Spis leków zawierających substancję: Tadalafil

Adalift

Adalift to lek zawierający substancję czynną tadalafil, który jest dostępny na receptę. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn oraz u pacjentów z objawami ze strony układu moczowego spowodowanymi częstym stanem chorobowym nazywanym łagodnym rozrostem gruczołu krokowego. Adalift działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa podczas stymulacji seksualnej, co pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję.

Adcirca

Adcirca to lek stosowany w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego (PAH) klasy II i III według klasyfikacji WHO, w celu poprawy zdolności wysiłkowej u dorosłych. Jest to selektywny, silny, odwracalny inhibitor specyficznej fosfodiesterazy cyklicznego guanozynomonofosforanu (cGMP) typu 5 (PDE5). Tętnicze nadciśnienie płucne wiąże się z zaburzeniem uwalniania tlenku azotu ze śródbłonka naczyń krwionośnych i w konsekwencji zmniejszenie stężenia cGMP w mięśniach gładkich naczyń płucnych. Adcirca jest dostępna na receptę.

Erlis

Erlis

Erlis to lek na receptę, który zawiera substancję czynną tadalafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) i jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Lek działa poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych w prąciu, co umożliwia napływ krwi i poprawia erekcję. Erlis jest skuteczny tylko w przypadku stymulacji seksualnej.

Exerdya

Exerdya to lek, który zawiera tadalafil. Jest to substancja czynna, która jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn dorosłych. Działa poprzez poprawę przepływu krwi do prącia, co umożliwia osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Exerdya jest dostępny na receptę.

Filotadal

Filotadal to lek, który jest dostępny na receptę. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do prącia, co pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję. Wskazaniem do stosowania Filotadalu jest zaburzenie erekcji, czyli stan, w którym mężczyzna nie może osiągnąć lub utrzymać wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego.

Gerocilan

Gerocilan to lek zawierający substancję czynną tadalafil, który należy do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Jest stosowany w leczeniu dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji oraz objawami łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. W przypadku zaburzeń erekcji, Gerocilan pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych członka, co umożliwia napływ krwi do członka i poprawia erekcję. W przypadku łagodnego rozrostu gruczołu krokowego, Gerocilan poprawia przepływ krwi i powoduje rozluźnienie mięśni gruczołu krokowego i pęcherza, co może łagodzić objawy. Lek jest dostępny na receptę.

Menero MED

Menero MED to lek zawierający substancję czynną tadalafil. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn oraz u pacjentów z objawami ze strony układu moczowego spowodowanymi częstym stanem chorobowym nazywanym łagodnym rozrostem gruczołu krokowego. Lek jest dostępny na receptę. Wskazaniami do stosowania leku Menero MED jest leczenie zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, a także leczenie objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego u dorosłych mężczyzn.

Quator

Quator to lek, którego substancją czynną jest tadalafil. Jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, a także w leczeniu objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. Quator 20 mg jest stosowany w leczeniu tętniczego nadciśnienia płucnego, w celu poprawy zdolności wysiłkowej u dorosłych. Lek jest dostępny na receptę.

Rekifre

Rekifre to lek zawierający substancję czynną tadalafil, który należy do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Jest stosowany w leczeniu dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji oraz z objawami ze strony układu moczowego związanych ze stanem chorobowym nazywanym łagodnym rozrostem gruczołu krokowego. Lek Rekifre jest dostępny na receptę.

Tadalafil Accord

Tadalafil Accord to lek, który zawiera substancję czynną tadalafil. Jest on stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Zaburzenia erekcji to stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć lub utrzymać wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. Lek jest dostępny na receptę.

Tadalafil Actavis

Tadalafil Actavis to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Substancja czynna, tadalafil, działa przy stymulacji seksualnej, pomagając zwiększyć przepływ krwi do prącia, co ułatwia osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Lek jest dostępny na receptę. Wskazaniem do jego stosowania są zaburzenia erekcji, czyli niemożność osiągnięcia lub utrzymania wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego.

Tadalafil AOP

Tadalafil AOP to lek, który zawiera substancję czynną tadalafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa, co pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję. Wskazaniem do stosowania tadalafilu jest leczenie zaburzeń wzwodu prącia u dorosłych mężczyzn. Lek ten jest dostępny na receptę.

