Spis leków zawierających substancję: Leflunomid

Arava

Arava to lek przeciwreumatyczny o właściwościach immunomodulujących i immunosupresyjnych, który jest stosowany w leczeniu aktywnej postaci reumatoidalnego zapalenia stawów oraz aktywnej postaci artropatii łuszczycowej. Substancją czynną leku jest leflunomid. Lek jest dostępny na receptę.

Leflunomid Bluefish

Leflunomid Bluefish to lek przeciwreumatyczny, który modyfikuje przebieg choroby. Jego działanie jest antyproliferacyjne, co oznacza, że hamuje namnażanie się komórek. Lek jest wskazany do stosowania u dorosłych pacjentów z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów oraz aktywną postacią artropatii łuszczycowej. Leflunomid Bluefish jest lekiem na receptę.

Leflunomid Egis

Lek Leflunomid Egis jest lekiem przeciwreumatycznym, który zawiera substancję czynną leflunomid. Jest stosowany u dorosłych pacjentów w leczeniu aktywnej postaci reumatoidalnego zapalenia stawów lub czynnej postaci artropatii łuszczycowej. Objawy reumatoidalnego zapalenia stawów obejmują zapalenie stawów, obrzęk, trudności w poruszaniu się oraz ból. Lek jest dostępny na receptę.

Leflunomide Aurovitas

Leflunomide Aurovitas to lek przeciwreumatyczny dostępny na receptę. Jest stosowany w leczeniu dorosłych pacjentów cierpiących na reumatoidalne zapalenie stawów, które objawia się zapaleniem stawów, obrzękiem, trudnościami w poruszaniu się oraz bólem. Lek ten pomaga zmniejszyć te objawy. Leflunomide Aurovitas dostępny jest w postaci tabletek powlekanych.

Leflunomide medac

Leflunomide medac to lek przeciwreumatyczny, który ma właściwości immunomodulujące i immunosupresyjne. Jest stosowany w leczeniu dorosłych pacjentów z czynną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów oraz aktywną postacią artropatii łuszczycowej. Lek jest dostępny na receptę. Efekty terapeutyczne leku są zwykle widoczne po 4-6 tygodniach, a pełne efekty leczenia mogą zająć nawet 4-6 miesięcy.

Leflunomide Orion

Leflunomide Orion to lek przeciwreumatyczny, który modyfikuje przebieg choroby. Jest wskazany do stosowania u dorosłych pacjentów z aktywną postacią reumatoidalnego zapalenia stawów oraz aktywną postacią artropatii łuszczycowej. Lek jest dostępny na receptę.

Leflunomide ratiopharm

Leflunomide Ratiopharm to lek przeciwreumatyczny, który jest dostępny na receptę. Jest stosowany w leczeniu dorosłych pacjentów cierpiących na aktywną postać reumatoidalnego zapalenia stawów oraz aktywną postać artropatii łuszczycowej. Lek ten ma właściwości immunomodulujące i immunosupresyjne, a także działa antyproliferacyjnie i przeciwzapalnie.

Leflunomide Sandoz

Leflunomide Sandoz to lek przeciwreumatyczny, który zawiera substancję czynną leflunomid. Jest stosowany w leczeniu dorosłych pacjentów cierpiących na aktywną postać reumatoidalnego zapalenia stawów oraz aktywną postać artropatii łuszczycowej. Lek ten jest dostępny na receptę.

Leflunomide Winthrop

Leflunomide Winthrop to lek przeciwreumatyczny, który jest dostępny na receptę. Jest stosowany w leczeniu dorosłych pacjentów cierpiących na reumatoidalne zapalenie stawów oraz czynną postacią artropatii łuszczycowej. Lek ten działa poprzez hamowanie aktywności dehydrogenazy dihydroorotanu, co prowadzi do efektów antyproliferacyjnych.

Repso

Repso to lek przeciwreumatyczny, który zawiera substancję czynną leflunomid. Jest stosowany u dorosłych pacjentów w leczeniu czynnej postaci reumatoidalnego zapalenia stawów lub czynnej postaci łuszczycowego zapalenia stawów. Objawy reumatoidalnego zapalenia stawów obejmują zapalenie stawów, obrzęki, trudności w poruszaniu oraz ból. Łuszczycowe zapalenie stawów obejmuje objawy łuszczycowe i zapalenia stawów. Lek jest dostępny na receptę.