki idiopatycznej u osób dorosłych, młodzieży i dzieci powyżej 6 roku życia. Contrahist Allergy jest dostępny bez recepty.

L-Cetirinax

L-Cetirinax to lek przeciwalergiczny, który zawiera substancję czynną lewocetyryzynę. Jest stosowany w leczeniu objawów związanych z chorobami alergicznymi, takimi jak alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa (w tym przewlekłe alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa) oraz przewlekła pokrzywka (przewlekła pokrzywka idiopatyczna). Lek jest dostępny na receptę.

Lecetax

Lecetax to lek przeciwalergiczny dostępny na receptę. Zawiera substancję czynną o nazwie lewocetyryzyna. Stosowany jest w leczeniu objawów chorób związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) oraz pokrzywką. Lek jest dostępny w formie tabletek powlekanych.

Levalergedd

Levalergedd to lek przeciwalergiczny. Substancją czynną leku jest lewocetyryzyna1. Lek stosuje się w leczeniu objawów alergicznych związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłe zapalenie błony śluzowej nosa) oraz pokrzywką.

Levocedo

Levocedo to lek przeciwalergiczny, który jest dostępny w formie roztworu doustnego. Jest odpowiedni do stosowania u dorosłych oraz u dzieci po ukończeniu 2. roku życia w leczeniu objawów pokrzywki lub alergicznego zapalenia śluzówki nosa. Lek ten jest dostępny na receptę.

Levocedo Allergy

Levocedo Allergy to lek przeciwalergiczny, który zawiera lewocetyryzynę jako substancję czynną. Jest stosowany w objawowym leczeniu alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki. Lek jest dostępny na receptę.

Levocetirizine Bristol Laboratories

Levocetirizine Bristol Laboratories to lek przeciwhistaminowy drugiej generacji, który jest dostępny na receptę. Jest stosowany w leczeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) i pokrzywką. Lek ten jest izomerem optycznym cetyryzyny i działa około 2-krotnie silniej od niej. Ponieważ lek w niewielkim tylko stopniu przenika do ośrodkowego układu nerwowego, zwykle nie wywiera działania uspokajającego i nie powoduje senności.

Levocetirizine Dihydrochloride Cipla

Levocetirizine Dihydrochloride Cipla to lek przeciwalergiczny, który jest dostępny na receptę. Substancją czynną tego preparatu jest lewocetyryzyna, która działa poprzez blokowanie obwodowych receptorów histaminowych. Lek jest stosowany w leczeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) i pokrzywką.

Levocetirizine dihydrochloride Zentiva

Levocetirizine dihydrochloride Zentiva to lek przeciwalergiczny, który jest dostępny w formie tabletek powlekanych. Jest stosowany do łagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) i pokrzywką. Lek jest dostępny na receptę.

Levocetirizine Dr. Max

Levocetirizine Dr. Max to lek przeciwalergiczny, który zawiera substancję czynną o nazwie lewocetyryzyna. Jest stosowany w leczeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) oraz pokrzywką. Lek jest dostępny na receptę.

Levocetirizine Genoptim

Levocetirizine Genoptim to lek przeciwalergiczny dostępny na receptę. Zawiera substancję czynną – dichlorowodorek lewocetyryzyny. Stosowany jest w łagodzeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) oraz pokrzywką. Lek ten jest dostępny w postaci tabletek powlekanych.

Levocetirizine Hasco

Levocetirizine Hasco to lek przeciwalergiczny, którego substancją czynną jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Jest dostępny w postaci roztworu doustnego i jest odpowiedni dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci powyżej 2 roku życia. Lek ten pomaga w zwalczaniu objawów alergii, takich jak katar, swędzenie i łzawienie oczu, a także łagodzi objawy pokrzywki, takie jak swędzenie i zaczerwienienie skóry. Wskazany jest do stosowania w leczeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa) oraz pokrzywką. Lek jest dostępny na receptę.

