Spis leków zawierających substancję: Cylazapryl

Cazacombi

Lek Cazacombi jest skojarzeniem dwóch substancji czynnych: cylazaprylu i hydrochlorotiazydu. Jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego u dorosłych pacjentów, u których ciśnienie tętnicze nie jest wystarczająco kontrolowane cylazaprylem stosowanym w monoterapii. Lek ten jest dostępny na receptę.

Cazaprol

Cazaprol to lek na receptę, który zawiera substancję czynną cilazapryl. Jest to lek z grupy inhibitorów konwertazy angiotensyny. Cazaprol stosowany jest w leczeniu nadciśnienia tętniczego oraz przewlekłej niewydolności serca. Działa poprzez hamowanie powstawania angiotensyny II, substancji powodującej skurcz naczyń oraz pobudzającej uwalnianie aldosteronu, co prowadzi do obniżenia ciśnienia tętniczego.

Cilan

Cilan to lek, który jest dostępny na receptę. Jego głównym składnikiem jest cylazapryl. Lek ten jest zalecany do leczenia nadciśnienia tętniczego oraz przewlekłej niewydolności serca. Cilan działa poprzez hamowanie aktywności układu renina-angiotensyna-aldosteron, co prowadzi do obniżenia ciśnienia tętniczego.

Cilazaprilum 123ratio

Cilazaprilum 123ratio to lek, który rozszerza i rozluźnia naczynia krwionośne, co prowadzi do obniżenia ciśnienia krwi i zmniejszenia obciążenia serca. Poprzez rozszerzanie naczyń, lek ten poprawia również ukrwienie mięśnia sercowego i jego zaopatrzenie w tlen. Jest zalecany do leczenia nadciśnienia tętniczego oraz przewlekłej niewydolności serca. Lek jest dostępny na receptę.

Inhibace

Inhibace to lek zawierający substancję czynną o nazwie cylazapryl. Jest to lek z grupy inhibitorów konwertazy angiotensyny, który hamuje powstawanie angiotensyny II, substancji powodującej skurcz naczyń oraz pobudzającej uwalnianie aldosteronu. Inhibace jest stosowany do leczenia wysokiego ciśnienia tętniczego krwi (nadciśnienia tętniczego) oraz przewlekłej (długotrwałej) niewydolności serca. Jest dostępny na receptę.

Inhibace Plus

Inhibace Plus to lek na receptę, który zawiera dwa składniki aktywne: cylazapryl i hydrochlorotiazyd. Cylazapryl jest inhibitorem konwertazy angiotensyny (ACE), który hamuje aktywność układu renina-angiotensyna-aldosteron, podczas gdy hydrochlorotiazyd jest diuretykiem tiazydowym. Lek jest stosowany w leczeniu nadciśnienia tętniczego u dorosłych, gdy sam cylazapryl nie wystarcza do kontroli ciśnienia w monoterapii.

Symibace

Symibace to lek z grupy inhibitorów konwertazy angiotensyny (inhibitory ACE), który jest przeznaczony dla dorosłych pacjentów. Jest stosowany w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi (nadciśnienia tętniczego) oraz przewlekłej niewydolności serca. Lek jest dostępny na receptę.