Lider wśród klinik medycyny estetycznej – Sky Clinic

Ludzie coraz częściej decydują się na zabiegi poprawiające wygląd. Jest to sprawa szczególnie ważna w okresie letnim, gdzie zarówno kobiety jak i mężczyźni odsłaniają znacznie większy procent ciała. Naturalnie każdy chce, by jego wygląd robił wrażenie na wszystkich wokół. Należy jednak pamiętać, że na zabiegach tego typu nie można oszczędzać, ponieważ może to mieć negatywne skutki. Warto więc wybierać sprawdzone i doświadczone kliniki, które gwarantują wysokiej jakości usługi, takie jak Sky Clinic.

Czym zajmuje się Sky Clinic?

Sky Clinic to klinika z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się licznymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W ofercie znajduje się wiele rozmaitych zabiegów, podzielonych na poszczególne kategorie. Naturalnie jednymi z najczęściej wybieranych są terapie związane z włosami. Wlicza się w to nie tylko przeszczep brwi i włosów, lecz także brody. Oprócz tego Sky Clinic oferuje zabieg osoczem bogatopłytkowym, mającym na celu regenerację skóry twarzy, czy operację hair restoration (ang. odbudowa włosów), który jest jednym z najbardziej popularnych sposobów leczenia łysienia. Polega on na laserowym poprawianiu kondycji mieszków włosowych przy niemalże zerowym ryzyku ich uszkodzenia. Jest to także świetna alternatywa dla zabiegu przeszczepu włosów.

Oprócz zabiegów związanych z włosami Sky Clinic posiada wiele usług kosmetycznych, w tym dotyczących trądziku. Jest to doskonały wybór dla osób szczególnie cierpiących na tę chorobę skóry. Zabieg dzięki zastosowaniu najnowszej technologii jest nie tylko bezpieczny, lecz również skutecznie zapobiega nawrotom trądziku oraz przebarwieniom skóry, które często występują w przypadku niskiej jakości prób pozbycia się choroby. Ponadto ten zabieg wzmaga produkcję kolagenu, który przyczynia się do szybszej regeneracji skóry.

Wśród terapii dostępnych w ofercie klinki Sky Clinic znajdują się także inne mające na celu poprawienie jakości skóry. Klienci często decydują się na peeling laserowy czy chemiczny, który usuwa martwy naskórek. Dla osób borykających się z problemem brzydkich blizn przygotowany jest specjalny zabieg pozwalający usunąć niechcianą zmianę skórną. Usługi Sky Clinic obejmują także terapie odmładzania i wyrównywania koloru skóry na obszarze szyi, twarzy i dekoltu. Zabieg Geneo jest wykonywany przez kosmetologa z bogatym doświadczeniem w dziedzinie medycyny estetycznej, dzięki czemu skóra po wykonaniu zabiegu jest lepiej dotleniona, co przekłada się na redukcję zmarszczek i zwężenie porów.

Klinika oprócz zabiegów dotyczących włosów i skóry prowadzi także terapie mające na celu odchudzenie, usuwanie rozstępów, czy wyszczuplanie sylwetki. W ofercie są również zabiegi specjalnie przygotowane dla osób po 40 roku życia, w tym popularna terapia komórkami macierzystymi, które zastępują swoje uszkodzone odpowiedniki.

Dlaczego warto korzystać z medycyny estetycznej?

Mimo nieustannie rosnącej popularności dziedzina estetyczna wciąż budzi pewne wątpliwości wśród wielu ludzi. Są one spowodowane przede wszystkim strachem przed powikłaniami, które mogą wystąpić po wykonaniu zabiegu. Oprócz tego wiele osób odrzuca pomysł wykonania zabiegu poprawiającego wygląd z powodu obaw związanych z efektem kuracji. Należy jednak pamiętać, że medycyna estetyczna jest gałęzią medycyny, w której postęp dokonuje się szczególnie szybko. Innowacje w tej dziedzinie pojawiają się z zaskakującym tempem co redukuje ryzyko powikłań do poziomu niemalże zerowego. Jego całkowite wyeliminowanie to jedno z zadań Sky Clinic, która zatrudnia wyłącznie specjalistów medycyny estetycznej. Dzięki temu klienci mogą ze spokojem podejmować się wykonania zabiegu.