Lirra

Lirra to lek przeciwhistaminowy, który zawiera substancję czynną lewocetyryzyny dichlorowodorek. Jest stosowany w celu złagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki. Lek jest dostępny na receptę.

Lirra Gem

Lirra Gem to lek przeciwalergiczny w postaci tabletek powlekanych. Zawiera substancję czynną – lewocetyryzynę. Stosowany jest w leczeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (w tym przewlekłym) oraz pokrzywką. Lek jest dostępny bez recepty i przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci powyżej 6 lat.

Medtax

Medtax to lek na receptę, który zawiera substancję czynną o nazwie Lewocetyryzyna. Nie udało mi się znaleźć konkretnych wskazań dla tego leku. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek leku.

Nossin

Nossin to lek przeciwalergiczny, który zawiera substancję czynną lewocetyryzynę. Stosowany jest w leczeniu objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, w tym w stanach przewlekłego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, a także w pokrzywce. Lek jest dostępny na receptę.

Votrezin

Votrezin to lek przeciwalergiczny zawierający lewocetyryzynę. Jest dostępny w postaci tabletek powlekanych. Lek ten jest stosowany do łagodzenia objawów alergii, takich jak katar sienny, wydzielina z nosa czy przewlekła pokrzywka. Votrezin jest dostępny na receptę.

Xyzal

Xyzal to lek przeciwalergiczny, którego substancją czynną jest lewocetyryzyna. Stosowany jest w celu złagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki. Może być używany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci powyżej 2. roku życia. Lek jest dostępny na receptę.

Xyzal 0,5 mg/ml roztwór doustny

Xyzal 0,5 mg/ml to lek przeciwalergiczny, który działa na układ oddechowy. Jest stosowany w leczeniu objawowym alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (w tym przewlekłego zapalenia błony śluzowej nosa) i pokrzywki. Roztwór doustny jest przeznaczony do stosowania u dorosłych i dzieci od 2 lat. Jest dostępny na receptę.

Xyzal Allergy

Xyzal Allergy to lek przeciwalergiczny, którego substancją czynną jest lewocetyryzyna. Jest dostępny na receptę. Stosowany jest w celu złagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa oraz pokrzywką. Lek jest dostępny w postaci tabletek powlekanych i roztworu doustnego.

Zenaro

Zenaro to lek przeciwhistaminowy o działaniu przeciwalergicznym. Zawiera substancję czynną lewocetyryzynę (dichlorowodorek lewocetyryzyny). Stosowany jest w celu złagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki. Jest dostępny na receptę.

Zilola

Zilola to lek, którego substancją czynną jest lewocetyryzyny dichlorowodorek. Jest to lek przeciwalergiczny, który skutecznie łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, w tym także z przewlekłym alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa. Ponadto, Zilola jest również skutecznym lekiem w leczeniu pokrzywki. Jest dostępny bez recepty. Wskazania do stosowania to objawowe leczenie alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (w tym przewlekłego zapalenia błony śluzowej nosa) i pokrzywki u dorosłych i dzieci w wieku od 6 lat.

Zyx

Zyx

Zyx to lek przeciwhistaminowy, którego substancją czynną jest lewocetyryzyna. Jest stosowany w celu złagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki. Lek jest dostępny bez recepty. Dawkowanie i sposób przyjmowania leku powinien być zawsze zgodny z zaleceniami lekarza lub farmaceuty.

Zyx Bio

Zyx Bio

Zyx Bio to lek przeciwalergiczny, którego substancją czynną jest dichlorowodorek lewocetyryzyny. Jest stosowany w celu łagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (w tym przewlekłego) oraz pokrzywki. Lek jest dostępny bez recepty. Dorośli i dzieci powyżej 6 lat powinni przyjmować jedną tabletkę raz na dobę, nie dłużej niż 10 dni bez konsultacji z lekarzem.