Tadalafil Apotex

Tadalafil Apotex to lek, który zawiera substancję czynną tadalafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do prącia, co ułatwia osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Lek jest skuteczny tylko w odpowiedzi na stymulację seksualną. Wskazaniem do stosowania Tadalafilu Apotex jest leczenie zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Produkt ten jest dostępny na receptę.

Tadalafil Aristo

Tadalafil Aristo to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Substancja czynna, tadalafil, działa przy stymulacji seksualnej. W tabletkach 5 mg służy też do leczenia objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. Jest dostępny na receptę.

Tadalafil Aurovitas

Tadalafil Aurovitas to lek zawierający substancję czynną tadalafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn, którzy nie są w stanie osiągnąć lub utrzymać wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. Po stymulacji seksualnej, Tadalafil Aurovitas pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych członka, co umożliwia napływ krwi do członka i poprawia erekcję. Lek jest dostępny na receptę.

Tadalafil Belupo

Tadalafil Belupo to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Działa poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych prącia, co umożliwia napływ krwi do prącia i poprawia erekcję. Lek jest dostępny na receptę. Wskazania do stosowania to zaburzenia erekcji, czyli stan, kiedy mężczyzna nie może osiągnąć lub utrzymać wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego.

Tadalafil bluescience

Tadalafil Bluescience to lek na receptę, który zawiera substancję czynną tadalafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który działa poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia, umożliwiając osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Wskazaniem do stosowania tego leku są zaburzenia erekcji u mężczyzn dorosłych. Aby lek był skuteczny, konieczna jest stymulacja seksualna.

Tadalafil Generics

Tadalafil Generics to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Substancja czynna, tadalafil, pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych prącia, co umożliwia napływ krwi do prącia i poprawia erekcję. Lek jest skuteczny tylko w przypadku stymulacji seksualnej. Tadalafil Generics jest dostępny na receptę.

Tadalafil Inventum

Tadalafil Inventum to lek przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością uzyskania lub utrzymania erekcji prącia w stopniu wystarczającym dla osiągnięcia satysfakcjonującego stosunku płciowego. Substancją czynną leku jest tadalafil, który należy do grupy leków zwanych „inhibitorami fosfodiesterazy typu 5” (PDE5). Po stymulacji seksualnej Tadalafil Inventum wspomaga rozszerzenie naczyń krwionośnych członka, co umożliwia napływ krwi do członka. W wyniku tego dochodzi do poprawy erekcji. Lek jest dostępny bez recepty.

Tadalafil Lilly

Tadalafil Lilly to lek na receptę, który zawiera substancję czynną tadalafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), enzymu występującego w ciałach jamistych prącia. Tadalafil jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do prącia podczas stymulacji seksualnej, co pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję. Właściwe działanie leku wymaga stymulacji seksualnej.

Tadalafil Maxigra

Tadalafil Maxigra to lek stosowany u dorosłych mężczyzn w przypadku wystąpienia zaburzeń erekcji. Produkt leczniczy swoje działanie zawdzięcza zawartej w nim substancji aktywnej jaką jest tadalafil. Tadalafil Maxigra wyraźnie poprawia możliwość uzyskania wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego. Lek jest dostępny bez recepty.

TADALAFIL MAXON

Tadalafil Maxon to lek bez recepty stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Zawiera substancję czynną tadalafil, która poprawia przepływ krwi do prącia, co pomaga osiągnąć i utrzymać erekcję. Lek jest skuteczny do 36 godzin po przyjęciu tabletki. Aby tadalafil działał skutecznie, konieczna jest stymulacja seksualna.

Tadalafil Medana

Tadalafil Medana to lek na receptę przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Jest to stan, kiedy mężczyzna nie może osiągnąć lub utrzymać wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego. Lek zawiera substancję czynną tadalafil, który należy do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Po stymulacji seksualnej, lek pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych członka, co umożliwia napływ krwi do członka i poprawia erekcję.

Tadalafil MENSIL

Tadalafil MENSIL to lek stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Substancja czynna, tadalafil, działa przy stymulacji seksualnej. Lek może być skuteczny do 36 godzin po przyjęciu tabletki. Tadalafil MENSIL jest dostępny na receptę.

