Konsultacja merytoryczna:

Parafina ciekła Aflofarm

Wskazania do stosowania: Środek przeczyszczający stosowany w zaparciach.

Jaki jest skład Parafina ciekła Aflofarm, jakie substancje zawiera?

100 g parafiny ciekłej zawiera 100 g parafiny ciekłej (Paraffinum liquidum).

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Parafina ciekła Aflofarm – jak stosować ten lek?

Podanie doustne.

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: Stosuje się 15 ml (łyżka stołowa) do 45 ml (3 łyżki stołowe) na noc lub rano na czczo.

Dzieci powyżej 2 lat: 10 ml (2 łyżeczki) do 30 ml (6 łyżeczek).

Wypróżnienie następuje po kilku godzinach.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Parafina ciekła Aflofarm – czy mogę spożywać alkohol?

Stosować na czczo.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Parafina ciekła Aflofarm w okresie ciąży i karmienia piersią?

W ciąży i w okresie karmienia piersią lub gdy istnieje podejrzenie, że kobieta jest w ciąży, lub gdy planuje ciążę, przed zastosowaniem tego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.

Ulotka Parafina ciekła Aflofarm – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Parafina ciekła Aflofarm 100 g/100 g, płyn doustny (Paraffinum liquidum)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 23 razy

Rozmiar plku 503.39 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Parafina ciekła Aflofarm m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Parafina ciekła Aflofarm 100 g/100 g, płyn doustny (Paraffinum liquidum)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 25 razy

Rozmiar plku 503.39 KB

Cena - ile kosztuje Parafina ciekła Aflofarm?

Cena Parafina ciekła Aflofarm i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Parafina ciekła Aflofarm.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Parafina ciekła Aflofarm? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

Przykładowe produkty na BL Market

Kupuj leki i inne produkty w sprawdzonej aptece za pośrednictwem BL Market

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Orthomol Vital M 30 granulat/kapsułki - duże opakowanie (Opakowanie: 1 szt.)Preparat Orthomol Vital M 30 granulat/kapsułki - duże opakowanie (Opakowanie: 1 szt.) stosuje się w przypadku chronicznego zmęczenia, stresu oraz ubogiej w składniki odżywcze diety. Przy nadmiernym stresie, dużej aktywności fizycznej oraz pracy umysłowej, wydatek energetyczny może być zwiększony, co często skutkuje niedoborami witamin i minerałów…

Zastosowanie Bioaron Baby (0 m+) (Opakowanie: 30 )Bioaron Baby (0 m+) (Opakowanie: 30 ) to suplement diety przeznaczony specjalnie na noworodków i niemowląt. Może być stosowany już od pierwszych dni życia. Wspomaga prawidłowy rozwój organizmu, w tym układu odpornościowego i kości.Efekt działania Bioaron Baby (0 m+) (Opakowanie: 30 )Bioaron Baby (0 m+) (Opakowanie: 30 ) zawiera dużą ilość witaminy D, która jest niezwykle istotna dla prawidłowego rozwoju koś…

Zastosowanie Olimp Innovum Beauty shot (Opakowanie: 25 ml)Olimp Innovum Beauty shot (Opakowanie: 25 ml) jest suplementem diety z dodatkową porcją kolagenu, kwasu hialuronowego, cynku i witamin, który może wspomóc utrzymanie odpowiedniej kondycji zdrowotnej skóry, włosów i paznokci.
Picie suplementu polecane jest osobom doświadczającym problemów z odpowiednim wyglądem skóry, także w przypadku pojawienia się przebarwień skórnych.
Produkt może…

Zastosowanie Folik (Opakowanie: 60 )Folik (Opakowanie: 60 ) to lek zawierający kwas foliowy, który stosuje się w celu zapobiegania jego niedoborom u kobiet przed poczęciem i we wczesnym okresie ciąży w celu zmniejszenia ryzyka powstawania wad cewy nerwowej u potomstwa.
Kobiety w ciąży i karmiące piersią mają zwiększone zapotrzebowanie na kwas foliowy. Realizacja zwiększonego zapotrzebowania wyłącznie przy pomocy diety jest praktycznie niemożliwa. Niedobory…

Zastosowanie Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny łagodzący (Opakowanie: 250 ml)Lactacyd Pharma płyn ginekologiczny łagodzący (Opakowanie: 250 ml) to specjalistyczny płyn ginekologiczny o działaniu łagodzącym, przeznaczony dla kobiet odczuwających podrażnienia w okolicach miejsc intymnych.

Produkt polecany jest dla wszystkich kobiet odczuwających pieczenie lub swędzenie w okolicach intymnych.

Płyn Lactacyd Pharma łagodzący przeznaczony jest również w przypadku pojawienia się zaczerwienienia…