Spis leków zawierających substancję: Naproksen

4Flex PureGel

4Flex PureGel to lek w postaci żelu, który jest dostępny bez recepty. Zawiera substancję czynną naproksen w ilości 100 mg/g, należącą do niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosuje się go miejscowo, na skórę, przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Wskazany jest do miejscowej aplikacji w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów oraz bólów mięśniowo-stawowych.

Aleve

Aleve

Aleve to lek dostępny bez recepty, należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. Zawiera substancję czynną naproksen sodowy. Lek jest stosowany do leczenia dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból głowy, ból zęba, bóle mięśniowe, bóle stawowe, ból pleców, bolesne miesiączkowanie, a także do obniżania gorączki.

Anapran

Anapran

Anapran to lek zawierający naproksen sodowy, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym. Wykazuje on właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Stosuje się go w leczeniu szeregu chorób reumatycznych, dny moczanowej oraz stanów zapalnych kaletek maziowych. Jest dostępny na receptę.

Anapran EC

Anapran EC

Anapran EC to lek zawierający substancję czynną naproksen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Lek ten jest stosowany w celu zmniejszenia zapalenia i bólu w stawach i mięśniach. Wskazany jest w objawowym leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, ostrych zaburzeń mięśniowo-szkieletowych oraz bolesnego miesiączkowania u pacjentów powyżej 16 lat. Anapran EC jest dostępny na receptę.

Anapran Neo

Anapran Neo

Anapran Neo to lek zawierający naproksen sodowy, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Jego działanie polega na hamowaniu syntezy prostaglandyn, co przyczynia się do zmniejszenia bólu i gorączki. Stosowany jest w bólach słabych do umiarkowanych różnego pochodzenia, w tym bólach mięśni, stawów, głowy, zębów oraz w gorączce. Anapran Neo jest dostępny bez recepty.

Apo-Napro

Apo-Napro to lek, który zawiera substancję czynną naproksen. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Stosowany jest w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów i innych chorób reumatycznych, ostrych zaburzeń mięśniowo-szkieletowych, bolesnego miesiączkowania oraz ostrej dny moczanowej. Lek ten jest dostępny na receptę.

Apo-Napro Fast

Apo-Napro Fast to lek dostępny bez recepty, który zawiera naproksen sodowy jako substancję czynną. Jest to lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Należy on do grupy leków zwanych NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne). Stosuje się go do krótkotrwałego leczenia dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak ból głowy, ból zęba, bóle mięśni, bóle stawów, ból pleców, bolesne miesiączkowanie, ból w przebiegu przeziębienia oraz do obniżania gorączki. Lek jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12 roku życia.

ApoNapro ACTIVE

ApoNapro ACTIVE to lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), który zawiera substancję czynną naproksen. Lek ten działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Stosowany jest w objawowym leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów i innych chorób reumatycznych, ostrych zaburzeń mięśniowo-szkieletowych, bolesnego miesiączkowania oraz ostrej dny moczanowej. Lek jest dostępny na receptę.

Etrixenal

Etrixenal to lek zawierający naproksen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Etrixenal łagodzi ból, obrzęk, zaczerwienienie oraz zmniejsza stan zapalny. Jest stosowany w krótkotrwałym leczeniu ostrego bólu o nasileniu małym lub umiarkowanym stawów, mięśni lub ścięgien, spowodowanego na przykład urazem. Etrixenal jest dostępny bez recepty.

Nalgesin

Nalgesin to lek zawierający naproksen sodowy, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym. Działa poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn, co skutkuje łagodzeniem bólu i stanów zapalnych. Jest zalecany w krótkotrwałym leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból głowy, ból zęba, bolesne miesiączkowanie, bóle stawowe, bóle mięśniowe.

Nalgesin Forte

Nalgesin Forte to lek w postaci tabletek powlekanych, zawierający substancję czynną naproxen. Uśmierza ból, łagodzi stan zapalny i gorączkę. Jest stosowany w objawowym leczeniu takich schorzeń jak choroba zwyrodnieniowa stawów, młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa oraz reumatoidalne zapalenie stawów. Oba leki są dostępne na receptę.

Nalgesin Mini

Nalgesin Mini to lek dostępny bez recepty, który zawiera w składzie naproxen sodowy. Działa poprzez hamowanie syntezy prostaglandyn, co skutecznie łagodzi ból i likwiduje stan zapalny. Jest wskazany do stosowania w leczeniu dolegliwości bólowych o słabym lub umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból głowy, ból zęba, bóle mięśniowe, bolesne miesiączkowanie, bóle stawowe.

Nalgesin PRO

Nalgesin PRO to lek zawierający substancję czynną naproksen, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Jest stosowany w objawowym leczeniu takich stanów jak: reumatoidalne zapalenie stawów, osteoartroza, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów, ostre stany zapalne narządu ruchu, ostry napad dny moczanowej, bolesne miesiączkowanie oraz ostry ból pooperacyjny i obrzęki. Lek jest dostępny na receptę.

