Spis leków zawierających substancję: Agomelatyna

Agodeprin

Agodeprin to lek przeciwdepresyjny, którego substancją czynną jest agomelatyna. Jest on przepisywany przez lekarza w celu leczenia depresji u osób dorosłych. Depresja jest przewlekłym zaburzeniem nastroju, które wpływa na życie codzienne. Objawy depresji różnią się u poszczególnych osób, ale często obejmują głęboki smutek, poczucie braku wartości, utratę zainteresowania ulubionymi czynnościami, zaburzenia snu, uczucie spowolnienia, niepokoju i zmiany masy ciała. Lek jest dostępny na receptę.

Agolek

Agolek to lek przeciwdepresyjny, który zawiera substancję czynną agomelatynę. Jest dostępny na receptę. Agolek jest wskazany do stosowania u dorosłych w leczeniu dużych epizodów depresyjnych. Lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty.

Agomelatine +pharma

Agomelatine +pharma to lek dostępny na receptę, który zawiera substancję czynną agomelatynę. Jest to lek przeciwdepresyjny, stosowany w leczeniu dużych epizodów depresji u dorosłych. Agomelatyna działa jako agonista receptorów melatonergicznych MT1 i MT2 oraz antagonista receptorów 5-HT2C. Lek jest zalecany do przyjmowania raz dziennie wieczorem, przed snem, początkowo w dawce 25 mg/dzień. W razie braku poprawy po 2 tygodniach dawkę można zwiększyć do 50 mg/dzień.

Agomelatine Adamed

Agomelatine Adamed

Agomelatine Adamed to lek przeciwdepresyjny, który zawiera substancję czynną agomelatynę. Jest agonistą receptorów melatonergicznych MT1 i MT2 oraz antagonistą receptorów 5-HT2C. Lek jest dostępny na receptę. Stosuje się go w leczeniu dużych epizodów depresyjnych u dorosłych. Początkowo dawkowanie wynosi 25 mg/dzień, a w razie braku poprawy po 2 tygodniach dawkę można zwiększyć do 50 mg/dzień. Lek należy stosować co najmniej przez 6 miesięcy.

Agomelatine G.L. Pharma

Agomelatine G.L. Pharma to lek przeciwdepresyjny, który zawiera substancję czynną agomelatynę. Jest stosowany w leczeniu dużych epizodów depresyjnych u dorosłych. Dawkowanie zależy od indywidualnej odpowiedzi pacjenta na leczenie, ale zwykle zaczyna się od 25 mg na dobę, podawanych raz na dobę wieczorem, przed snem. W razie braku poprawy po 2 tygodniach, dawkę można zwiększyć do 50 mg na dobę. Lek należy stosować co najmniej przez 6 miesięcy. Agomelatine G.L. Pharma jest dostępny na receptę.

Agomelatine Mylan

Agomelatine Mylan to lek przeciwdepresyjny, który zawiera substancję czynną agomelatynę. Jest stosowany w leczeniu dużych epizodów depresyjnych u dorosłych. Lek jest dostępny na receptę. Dawkowanie zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta i jest zwykle ustalane przez lekarza prowadzącego. Agomelatine Mylan jest dostępny w formie tabletek powlekanych do przyjmowania doustnego.

Agomelatine NeuroPharma

Agomelatine NeuroPharma to lek przeciwdepresyjny, który zawiera substancję czynną agomelatynę. Jest stosowany w leczeniu dużych epizodów depresyjnych u osób dorosłych. Lek jest dostępny na receptę. Dawkowanie zależy od indywidualnej odpowiedzi pacjenta na leczenie, ale zazwyczaj zaczyna się od jednej tabletki (25 mg) wieczorem przed snem. W niektórych przypadkach lekarz może zalecić podwójną dawkę (50 mg).

Agomelatyna Egis

Agomelatyna Egis to lek na receptę, którego substancją czynną jest agomelatyna. Jest to lek stosowany w leczeniu dużych epizodów depresyjnych u dorosłych. Agomelatyna działa jako agonista melatonergiczny i antagonista receptorów 5-HT2C, co pomaga uregulować rytm okołodobowy i ma pozytywny wpływ na nastrój pacjenta.

Lamegom

Lek Lamegom zawiera substancję czynną agomelatynę, która jest lekiem przeciwdepresyjnym. Jest przepisywany w celu leczenia depresji. Lek należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Lamegom jest dostępny na receptę.

Sedival

Sedival to lek przeciwdepresyjny, który zawiera substancję czynną agomelatynę. Jest stosowany w leczeniu dużych epizodów depresyjnych u dorosłych. Dawkowanie zależy od indywidualnej oceny pacjenta, początkowo wynosi 25 mg/dzień, a w razie braku poprawy po 2 tygodniach dawkę można zwiększyć do 50 mg/dzień. Lek jest dostępny na receptę.

Symago

Symago to lek przeciwdepresyjny, który zawiera substancję czynną agomelatynę. Jest agonistą receptorów melatonergicznych MT1 i MT2 oraz antagonistą receptorów 5-HT2C. Lek jest wskazany do leczenia dużych epizodów depresyjnych u dorosłych. Symago jest dostępny na receptę.

Thymanax

Thymanax to lek na receptę, który zawiera substancję czynną agomelatynę. Jest stosowany w leczeniu epizodów dużego depresyjnego zaburzenia (dużej depresji). Agomelatyna jest substancją, która zwiększa poziom aktywności noradrenaliny i dopaminy (substancji chemicznych w mózgu) w określonych obszarach mózgu. Działa również jako antagonista receptorów melatoniny MT1 i MT2, co oznacza, że blokuje te receptory, aby zapobiec działaniu melatoniny (hormonu, który reguluje rytm snu i czuwania).

Unbremi

Unbremi to lek zawierający agomelatynę, który jest dostępny na receptę. Jest to lek przeciwdepresyjny, który działa jako agonista receptorów melatonergicznych MT1 i MT2 oraz antagonista receptorów 5-HT2C. Stosowany jest w leczeniu dużych epizodów depresyjnych u dorosłych.

Valdoxan

Valdoxan to lek przeciwdepresyjny, którego substancją czynną jest agomelatyna. Jest stosowany u dorosłych do leczenia dużych epizodów depresyjnych. Valdoxan łagodzi objawy związane z depresją, takie jak głęboki smutek, poczucie braku wartości, utratę zainteresowania ulubionymi czynnościami, zaburzenia snu, uczucie spowolnienia, niepokoju, zmiany masy ciała. Lek jest dostępny na receptę.