Aleric

Lek Aleric zawiera loratadynę – lek przeciwalergiczny. Wskazaniem do stosowania leku jest leczenie objawów: całorocznego i sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (takich jak wodnista wydzielina z nosa, kichanie, świąd i pieczenie oczu) oraz przewlekłej pokrzywki idiopatycznej (świąd skóry i pokrzywka). Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Jedna tabletka zawiera: substancję czynną: loratadyna 10 mg; substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia zżelowana, laktoza bezwodna, krospowidon, krzemionka koloidalna, magnezu stearynian, kwas … Czytaj dalej

Aleric Lora

Aleric Lora zawiera loratadynę – środek o działaniu przeciwalergicznym. Wskazaniem do stosowania leku jest leczenie objawów: całorocznego i sezonowego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (takich jak wodnista wydzielina z nosa, kichanie, świąd i pieczenie oczu) oraz przewlekłej pokrzywki idiopatycznej (świąd skóry i pokrzywka). Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest loratadyna (Loratadinum) 10 mg. Substancje pomocnicze to: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza bezwodna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian, … Czytaj dalej

Claritine

Claritine

Substancja czynna leku Claritine – loratadyna jest trójpierścieniowym lekiem przeciwhistaminowym, selektywnym antagonistą obwodowych receptorów histaminowych H1. Claritine jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Claritine jest wskazany w leczeniu objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (takich jak: kichanie, wyciek z nosa i swędzenie, świąd i pieczenie oczu) i przewlekłej pokrzywki idiopatycznej. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest loratadyna. Jedna tabletka powlekana zawiera 10 mg loratadyny. Inne składniki … Czytaj dalej

Claritine Active

Claritine Active

Lek Claritine Active jest lekiem o przedłużonym uwalnianiu zawierającym 2 substancje czynne: loratadynę o działaniu przeciwalergicznym i pseudoefedrynę o działaniu obkurczającym błonę śluzową. ● Loratadyna pomaga zmniejszyć objawy alergiczne poprzez zahamowanie działania w organizmie substancji zwanej histaminą (działa przeciwalergicznie). ● Pseudoefedryna pomaga zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa (udrożnia nos). Lek Claritine Active jest wskazany w leczeniu objawów okresowego, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, którym towarzyszy przekrwienie błony śluzowej nosa. Claritine … Czytaj dalej

Claritine Allergy

Claritine Allergy

Claritine Allergy należy do grupy leków przeciwhistaminowych. Leki te zmniejszają objawy uczulenia, zapobiegając działaniom wywoływanym przez substancję nazywaną histaminą, która wytwarzana jest w organizmie. Claritine Allergy łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, takie jak: kichanie, swędzenie i wodnista wydzielina z nosa, swędzenie i pieczenie oczu. Lek może być również stosowany w celu łagodzenia objawów przewlekłej pokrzywki idiopatycznej (swędzenie, zaczerwienienie skóry). Działanie lecznicze polegające na złagodzeniu tych objawów … Czytaj dalej

Claritine Allergy Fast

Lek Claritine Allergy Fast jest lekiem o przedłużonym uwalnianiu zawierającym 2 substancje czynne: loratadynę o działaniu przeciwalergicznym i pseudoefedrynę o działaniu obkurczającym błonę śluzową. ● Loratadyna pomaga zmniejszyć objawy alergiczne poprzez zahamowanie działania w organizmie substancji zwanej histaminą (działa przeciwalergicznie). ● Pseudoefedryna pomaga zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa (udrożnia nos). Lek Claritine Allergy Fast jest wskazany w leczeniu objawów okresowego, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, którym towarzyszy przekrwienie błony śluzowej … Czytaj dalej

Claritine Duo

Claritine Duo

Lek Claritine Duo jest lekiem o przedłużonym uwalnianiu zawierającym 2 substancje czynne: loratadynę o działaniu przeciwalergicznym i pseudoefedrynę o działaniu obkurczającym błonę śluzową. Jak działa Claritine Duo ● Loratadyna pomaga zmniejszyć objawy alergiczne poprzez zahamowanie działania w organizmie substancji zwanej histaminą (działa przeciwalergicznie). ● Pseudoefedryna pomaga zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa (udrożnia nos). Kiedy stosować Claritine Duo Lek jest wskazany w leczeniu objawów okresowego, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, którym … Czytaj dalej

Flonidan

Loratadyna, substancja czynna leku Flonidan, należy do grupy leków przeciwhistaminowych. Podczas reakcji alergicznej uwalniane są różne substancje (tzw. mediatory), powodujące rozwój objawów alergii. Jednym z najważniejszych mediatorów jest histamina. Flonidan hamuje aktywność histaminy, wykazując w ten sposób działanie przeciwalergiczne. Lek łagodzi następujące objawy, wywołane przez histaminę w trakcie reakcji alergicznej: świąd, zaczerwienienie, obrzęk i wydzielinę z nosa. Flonidan łagodzi objawy związane z: – alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa, takie jak … Czytaj dalej

Flonidan Control

Flonidan Control

Flonidan Control jest lekiem przeciwalergicznym, łagodzącym objawy reakcji alergicznej. Flonidan Control jest stosowany w leczeniu objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak: – kichanie, – wodnisty wyciek z nosa lub świąd nosa, – świąd podniebienia, – świąd, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Flonidan Control stosowany jest również w leczeniu objawów przewlekłej pokrzywki idiopatycznej (tzn. przewlekłej pokrzywki o nieznanej przyczynie), takich jak świąd skóry i pokrzywka. Jaki jest skład , jakie … Czytaj dalej

