Spis leków zawierających substancję: Furagina (Furazydyna)

Dafurag

Dafurag

Dafurag to lek przeciwbakteryjny, który jest stosowany w leczeniu zakażeń dróg moczowych. Zawiera substancję czynną – furazydynę, znaną również jako furaginę, która jest pochodną nitrofuranu. Furazydyna hamuje rozwój bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych. Lek jest dostępny na receptę.

Dafurag Junior

Dafurag Junior to lek przeciwbakteryjny, który zawiera substancję czynną – furazydynę, znaną również jako furaginę. Jest to pochodna nitrofuranu, która hamuje rozwój bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych. Lek jest wskazany do stosowania w leczeniu ostrych i przewlekłych niepowikłanych zakażeń dolnych dróg moczowych, wywołanych przez bakterie z gatunku pałeczki okrężnicy (Escherichia coli) u dzieci i dorosłych. Dafurag Junior jest dostępny na receptę.

DaFurag Max

DaFurag Max

DaFurag Max to lek przeciwbakteryjny, zawierający substancję czynną – furaginę, która jest pochodną nitrofuranu. Furagina hamuje rozwój bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych. Wskazaniem do stosowania leku DaFurag Max jest zakażenie dolnych dróg moczowych. Lek jest dostępny bez recepty.

Furagina APTEO MED

Furagina APTEO MED to lek, który zawiera furazydynę jako substancję czynną. Furazydyna jest pochodną nitrofuranu, która hamuje rozwój bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych. Wskazaniem do stosowania leku Furagina APTEO MED jest zakażenie dolnych dróg moczowych. Lek jest dostępny bez recepty.

Furagina FORTE APTEO MED

Furagina FORTE APTEO MED to lek bez recepty, który jest stosowany w leczeniu zakażeń dolnych dróg moczowych. Zawiera substancję czynną furazydynę, która jest pochodną nitrofuranu i działa na bakterie wywołujące infekcje dolnych dróg moczowych, takie jak E. Coli. Lek jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 15 lat.

Furaginum Adamed

Furaginum Adamed

Furaginum Adamed to lek na receptę, który zawiera substancję czynną furazydynę. Jest to lek przeciwbakteryjny, stosowany w leczeniu ostrych i przewlekłych zakażeń dolnych dróg moczowych wywołanych przez pałeczki okrężnicy (Escherichia coli). Należy zachować ostrożność podczas stosowania, szczególnie u dzieci do 3 miesięcy życia, osób z niewydolnością nerek, polineuropatią, niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej oraz kobiet w ciąży.

Furaginum Hasco

Furaginum Hasco

Furaginum Hasco to lek, który zawiera furazydynę, znaną także jako furagina, jako substancję czynną. Furazydyna jest pochodną nitrofuranu, która hamuje rozwój bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych. Lek stosuje się w leczeniu ostrych oraz nawracających niepowikłanych zakażeń dolnych dróg moczowych. Furaginum Hasco jest dostępny bez recepty i przeznaczony jest dla osób powyżej 15 roku życia.

Furaginum Hasco Forte

Furaginum Hasco Forte to lek przeciwbakteryjny, który zawiera furazydynę, znaną również jako furaginę. Jest stosowany w leczeniu ostrych i nawracających zakażeń dolnych dróg moczowych, szczególnie tych wywołanych przez bakterie Escherichia coli. Lek jest dostępny na receptę.

Furaginum Hasco Max

Furaginum Hasco Max

Furaginum Hasco Max to lek przeciwbakteryjny, który zawiera furaginę, znaną również jako furazydyna. Jest stosowany w leczeniu ostrych i nawracających niepowikłanych zakażeń dolnych dróg moczowych. Lek jest przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 15 lat. Furaginum Hasco Max jest dostępny na receptę.

Furaginum MAX US Pharmacia

Furaginum MAX US Pharmacia to lek stosowany w terapii niepowikłanych zakażeń dolnych dróg moczowych o charakterze ostrym oraz nawracającym. Substancją czynną zawartą w produkcie leczniczym jest furazydyna, będąca pochodną nitrofuranu. Lek działa bakteriostatycznie, hamując rozwój wrażliwych na furazydynę bakterii, wywołujących zakażenia dolnych dróg moczowych. Jest dostępny bez recepty.

