Spis leków zawierających substancję: Itrakonazol

Ipozumax

Ipozumax to lek, który zawiera substancję czynną itrakonazol. Jest to lek przeciwgrzybiczy stosowany w leczeniu różnych zakażeń grzybiczych, takich jak zakażenia grzybicze pochwy, skóry, jamy ustnej, oczu, paznokci i narządów wewnętrznych. Ipozumax jest dostępny na receptę.

Itraconazole–Premier Research

Itraconazole–Premier Research to lek w postaci kapsułek twardych, który zawiera substancję czynną itrakonazol. Jest to lek przeciwgrzybiczy, stosowany w grzybiczych zakażeniach skóry, łupieżu pstrym oraz zakażeniach błon śluzowych i (lub) narządów wewnętrznych, wywołanych przez niektóre rodzaje grzybów. Lek ten jest dostępny na receptę.

Itragen

Itragen to lek przeciwgrzybiczy, który zawiera substancję czynną itrakonazol. Jest stosowany w leczeniu różnych rodzajów zakażeń wywołanych przez grzyby i drożdżaki, takich jak kandydoza sromu i pochwy, grzybice skóry, grzybice paznokci, a także kandydozy jamy ustnej. Może być również stosowany w leczeniu pacjentów z inwazyjną postacią aspergilozy, którzy wykazują oporność lub nietolerancję na amfoterycynę B. Itragen jest dostępny na receptę.

Itrax

Itrax to lek przeciwgrzybiczy, którego głównym składnikiem jest itrakonazol. Jest stosowany w leczeniu różnych rodzajów zakażeń grzybiczych, takich jak grzybica pochwy i sromu, grzybica skóry, łupież pstry, kandydoza jamy ustnej, grzybicze zakażenie rogówki, grzybica paznokci oraz grzybice układowe. Lek ten jest dostępny na receptę.

Itrokast

Itrokast to lek, który zawiera substancję czynną itrakonazol. Jest to lek przeciwgrzybiczy, stosowany w leczeniu różnych postaci grzybicy oraz zakażeń skóry. Wskazania do stosowania Itrokast obejmują grzybicze zakażenia skóry, łupież pstry oraz zakażenia błon śluzowych i (lub) narządów wewnętrznych wywołane przez niektóre rodzaje grzybów. Lek jest dostępny na receptę.

Itromyx

Itromyx to lek przeciwgrzybiczy, który zawiera substancję czynną itrakonazol. Jest dostępny na receptę. Stosowany jest w leczeniu różnych zakażeń grzybiczych, takich jak grzybica skóry, grzybica paznokci, kandydoza pochwy i sromu, kandydoza jamy ustnej, grzybicze zapalenie rogówki oraz grzybice układowe. Dawkowanie leku zależy od rodzaju zakażenia i odpowiedzi klinicznej na leczenie.

Orungal

Orungal to lek przeciwgrzybiczy dostępny na receptę, który zawiera substancję czynną itrakonazol. Jest stosowany w leczeniu zakażeń grzybiczych narządów płciowych, skóry, błony śluzowej, oczu, grzybicy paznokci oraz infekcji układowych. Lek ten jest skuteczny wobec wielu gatunków dermatofitów i drożdżaków oraz innych grzybów chorobotwórczych.

Trioxal

Trioxal

Trioxal to lek przeciwgrzybiczy dostępny na receptę, który zawiera substancję czynną itrakonazol. Jest to preparat należący do grupy pochodnych triazolu. Lek jest stosowany w leczeniu różnego rodzaju grzybic, takich jak kandydoza pochwy i sromu, grzybica skóry, łupież pstry, kandydoza jamy ustnej czy grzybica paznokci. Trioxal jest również stosowany u pacjentów z zakażeniem grzybiczym po przeszczepie szpiku.