REKLAMA NA BAZA-LEKOW.COM.PL

reklamaPortal baza-lekow.com.pl istnieje od 2013 roku i jest sukcesywnie rozwijany. Baza produktowa jest na bieżąco aktualizowana. Baza zawiera wszystkie produkty lecznicze będące w obrocie na terenie RP (zg. z danymi z Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Europejskiej Agencji Leków).

INFORMACJE O PRODUKTACH LECZNICZYCH

Serwis umożliwia szybkie i intuicyjne wyszukiwanie podstawowych informacji na temat leków, suplementów diety, wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, kosmetyków oraz innych produktów dostępnych w aptekach na terenie RP.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Użytkownicy mają możliwość wyrażenia swojej opinii na temat stosowanego preparatu oraz zapoznania się z opiniami innych użytkowników.

KATEGORIE TEMATYCZNE ORAZ PRODUKTY POWIĄZANE WG SUBSTANCJI CZYNNEJ

Istnieje możliwość przeglądania produktów w oparciu o specjalnie przygotowane kategorie. Każdy produkt powiązany jest także z innymi, zawierającymi co najmniej jedną wspólną substancję czynną.

STATYSTYKI STRONY – GOOGLE ANALYTICS

W miesiącu styczniu 2018 stronę odwiedziło 360 707 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 569 499 odsłon.

– Ruch generowany na stronie jest ruchem wysokiej jakości – brak przypadkowych odwiedzin. 94,3% ruchu pochodzi z terenu Polski.
– Kobiety odwiedzają nas częściej niż mężczyźni (kobiety 75% vs. mężczyźni 25%)
– Najczęściej odwiedzająca nas grupa wiekowa to 25 – 34 lata
– Ruch na stronie jest najwyższy od pon. do pt. (w weekend ruch jest mniejszy, co wynika ze specyfiki branży).

Zachęcamy do współpracy firmy działające w branży farmaceutycznej, szeroko rozumianej branży medycznej i inne zainteresowane zareklamowaniem swoich produktów lub usług.

Właściciel i wydawca serwisu:
Web Publisher
REGON: 368282602
NIP: 7811791677
baza.lekow@gmail.com