SWANSON GRAVIOLA

KATEGORIA:
SUPLEMENTY DIETY

SUBSTANCJA CZYNNA:

SWANSON GRAVIOLA - INFORMACJE I OPINIE O SUPLEMENCIE DIETY

CO TO JEST I JAK DZIAŁA SWANSON GRAVIOLA? – OPIS I WSKAZANIA

Tani suplement ziołowy Swanson Graviola to unikalna roślina, której łacińska nazwa to Annona Muricata. Każda kapsułka zawiera 600mg gravioli, która wspiera prawidłowy wzrost komórek i ich funkcjonowanie, a także prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Suplement ziołowy Swanson Graviola chroni organizm przed bakteriami, wirusami, zapobiega infekcjom. Dzięki zawartości unikalnych związków chemicznych, zwanych acetogeninami annonaceowymi, graviola stosowana jest w profilaktyce chorób nowotworowych.

Graviola (Annona Muricata) to gatunek małego drzewa pochodzący z Ameryki Środkowej. Graviola znana jest w medycynie południowoamerykańskiej jako środek leczniczy. Wszystkie jej części (liście, korzenie, kora, owoce) mają działanie prozdrowotne. Ze względu na swoje właściwości stosowana jest w leczeniu infekcji, jak również jako wspomaganie w chorobach nowotworowych. Liczne badania przeprowadzane nad działaniem gravioli wyglądają obiecująco – graviola nie tylko niszczy bakterie, wirusy i inne pasożyty, ale związki zawarte w grawioli również niszczą niektóre komórki nowotworowe. Ze względu na to, że graviola bogata jest w fitoskładniki, substancje bioaktywne, jak również witaminy i minerały, pozytywnie wpływa na cały organizm organizm – naturalnie wspiera system komórkowy, wzmacnia system immunologiczny. Warto więc wybrać tani suplement diety Swanson Graviola.

SKŁAD SWANSON GRAVIOLA, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

1 kapsułka:
Grawiola (Annona Muricate) 600mg

Inne składniki amerykańskiego preparatu Swanson Graviola:
Grawiola, żelatyna (otoczka kapsułki), krzemionka (substancja przeciwzbrylająca).

JAKIE JEST DAWKOWANIE SWANSON GRAVIOLA? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

REZERWACJA SUPLEMENTU DIETY W APTECE - SWANSON GRAVIOLA CENA

SWANSON GRAVIOLA OPINIE PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here