Spis leków zawierających substancję: Nifuroksazyd

Endiex

Endiex to lek dostępny bez recepty, który ma postać twardych kapsułek. Substancją czynną leku jest nifuroksazyd. Lek ten działa przeciw większości mikroorganizmów patogennych, powodujących choroby jelit, nie wpływając jednocześnie na naturalną florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym. Endiex jest wskazany do leczenia ostrych biegunek bakteryjnych bez objawów zakażenia ogólnego, takich jak biegunka podróżnych, pokarmowa czy zapalenie żołądka i jelit.

Nifuroksazyd 200 Hasco

Nifuroksazyd 200 Hasco

Nifuroksazyd 200 Hasco to lek przeciwbakteryjny dostępny w postaci tabletek powlekanych. Jest stosowany w leczeniu ostrej lub przewlekłej biegunki wywołanej zakażeniem bakteryjnym przewodu pokarmowego. Lek działa na większość bakterii wywołujących zakażenia jelitowe, nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej w jelitach i nie tworzy szczepów bakterii odpornych na swoje działanie. Jest dostępny bez recepty.

Nifuroksazyd Aflofarm

Nifuroksazyd Aflofarm to lek o działaniu przeciwbakteryjnym, który jest dostępny bez recepty. Jest stosowany w leczeniu ostrych i przewlekłych biegunek wynikających z zakażeń bakteryjnych. Lek działa miejscowo w świetle jelita w stosunku do wybranych gatunków bakterii, przy czym nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego. Jest przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Nifuroksazyd Gedeon Richter

Nifuroksazyd Gedeon Richter to lek przeciwbakteryjny, który wykazuje miejscowe działanie w świetle jelita w stosunku do niektórych gatunków bakterii. Nie niszczy niechorobotwórczych bakterii występujących prawidłowo w przewodzie pokarmowym. Jest wskazany do stosowania w ostrych lub przewlekłych biegunkach pochodzenia bakteryjnego oraz w innych chorobach przebiegających z biegunką. Lek jest dostępny na receptę.

Nifuroksazyd Hasco

Nifuroksazyd Hasco

Nifuroksazyd Hasco to lek przeciwbakteryjny, który jest stosowany w leczeniu ostrej lub przewlekłej biegunki bakteryjnej. Działa na większość bakterii wywołujących zakażenia jelitowe, nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej w jelitach i nie zaburza równowagi mikroflory przewodu pokarmowego. Lek jest dostępny bez recepty.

Nifuroksazyd Polfarmex

Nifuroksazyd Polfarmex

Nifuroksazyd Polfarmex to lek przeciwbakteryjny, który jest dostępny na receptę. Jest stosowany w leczeniu ostrej i przewlekłej biegunki pochodzenia bakteryjnego. Lek nie wchłania się z jelit do krwioobiegu, działa przeciwbakteryjnie miejscowo w jelicie. Wskazaniem do stosowania jest ostra lub przewlekła biegunka w czasie trwania zakażeń bakteryjnych przewodu pokarmowego.

Zyfurax Baby

Zyfurax Baby to lek zawierający nifuroksazyd, substancję o właściwościach bakteriobójczych. Działa ona na ziarniaki Gram-dodatnie i Gram-ujemne. Zyfurax Baby stosowany jest w leczeniu ostrej lub przewlekłej biegunki w przebiegu zakażeń bakteryjnych przewodu pokarmowego. Lek ten jest dostępny na receptę.

Zyfurax Forte

Zyfurax Forte to lek zawierający nifuroksazyd, substancję o właściwościach bakteriobójczych. Działa ona na ziarniaki Gram-dodatnie i Gram-ujemne. Zyfurax Forte stosowany jest w leczeniu zakażeń bakteriami min. Streptococcus, Salmonella, Shigella, w ostrej lub przewlekłej biegunce w przebiegu zakażeń bakteryjnych przewodu pokarmowego. Jest dostępny bez recepty.

Zyfurax Junior

Zyfurax Junior to lek w postaci tabletek, który zawiera substancję czynną nifuroksazyd. Substancja ta ma właściwości bakteriobójcze i działa na ziarniaki Gram-dodatnie i Gram-ujemne. Lek jest stosowany w leczeniu zakażeń bakteryjnych przewodu pokarmowego, takich jak ostre lub przewlekłe biegunki. Zyfurax Junior jest dostępny bez recepty.