Napritum

Napritum to lek, który zawiera substancję czynną o nazwie naproksen. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który stosuje się w celu łagodzenia bólu, obrzęku, zaczerwienienia oraz stanów zapalnych. Napritum jest stosowany w chorobach mięśni, stawów i ścięgien, takich jak nadwyrężenia, dna moczanowa, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ból i sztywność karku i pleców) oraz zapalenie stawów. Jest dostępny na receptę.

NAPROXEN 250/500 HASCO

Naproxen 250/500 Hasco to lek, który zawiera substancję czynną naproksen. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Stosowany jest w leczeniu stanów zapalnych i bólowych pochodzenia reumatycznego i niereumatycznego, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, ostre bóle mięśniowo-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle głowy, bóle zębów, bóle pooperacyjne oraz w stanach gorączkowych. Lek jest dostępny na receptę.

Naproxen Aflofarm

Naproxen Aflofarm

Naproxen Aflofarm to lek dostępny bez recepty, zawierający substancję czynną naproksen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Stosowany jest w leczeniu dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak ból towarzyszący chorobom mięśni i stawów, takim jak lekkie postacie skręcenia, uszkodzenia powysiłkowego, bólu okolicy lędźwiowej, oraz bolesne miesiączkowanie.

Naproxen EMO

Naproxen EMO to lek w postaci żelu, który zawiera substancję czynną – naproksen. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który działa miejscowo przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Stosowany jest w bólach stawów i mięśni, oraz w chorobie zwyrodnieniowej stawów. Lek jest dostępny bez recepty.

Naproxen Genoptim

Naproxen Genoptim to lek z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jego substancją czynną jest naproksen, który wykazuje właściwości przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Lek jest wskazany do stosowania w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów, ostrych napadów dny moczanowej, bólu mięśniowo-szkieletowego oraz bolesnego miesiączkowania. Jest dostępny na receptę.

Naproxen Hasco

Naproxen Hasco

Naproxen Hasco to lek zawierający naproksen, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ). Stosowany jest do łagodzenia bólu i stanów zapalnych w różnych stanach, takich jak artretyzm, ból mięśni, ból zębów i ból głowy. Jest dostępny na receptę. Pamiętaj, aby zawsze konsultować się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem stosowania jakiegokolwiek leku.

Naproxen Polfarmex

Naproxen Polfarmex to lek w postaci tabletek, który zawiera substancję czynną – naproksen. Naproksen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Stosowany jest w objawowym leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, osteoartrozy, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów, ostrych stanów zapalnych narządu ruchu, ostrego napadu dny moczanowej, bólu menstruacyjnego, ostrego mięścnowo-stawowego, bólu zęba, bólów pooperacyjnych oraz innych dolegliwości bólowych. Lek jest dostępny na receptę.

Naproxen sodium Billev

Naproxen sodium Billev to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który wykazuje silne działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Jest stosowany w leczeniu stanów zapalnych i bólowych pochodzenia reumatycznego i niereumatycznego. Naproxen jest dostępny na receptę.

Naxii

Naxii

Naxii to lek dostępny bez recepty, który zawiera substancję czynną naproksen w postaci soli sodowej. Jest to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), który wykazuje silne działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Naxii jest wskazany do krótkotrwałego leczenia bólów różnego pochodzenia o umiarkowanym i słabym nasileniu, takich jak bóle stawowe, bóle pleców, bóle mięśniowe, ból zębów, ból głowy, bolesne miesiączkowanie, dolegliwości bólowe o niewielkim nasileniu związane z przeziębieniem oraz w obniżaniu gorączki.

Neoxen

Neoxen to lek w postaci żelu, który zawiera substancję czynną naproksen. Naproksen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosowany miejscowo na skórę, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, co prowadzi do zmniejszenia obrzęków i przywraca sprawność ruchową. Lek jest dostępny bez recepty. Wskazania do stosowania to bóle mięśniowe i stawowe po urazach, stany zapalne tkanek miękkich oraz choroby zwyrodnieniowe stawów.

Opokan Actigel

Opokan Actigel

Opokan Actigel to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w postaci żelu do stosowania na skórę. Zawiera substancję czynną naproksen, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Stosowany jest w celu łagodzenia bólów pourazowych mięśni i stawów (skręcenia, zwichnięcia, stłuczenia), bólów kręgosłupa, bólów towarzyszących chorobie zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnemu zapaleniu stawów. Jest dostępny bez recepty.

Pabi-Naproxen

Pabi-Naproxen to niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ) o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Działanie przeciwzapalne polega na zahamowaniu syntezy prostaglandyn, co prowadzi do objawowej poprawy w chorobach reumatycznych. Wskazania do stosowania obejmują objawowe leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów, młodzieńczego reumatoidalnego zapalenia stawów, zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa, choroby zwyrodnieniowej stawów, a także ostry napad dny moczanowej i bóle różnego pochodzenia. Jest to lek na receptę.

Vimovo

Vimovo to lek, który zawiera dwie substancje czynne: naproksen i ezomeprazol. Naproksen jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ), natomiast ezomeprazol jest inhibitorem pompy protonowej. Lek ten jest stosowany w objawowym leczeniu chorób stawów, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów, reumatoidalne zapalenie stawów oraz zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Vimovo jest dostępny na receptę.