MOLEKIN D3 + K2 – ŚRODEK SPOŻYWCZY

CO TO JEST I JAK DZIAŁA MOLEKIN D3 + K2 – ŚRODEK SPOŻYWCZY? – OPIS I WSKAZANIA

Środek spożywczy Molekin D3 + K2 przeznaczony jest dla osób dorosłych. Zawiera witaminę D3 w dawce zalecanej przez ekspertów (2000 j.m.) oraz witaminę K2 (menachinon – MK-7) w dawce 75 mikrogramów.

Witaminy D i K pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina D przyczynia się do prawidłowego wykorzystywania wapnia i fosforu, utrzymuje prawidłowy poziom wapnia we krwi, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

SKŁAD MOLEKIN D3 + K2 – ŚRODEK SPOŻYWCZY, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Składniki: substancje wypełniające: izomalt i celuloza, menachinon-7 (witamina K), cholekalcyferol (witamina D3), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwnik: E171).

JAKIE JEST DAWKOWANIE MOLEKIN D3 + K2 – ŚRODEK SPOŻYWCZY? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

1 tabletka dziennie. Popić wodą. Stosować po posiłkach.

REZERWACJA LEKU W APTECE - MOLEKIN D3 + K2 – ŚRODEK SPOŻYWCZY CENA, REFUNDACJA

MOLEKIN D3 + K2 – ŚRODEK SPOŻYWCZY OPINIE PACJENTÓW O LEKU - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O LEKU:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here