Tadalafil Mylan

Tadalafil Mylan to lek przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli stanem, kiedy mężczyzna nie może uzyskać lub utrzymać wzwodu prącia wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. Lek ten zawiera substancję czynną – tadalafil, który jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5. Tadalafil Mylan jest dostępny na receptę.

Tadalafil PMCS

Tadalafil PMCS to lek na receptę, który zawiera substancję czynną tadalafil. Należy do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Po stymulacji seksualnej, Tadalafil PMCS pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych członka, co umożliwia napływ krwi do członka i poprawia erekcję. Jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, czyli stanem, kiedy mężczyzna nie może osiągnąć lub utrzymać wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego.

Tadalafil Sandoz

Tadalafil Sandoz to lek zawierający substancję czynną tadalafil, który jest inhibitorem fosfodiesterazy cGMP. Lek ten jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji, stanem, w którym mężczyzna nie może osiągnąć lub utrzymać wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego. Wykazano, że Tadalafil Sandoz znacznie poprawia zdolność uzyskania wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku. Lek jest dostępny na receptę.

Tadalafil SUN

Tadalafil SUN to lek przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Jest to stan, kiedy mężczyzna nie może osiągnąć lub utrzymać wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego. Wykazano, że ten lek znacznie poprawia zdolność uzyskania wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego. Substancją czynną Tadalafil SUN jest tadalafil, który należy do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Lek jest dostępny na receptę.

Tadalafil Teva

Tadalafil Teva to lek na receptę, przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Jest to stan, w którym mężczyzna nie może osiągnąć lub utrzymać wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego. Lek zawiera substancję czynną tadalafil, która jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Dzięki temu lek może być skuteczny nawet do 36 godzin po jego spożyciu. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które chcą zachować pewną spontaniczność, ponieważ nie muszą planować stosunku seksualnego bezpośrednio po przyjęciu leku.

Tadalafilum Aflofarm

Tadalafilum Aflofarm to lek na receptę, który zawiera substancję czynną tadalafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych prącia, co umożliwia napływ krwi do prącia i poprawia erekcję. Lek jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Aby tadalafil działał skutecznie, konieczna jest stymulacja seksualna.

Tadamen

Tadamen to lek na receptę, który zawiera substancję czynną tadalafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy cGMP typu 5 (PDE5). Lek jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Do skutecznego działania leku niezbędna jest stymulacja seksualna. Tadamen jest dostępny w postaci tabletek powlekanych.

Tadaxin

Tadaxin to lek, który zawiera substancję czynną tadalafil. Należy on do grupy leków nazywanych inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Zaburzenia erekcji to stan, w którym mężczyzna nie jest w stanie osiągnąć lub utrzymać wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku płciowego. Wykazano, że lek Tadaxin znacznie poprawia zdolność uzyskania wzwodu odpowiedniego do odbycia stosunku płciowego. Po stymulacji seksualnej lek Tadaxin pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych członka, co umożliwia napływ krwi do członka. W wyniku tego dochodzi do poprawy erekcji. Tadaxin nie pomaga pacjentom, u których nie występują zaburzenia erekcji. Ważne jest, aby mieć świadomość, że lek Tadaxin nie działa przy braku stymulacji seksualnej. Pacjent i jego partnerka powinni zaaranżować grę wstępną, tak samo jak w przypadku, gdy pacjent nie zażywa leku na zaburzenia erekcji. Jest dostępny na receptę.

Tadilecto

Tadilecto to lek na receptę, który zawiera tadalafil jako substancję czynną. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn dorosłych. Tadalafil jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który pomaga w rozluźnieniu naczyń krwionośnych w prąciu, umożliwiając napływ krwi do prącia podczas pobudzenia seksualnego. Tadilecto nie jest przeznaczony dla kobiet ani dzieci.

Talmanco

Talmanco to lek zawierający tadalafil, który jest inhibitorem fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Jest stosowany w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Działa poprzez zwiększenie napływu krwi do prącia, co umożliwia osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Lek jest dostępny na receptę. Pamiętaj, że skuteczność leku zależy od stymulacji seksualnej.

Vixantus

Vixantus to lek na receptę, który zawiera substancję czynną tadalafil. Jest to inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych prącia, co umożliwia napływ krwi do prącia i poprawia erekcję. Lek jest przeznaczony dla dorosłych mężczyzn z zaburzeniami erekcji. Konieczna jest stymulacja seksualna, aby tadalafil działał skutecznie.