Spis leków zawierających substancję: Rupatadyna

Alerprof

Alerprof to lek przeciwhistaminowy, który zawiera substancję czynną rupatadynę. Jest stosowany w celu łagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak kichanie, wydzielina z nosa, swędzenie oczu i nosa. Lek jest również stosowany w celu złagodzenia objawów związanych z pokrzywką (alergiczna wysypka skórna), takich jak swędzenie i wysypka. Alerprof jest dostępny na receptę.

Rudavane

Rudavane to lek o działaniu przeciwhistaminowym, którego substancją czynną jest rupatadyna. Lek ten łagodzi objawy alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takie jak kichanie, katar, świąd oczu i nosa. Rudavane jest również stosowany w celu złagodzenia objawów związanych z pokrzywką (alergiczna wysypka skórna), takich jak swędzenie i pokrzywka (miejscowe zaczerwienienie i obrzęk skóry). Lek jest dostępny na receptę.

Rupafin

Rupafin to lek przeciwhistaminowy, którego substancją czynną jest rupatadyna. Działa on poprzez blokowanie obwodowych receptorów histaminowych typu 1 (H1), co pomaga złagodzić objawy alergii. Rupafin jest stosowany w leczeniu objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki. Jest dostępny wyłącznie na receptę.

Rupagen

Rupagen to lek przeciwhistaminowy, którego substancją czynną jest rupatadyna. Lek ten łagodzi objawy alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takie jak kichanie, wydzielina z nosa, swędzenie oczu i nosa. Rupagen jest również stosowany w celu złagodzenia objawów związanych z pokrzywką (alergiczna wysypka skórna), takich jak swędzenie i wykwity (miejscowe zaczerwienienie i obrzęk skóry). Ten lek jest przeznaczony do stosowania u dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat. Rupagen jest dostępny na receptę.

Rupaller

Rupaller to lek przeciwhistaminowy, którego substancją czynną jest rupatadyna. Jest stosowany w celu łagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak kichanie, wydzielina z nosa, swędzenie oczu i nosa. Rupaller jest również stosowany w celu złagodzenia objawów związanych z pokrzywką (alergiczna wysypka skórna), takich jak swędzenie i pokrzywka (miejscowe zaczerwienienie i obrzęk skóry). Lek jest dostępny na receptę.

Rupatadine Bluefish

Rupatadine Bluefish to lek zawierający rupatadynę fumaran, substancję o działaniu przeciwhistaminowym. Jest stosowany u dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat w celu łagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak kichanie, wydzielina z nosa, swędzenie oczu i nosa. Lek jest dostępny na receptę.

Rupatadine Genoptim

Rupatadine Genoptim to lek przeciwhistaminowy, który jest stosowany w celu łagodzenia objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki. Lek jest dostępny na receptę. Zalecana dawka wynosi 10 mg raz na dobę, z posiłkiem lub bez posiłku. Należy zachować ostrożność podczas stosowania rupatadyny u osób w podeszłym wieku oraz u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek lub wątroby.

Rupatadinum Uriach

Rupatadinum Uriach to lek przeciwhistaminowy, który zawiera substancję czynną rupatadynę. Jest stosowany w łagodzeniu objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takich jak kichanie, wydzielina z nosa, uczucie zatkanego nosa, swędzenie oczu i nosa. Lek jest dostępny na receptę. Wskazany jest do stosowania u dorosłych i młodzieży powyżej 12 roku życia.

Rupaxa

Rupaxa to lek przeciwnowotworowy, który jest stosowany u kobiet w leczeniu raka piersi, który rozprzestrzenił się na pobliskie tkanki – miejscowo zaawansowany lub rozprzestrzenił się na do innych tkanek organizmu – przerzutowy. Lek ten jest dostępny na receptę.

Rupiron

Rupiron to lek przeciwhistaminowy II generacji, którego substancją czynną jest rupatadyna. Jest stosowany w objawowym leczeniu alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa i pokrzywki u dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia. Lek jest dostępny na receptę.

Rupoclar

Rupoclar to lek przeciwalergiczny, którego substancją czynną jest rupatadyna. Jest stosowany w objawowym leczeniu alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa oraz pokrzywki u dorosłych i młodzieży powyżej 12. roku życia. Lek jest dostępny na receptę. Nie zaleca się stosowania u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek lub wątroby. Należy zachować ostrożność podczas stosowania u osób w podeszłym wieku.

Rupurix

Rupurix to lek przeciwhistaminowy, który skutecznie łagodzi objawy alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, takie jak kichanie, wydzielina z nosa, swędzenie oczu i nosa. Ponadto, Rupurix jest stosowany w celu złagodzenia objawów związanych z pokrzywką, takich jak swędzenie i miejscowe zaczerwienienie i obrzęk skóry. Lek jest dostępny na receptę.