Spis leków zawierających substancję: Trimebutyna

Debretin

Debretin

Debretin to lek, który zawiera substancję czynną trimebutynę. Jest stosowany w leczeniu zaburzeń motoryki przewodu pokarmowego, takich jak zespół jelita drażliwego, bóle brzucha, skurcze jelit, biegunki czy zaparcia. Lek jest dostępny na receptę.

Debridat

Debridat to lek, którego głównym zadaniem jest regulacja pracy jelit. Działa na skurcze mięśniowe jelit i koryguje zaburzenia pasażu jelitowego. Jest stosowany w leczeniu symptomatycznym zaburzeń motoryki i dolegliwości jelitowych mających związek z funkcjonalnymi zaburzeniami przewodu pokarmowego oraz bólu, który jest związany z zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego i dróg żółciowych. Lek dostępny jest na receptę.

Ircolon

Ircolon to lek w formie tabletek, który zawiera substancję czynną – trimebutynę. Jest to agonista receptorów enkefalinowych w ścianie jelit. Lek jest stosowany w leczeniu objawowym zaburzeń motoryki i dolegliwości jelitowych związanych z czynnościowymi zaburzeniami przewodu pokarmowego. Ircolon jest dostępny na receptę.

Ircolon Forte

Ircolon Forte to lek w formie tabletek, który jest dostępny na receptę. Zawiera substancję czynną – trimebutynę, będącą agonistą receptorów enkefalinowych w ścianie jelit. Stosowany jest w leczeniu objawowym zaburzeń motoryki i dolegliwości jelitowych związanych z czynnościowymi zaburzeniami przewodu pokarmowego. Lek działa bezpośrednio na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, regulując ich pracę, a jednocześnie nie wpływa na ośrodkowy układ nerwowy.

Ircolon Gastro

Ircolon Gastro

Ircolon Gastro to lek w postaci tabletek, który zawiera substancję czynną trimebutynę. Jest to lek regulujący pracę przewodu pokarmowego. Stosowany jest w leczeniu objawowym zaburzeń motoryki i dolegliwości jelitowych związanych z czynnościowymi zaburzeniami przewodu pokarmowego oraz bólu związanego z zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego i dróg żółciowych. Lek jest dostępny na receptę.

Neocolon

Neocolon to lek, który jest stosowany w leczeniu zaburzeń motoryki i dolegliwości jelitowych związanych z czynnościowymi zaburzeniami przewodu pokarmowego. Jest również stosowany w terapii objawowej bólu związanego z zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego i dróg żółciowych. Lek jest dostępny na receptę.

Tribux

Tribux

Tribux to lek w postaci tabletek, który zawiera trimebutynę. Jest stosowany do regulacji pracy przewodu pokarmowego i jego motoryki. Lek jest zwykle stosowany w leczeniu objawowym zespołu jelita drażliwego oraz zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego i dróg żółciowych, takich jak biegunki czy zaparcia. Tribux jest dostępny na receptę.

Tribux Bio

Tribux Bio

Tribux Bio to lek dostępny bez recepty, który zawiera substancję czynną trimebutynę. Działa on bezpośrednio na mięśnie gładkie przewodu pokarmowego, regulując ich pracę. Jest wskazany do stosowania w leczeniu zaburzeń trawienia, które objawiają się wzdęciami, uczuciem pełności, bólami brzucha lub nudnościami oraz w leczeniu zaburzeń czynności układu pokarmowego będących objawami stresu: bóle brzucha, biegunka, zaparcia. Produkt leczniczy do krótkotrwałego leczenia.

Tribux forte

Tribux Forte

Tribux Forte to lek na receptę, który reguluje motorykę przewodu pokarmowego. Jest stosowany w przypadku wystąpienia objawów takich jak zaburzenie motoryki przewodu pokarmowego, określane w medycynie jako zespół jelita drażliwego. Ponadto, Tribux Forte jest wskazany do stosowania w zaburzeniach czynnościowych dróg żółciowych i przewodu pokarmowego.