Opis substancji opracowany przez:

Spis leków zawierających substancję: Witamina B5 (kwas pantotenowy)

100% ABDOS Men

100% ABDOS Men to suplement diety przeznaczony dla mężczyzn, który ma na celu wzmocnienie mięśni i poprawę ich rozwoju. Jest szczególnie polecany dla osób aktywnie uprawiających sport. Wskazania do stosowania obejmują wzmocnienie i ujędrnienie mięśni brzucha, pobudzenie procesu budowania mięśni brzucha, czystą masę mięśniową oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt jest dostępny bez recepty.

Apetizer Junior

Apetizer Junior

Apetizer Junior to suplement diety w postaci syropu, który zawiera wyciągi ziołowe i witaminy. Jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Składniki preparatu wspomagają trawienie i prawidłową pracę układu pokarmowego. Produkt jest szczególnie polecany dla dzieci, które wykazują niechęć do jedzenia. Apetizer Junior nie jest lekiem na receptę.

Bilomag Plus

Bilomag Plus to suplement diety zawierający kompleks składników ziołowych, mineralnych i witaminowych, w tym wysokoskoncentrowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba). Wyciąg z miłorzębu przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu u osób starszych. Kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie. Składniki preparatu wspierają zmniejszanie uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez z witaminą B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Preparat jest zalecany dla dorosłych w okresach zwiększonego wysiłku intelektualnego oraz dla osób w wieku podeszłym. Bilomag Plus jest dostępny bez recepty.

Cernevit

Cernevit to lek w postaci proszku do sporządzania roztworu do wstrzykiwań i infuzji. Zawiera zestaw witamin rozpuszczalnych w wodzie i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Jest stosowany do dostarczania witamin pacjentom żywionym pozajelitowo. Lek jest dostępny na receptę.

Elevit Plus

Elevit Plus to lek w postaci tabletek powlekanych, który zawiera 12 witamin i 8 składników mineralnych. Jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, a także dla kobiet planujących zajść w ciążę. Lek dostarcza niezbędne składniki odżywcze, które nie mogą być samodzielnie wytwarzane przez organizm. Elevit Plus jest dostępny bez recepty.

Eliminacid

Eliminacid

Eliminacid to suplement diety, który jest polecany osobom z zakwaszonym organizmem. Zawiera wyciągi ziołowe, witaminy i minerały, które wspierają eliminację produktów przemiany materii z organizmu oraz kontrolowanie i utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej. Eliminacid dostępny jest bez recepty. Wskazany jest do codziennej suplementacji osobom odczuwającym efekty zakwaszenia organizmu. Produkt wspomaga eliminację zbędnych metabolitów oraz utrzymanie równowagi kwasowej.

Skrzypovita

Skrzypovita to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, szczególnie kobiet. Zawiera wyciąg ze skrzypu polnego i z ziela pokrzywy, witaminy z grupy B, witaminę A i C oraz cynk. Preparat stosowany jest w celu wzmocnienia i regeneracji skóry, włosów i paznokci. Nie jest wymagana recepta do zakupu tego produktu.

Viantan

Viantan to preparat w postaci proszku, który służy do przygotowania roztworu do infuzji. Jego skład opiera się na aż 13 witaminach, które są podawane bezpośrednio do krwi pacjenta za pomocą kroplówki. Dzięki temu, organizm otrzymuje niezbędne składniki odżywcze, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Jest dostępny na receptę.

Vitotal dla Kobiet

Vitotal dla Kobiet

Vitotal dla Kobiet to suplement diety specjalnie skomponowany dla kobiet, zawierający zestaw witamin, minerałów oraz substanc

Witagin

Witagin to tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany jako środek wspomagający w stanach zmęczenia i wyczerpania fizycznego oraz w okresie rekonwalescencji. Zawiera zestaw witamin i minerałów, które uzupełniają niedobory tych związków powstałe z różnych przyczyn, takich jak niedożywienie, niewłaściwa dieta, zaburzenia wchłaniania czy zwiększone zapotrzebowanie. Lek jest dostępny bez recepty.