Zachęcamy do współpracy firmy działające w branży farmaceutycznej, szeroko rozumianej branży medycznej i inne zainteresowane zareklamowaniem swoich produktów lub usług. KONTAKT

Streszczenie głównych funkcjonalności serwisu baza-lekow.com.pl

INFORMACJE O PRODUKTACH LECZNICZYCH

Serwis umożliwia szybkie i intuicyjne wyszukiwanie podstawowych informacji na temat leków, suplementów diety, wyrobów medycznych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego, kosmetyków oraz innych produktów dostępnych w aptekach na terenie RP.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Użytkownicy mają możliwość wyrażenia swojej opinii na temat stosowanego preparatu oraz zapoznania się z opiniami innych użytkowników.

KATEGORIE TEMATYCZNE ORAZ PRODUKTY POWIĄZANE WG SUBSTANCJI CZYNNEJ

Istnieje możliwość przeglądania produktów w oparciu o specjalnie przygotowane kategorie. Każdy produkt powiązany jest także z innymi, zawierającymi co najmniej jedną wspólną substancję czynną.

Dlaczego warto zareklamować się na portalu baza-lekow.com.pl ?

Portal istnieje od 2013 roku i jest sukcesywnie rozwijany. Baza produktowa jest na bieżąco aktualizowana. Baza zawiera wszystkie produkty lecznicze będące w obrocie na terenie RP (zg. z danymi z Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Europejskiej Agencji Leków).

Na dzień 30.06.2017 liczba produktów wynosi ok. 8000.

Ruch generowany na stronie jest ruchem wysokiej jakości – brak przypadkowych odwiedzin. 93% ruchu pochodzi z terenu Polski.

Możliwość uzyskania wysokiego poziomu konwersji w szczególności dla podmiotów działających w branży farmaceutycznej / medycznej.

Dzięki wnikliwej analizie zapytań w wyszukiwarkach internetowych poznaliśmy podstawowe cechy charakteryzujące naszych użytkowników.

UŻYTKOWNIK PORTALU BAZA-LEKOW.COM.PL:

JEST PACJENTEM I KLIENTEM APTEK – KUPUJE LEKI
Użytkownik dopiero co zakupił dany preparat lub nosi się z zamiarem zakupu danego produktu.

SZUKA INFORMACJI I PORADY NA TEMAT LEKÓW I INNYCH PRODUKTÓW
Użytkownik szuka informacji na temat produktu lub poszukuje opinii innych użytkowników.

Podstawowe dane statystyczne dotyczące ruchu na stronie baza-lekow.com.pl.

Kobiety odwiedzają nas częściej niż mężczyźni (dane w %).

  • Kobiety
  • Mężczyźni

Najczęściej odwiedzająca nas grupa wiekowa to 25 – 34 lata (dane w %).

  • Odwiedziny (%)

Szczegółowe dane dotyczące ruchu na stronie

Szczegółowe statystyki strony (liczba UU, odsłon). Znajdziecie Państwo tutaj konkretne dane –  zrzuty ekranu z Google Anayitics.

Uwaga! Szczegółowe statystyki strony zabezpieczone zostały hasłem. W celu uzyskania dostępu do tego zasobu prosimy o kontakt na nasz adres mailowy. KONTAKT

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

3,045FaniLubię
3ObserwującyObserwuj
36ObserwującyObserwuj

WSZYSTKO O LEKACH

ZDROWA DIETA I ODCHUDZANIE

pomidor na nowotwory

Pomidory chronią przed rakiem skóry

Lato w pełni i słońce. Badania wskazują, że dobrą ochroną przed rakiem skóry jest nie tylko krem z wysokim filtrem, ale i dużo pomidorów...

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA - RUCH TO ZDROWIE