FURAGINUM SEMA

FURAGINUM SEMA to lek dostępny bez recepty, który zawiera substancję czynną furazydynę. Jest to lek przeciwbakteryjny, często stosowany w przypadku zakażeń dolnych dróg moczowych. Wskazaniem do stosowania leku jest leczenie ostrych oraz nawracających niepowikłanych zakażeń dolnych dróg moczowych.

Furaginum Teva

Furaginum Teva to lek na receptę, który zawiera substancję czynną furazydynę. Jest to lek przeciwbakteryjny, stosowany w leczeniu ostrych i przewlekłych zakażeń dolnych dróg moczowych wywołanych przez bakterie z gatunku pałeczki okrężnicy (Escherichia coli). Należy zachować ostrożność podczas stosowania, szczególnie u dzieci do 3 miesięcy życia, osób z niewydolnością nerek, polineuropatią, niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej oraz kobiet w ciąży.

Furaginum US Pharmacia

Furaginum US Pharmacia to lek stosowany w leczeniu ostrych oraz nawracających niepowikłanych zakażeń dolnych dróg moczowych. Zawiera substancję czynną furaginę, która hamuje rozwój bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych. Lek jest dostępny bez recepty i może być stosowany u młodzieży powyżej 15 lat oraz u dorosłych.

Furamix

Furamix to lek, który jest często stosowany w leczeniu zakażeń dolnych dróg moczowych. Jest to lek na receptę, co oznacza, że jest dostępny tylko na podstawie recepty od lekarza. Furamix zawiera substancję czynną o nazwie furagina, która jest skuteczna przeciwko niektórym bakteriom powodującym infekcje układu moczowego. Lek ten jest dostępny w postaci tabletek do przyjmowania doustnego.

Furazek

Furazek to lek przeciwbakteryjny, który zawiera substancję czynną furazydynę, znaną również jako furaginę. Jest on szczególnie skuteczny w leczeniu niepowikłanych zakażeń dolnych dróg moczowych, w tym nawracających zakażeń układu moczowego u kobiet wywołanych przez drobnoustroje Escherichia coli. Lek Furazek jest dostępny na receptę.

Furazek Junior

Furazek Junior to lek w postaci proszku do sporządzania zawiesiny doustnej. Zawiera substancję czynną furazydynę, znaną również jako furaginę, która jest przeciwbakteryjna. Lek jest wskazany do stosowania w leczeniu ostrych i przewlekłych niepowikłanych zakażeń dolnych dróg moczowych wywołanych przez drobnoustroje Escherichia coli u dzieci i dorosłych. Jest dostępny na receptę.

Neofuragina

Neofuragina to lek w postaci tabletek, który jest stosowany w leczeniu zakażeń dolnych dróg moczowych. Substancją czynną leku jest furazydyna, która wykazuje przede wszystkim działanie bakteriobójcze. Lek ten jest dostępny bez recepty.

NeoFuragina Max

NeoFuragina Max to lek o działaniu przeciwbakteryjnym, który zawiera furaginę (furazydynę) jako substancję czynną. Jest to pochodna nitrofuranu, która hamuje rozwój bakterii wywołujących zakażenia dróg moczowych. Lek jest dostępny w postaci tabletek do podawania doustnego. Wskazaniem do stosowania leku NeoFuragina Max jest leczenie zakażeń dolnych dróg moczowych. Produkt jest dostępny bez recepty.

UroFuraginum

uroFuraginum

UroFuraginum to antybiotyk z grupy nitrofuranów, który hamuje rozwój bakterii. Lek stosuje się w leczeniu zakażeń dolnych dróg moczowych, takich jak zapalenie pęcherza moczowego i zapalenie cewki moczowej.

UroFuraginum Max

UroFuraginum Max to lek przeciwbakteryjny stosowany w leczeniu zakażeń dolnych dróg moczowych. Substancją czynną leku jest furazydyna, zwana także furaginą. Lek dostępny jest w postaci tabletek do podawania doustnych. UroFuraginum Max jest dostępny bez recepty.

Urofuramed

Urofuramed to lek przeciwbakteryjny, który zawiera substancję czynną furazydynę, znaną również jako furaginę. Jest stosowany w leczeniu zakażeń dolnych dróg moczowych. Lek jest dostępny na receptę. Wskazaniem do stosowania Urofuramedu jest zakażenie dolnych dróg moczowych.