Loratadine Galpharm

Loratadine Galpharm zawiera loratadynę, która należy do grupy leków zwanych lekami przeciwhistaminowymi. Leki te pomagają zmniejszyć objawy niektórych chorób alergicznych. Lek Loratadine Galpharm jest stosowany w leczeniu: • objawów kataru siennego i innych objawów alergii, takich jak kichanie, katar oraz pieczenie i świąd oczu. • objawów przewlekłej pokrzywki o nieznanej przyczynie objawiającej się świądem i zaczerwienieniem skóry oraz wysypką. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest … Czytaj dalej

Loratadine-1A Pharma

Lek Loratadine-1A Pharma jest lekiem przeciwalergicznym. Lek jest stosowany w leczeniu objawów reakcji alergicznej. Lek Loratadine-1A Pharma jest stosowany w leczeniu objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak: – kichanie, – wodnisty wyciek z nosa lub świąd nosa, – świąd podniebienia, – świąd, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Lek Loratadine-1A Pharma stosowany jest również w leczeniu objawów przewlekłej pokrzywki idiopatycznej (tzn. przewlekłej pokrzywki o nieznanej przyczynie), takich jak świąd skóry … Czytaj dalej

Loratadyna Egis

Loratadyna, substancja czynna leku Loratadyna EGIS, poprzez hamowanie niektórych receptorów histaminowych, łagodzi objawy alergii. Loratadyna EGIS jest lekiem przeciwalergicznym. Lek Loratadyna EGIS jest wskazany w leczeniu objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (takich jak: kichanie, wyciek z nosa i swędzenie, świąd i pieczenie oczu) i przewlekłej pokrzywki idiopatycznej. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? – Substancją czynną leku jest loratadyna. Jedna tabletka zawiera 10 mg loratadyny. – Ponadto lek … Czytaj dalej

Loratadyna Galena

Loratadyna Galena jest lekiem przeciwalergicznym. Lek Loratadyna Galena wskazany jest w celu łagodzenia objawów sezonowego i całorocznego alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak: kichanie, wodnista wydzielina z nosa i świąd nosa oraz swędzenie i pieczenie oczu. Lek Loratadyna Galena jest także wskazany w celu łagodzenia objawów przewlekłej pokrzywki idiopatycznej. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? – Substancją czynną leku jest loratadyna. Jedna tabletka leku zawiera 10 mg loratadyny. … Czytaj dalej

Loratadyna Pylox

Loratadyna Pylox to lek przeciwalergiczny. Lek Loratadyna Pylox wskazany jest w celu łagodzenia objawów, takich jak: kichanie, swędzenie, wyciek z nosa, obrzęk błon śluzowych, świąd i pieczenie oczu, spowodowanych przez sezonowe i całoroczne alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa. Lek Loratadyna Pylox jest także wskazany w celu łagodzenia objawów przewlekłej pokrzywki idiopatycznej (swędzenie, zaczerwienienie skóry). Lek Loratadyna Pylox stosowany zgodnie z zaleceniami nie upośledza sprawności psychomotorycznej, nie działa uspokajająco, nie powoduje … Czytaj dalej

Loratan

Loratan zawierający loratadynę, jest lekiem przeciwalergicznym, niewywołującym senności. Podczas reakcji alergicznej uwalniane są różne substancje (tzw. mediatory), powodujące rozwój objawów alergii. Jednym z najważniejszych mediatorów jest histamina. Loratan, jako lek przeciwhistaminowy, hamuje aktywność histaminy, wykazując w ten sposób działanie przeciwalergiczne. Loratan łagodzi objawy, wywołane przez histaminę w trakcie reakcji alergicznej: świąd, zaczerwienienie, obrzęk i wydzielinę z nosa. Lek wskazany jest w leczeniu objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa (takich jak: … Czytaj dalej

Loratan pro

Loratan pro

Lek Loratan pro zawiera loratadynę, która jest selektywnym antagonistą obwodowych receptorów histaminowych H1. Łagodzi objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (takie jak: kichanie, wydzielina z nosa, swędzenie nosa) i z przewlekłą pokrzywką idiopatyczną (takie jak: świąd skóry i pokrzywka). Wskazania do stosowania: – objawowe leczenie alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa i przewlekłej pokrzywki idiopatycznej. Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Jedna kapsułka zawiera: substancję czynną: loratadyna 10 … Czytaj dalej

Rotadin

Loratadyna, substancja czynna leku Rotadin, jest lekiem przeciwalergicznym, wybiórczo blokującym tzw. receptory histaminowe H1, pewne struktury chemiczne w organizmie odpowiedzialne za rozwój reakcji uczuleniowej. Rotadin stosuje się w leczeniu objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak wodnista wydzielina z nosa, kichanie i swędzenie nosa, swędzenie i pieczenie oczu, oraz przewlekłej pokrzywki o nieznanej przyczynie (tzw. pokrzywki idiopatycznej). Jaki jest skład , jakie substancje zawiera? Substancją czynną leku jest loratadyna … Czytaj dalej