Zalety zabiegów estetycznych

Kompleksy związane ze złym wyglądem skóry lub słabą kondycją włosów powodują znaczne obniżenie pewności siebie. Często powodują one zanik poczucia własnego piękna, co negatywnie przekłada się na stan psychiczny. Naturalnie nie wszystkie kompleksy muszą być leczone w specjalistycznych klinikach. Zdarza się, że trądzik może zostać wyleczony za pomocą tabletek przepisanych przez dermatologa i specjalnej pielęgnacji. Są jednak przypadki ekstremalne, gdzie żadna dostępna powszechnie metoda leczenia nie pomaga. Wtedy najczęściej jedynym źródłem pomocy są gabinety takie jak Sky Clinic, które oferują profesjonalne i dostosowane do pacjenta zabiegi. dające mające niemalże stuprocentową skuteczność. Zatem podejmowanie ryzyka poprzez stosowanie różnych lekarstw czy licznych wizyt u dermatologa można łatwo zastąpić jednorazowym, specjalistycznym zabiegiem.

Osobom, które borykają się z konkretną wadą, taką jak krzywy nos, opadająca powieka czy niesymetryczne usta, często wydaje się, że jedynym wyjściem jest pogodzenie się z problemem. W takiej sytuacji kliniki medycyny estetycznej pokroju Sky Clinic są świetnym ratunkiem. Jako jedyne oferują one zabiegi poprawiające wady doskwierające wielu osobom. Pozytywne przejście badań oraz jednorazowy zabieg mogą na dobre zażegnać problem przywracają poczucie piękna.

Często zdarza się, że mimo najlepszych intencji dana osoba nie jest w stanie zaakceptować swojego wyglądu. Może to być związane z brakiem odpowiedniego dystansu do siebie, który nie pozwala przejść obojętnie obok niektórych wad. Wtedy na przeciw wymaganiom klienta wychodzi medycyna estetyczna, pozwalająca ponownie cieszyć się własnym wyglądem, budująca pewność siebie pozytywny nastrój.

Jakie są przeciwskazania?

Przede wszystkim zabiegów medycyny estetycznej nie wykonuje się u kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Specjalna profilaktyka stosowana w trakcie takiej terapii mogłaby zaszkodzić dziecku. Do zabiegu nie mogą również przystąpić osoby posiadające rozrusznik serca. Oprócz tego istnieje wiele chorób, które stoją na przeszkodzie w wykonaniu takiego zabiegu. Wśród nich znajdują się:

  • epilepsja
  • choroby nowotworowe
  • cukrzyca
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • zaburzenia hormonalne

Zdarza się również, że stan skóry nie pozwala na przeprowadzenie terapii. Przeszkodą w tym zakresie mogą być stany zapalne, bielactwo, sucha skóra, łuszczyca oraz skłonność do przebarwień. Zabieg laserowy przeprowadzony na takiej skórze mógłby nie tylko zaostrzyć objawy, lecz także spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Przez planowanym zabiegiem należy także zrezygnować z opalania w solarium czy na słońcu. Kliniki, by wyeliminować ryzyko powikłań przed zabiegiem prowadzą specjalne badania, które orzekają o możliwości przystąpienia do terapii.

Sky Clinic – specjalista w przeszczepie włosów

Klinika Sky Clinic jest liderem wśród gabinetów medycyny estetycznej w Polsce. Posiada ona wyróżnienie ARTAS CLINICAL EXCELENCE, przyznawane najlepszym klinikom na świecie. Oprócz Sky Clinic w Europie istnieje zaledwie kilka gabinetów mogących pochwalić się takim osiągnięciem (między innymi w Paryżu i Madrycie). Klinika współpracuje wyłącznie ze specjalistami z różnych dziedzin. Zespół Sky Clinic składa się z doświadczonych kosmetologów, dermatologów, chirurgów i dermatologów, dzięki czemu jakość wykonywanych usług jest nieporównywalnie niż w innych polskich klinikach. Sky Clinic to najczęściej wybierana klinika w zakresie przeszczepu włosów. Jest to spowodowane zastosowaniem najnowocześniejszych metod, pozwalających na trwałą odbudowę mieszków włosowych oraz ogólnej struktury włosa.

Sky Clinic posiada gabinety we Wrocławiu i w Warszawie. Lokalizacja w dwóch kluczowych miastach pozwala na łatwy dostęp do zabiegów dla osób z całego kraju.

Dla kogo jest przeszczep włosów?

Wypadanie włosów to problem dotykający sporą część społeczeństwa. Może być on spowodowany nadmiernym stresem czy zniszczoną strukturą mieszków włosowych, wynikającą z nieprawidłowego pielęgnowania. Zabiegi oferowane przez Sky Clinic skierowane są do osób, którym dokucza obniżona samoocena oraz chęć zadbania o swój wygląd poprzez terapię dotyczącą włosów. Klinika oferuje szczegółowe badania oraz kurację indywidualną, dostosowaną do potrzeb klienta. Dzięki temu niezależnie od przyczyny łysienia (genetyczna, spowodowana czynnikami zewnętrznymi) zabiegi skutecznie zwalczają ten problem, pozwalają skutecznie zregenerować zniszczone cebulki oraz odbudować pewność siebie.

Publikacja sponsorowana