SWANSON GRAVIOLA

KATEGORIA:
SUPLEMENTY DIETY

SUBSTANCJA CZYNNA:

SWANSON GRAVIOLA - INFORMACJE I OPINIE O SUPLEMENCIE DIETYNa tej stronie znajdują się informacje o suplemencie diety SWANSON GRAVIOLA. Znajduje się tutaj pełny opis suplementu, informacje o tym jak działa ten suplement, w tym wskazania do stosowania suplementu. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować suplement diety SWANSON GRAVIOLA oraz jakie jest zalecane dawkowanie. Ponadto na stronie produktu zawarte zostały informacje na temat skład suplementu (substancje czynne i pomocnicze).

Poniżej znajduje się lista zamienników. Są to produkty lecznicze zawierające co najmniej jedną wspólną substancję czynną, co aktualnie przeglądany produkt- znajdź odpowiednik. Zaimplementowaliśmy narzędzie umożliwiające wyszukanie suplementu diety w najbliższej aptece, sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie go. Istnieje także możliwość sprawdzenia ceny suplementu - zarezerwuj w aptece. Na końcu tej strony znajdują się opinie pacjentów stosujących suplement diety SWANSON GRAVIOLA (forum o suplementach diety).

CO TO JEST I JAK DZIAŁA SWANSON GRAVIOLA? – OPIS I WSKAZANIA

Tani suplement ziołowy Swanson Graviola to unikalna roślina, której łacińska nazwa to Annona Muricata. Każda kapsułka zawiera 600mg gravioli, która wspiera prawidłowy wzrost komórek i ich funkcjonowanie, a także prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Suplement ziołowy Swanson Graviola chroni organizm przed bakteriami, wirusami, zapobiega infekcjom. Dzięki zawartości unikalnych związków chemicznych, zwanych acetogeninami annonaceowymi, graviola stosowana jest w profilaktyce chorób nowotworowych.

Graviola (Annona Muricata) to gatunek małego drzewa pochodzący z Ameryki Środkowej. Graviola znana jest w medycynie południowoamerykańskiej jako środek leczniczy. Wszystkie jej części (liście, korzenie, kora, owoce) mają działanie prozdrowotne. Ze względu na swoje właściwości stosowana jest w leczeniu infekcji, jak również jako wspomaganie w chorobach nowotworowych. Liczne badania przeprowadzane nad działaniem gravioli wyglądają obiecująco – graviola nie tylko niszczy bakterie, wirusy i inne pasożyty, ale związki zawarte w grawioli również niszczą niektóre komórki nowotworowe. Ze względu na to, że graviola bogata jest w fitoskładniki, substancje bioaktywne, jak również witaminy i minerały, pozytywnie wpływa na cały organizm organizm – naturalnie wspiera system komórkowy, wzmacnia system immunologiczny. Warto więc wybrać tani suplement diety Swanson Graviola.

SKŁAD SWANSON GRAVIOLA, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

1 kapsułka:
Grawiola (Annona Muricate) 600mg

Inne składniki amerykańskiego preparatu Swanson Graviola:
Grawiola, żelatyna (otoczka kapsułki), krzemionka (substancja przeciwzbrylająca).

JAKIE JEST DAWKOWANIE SWANSON GRAVIOLA? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

REZERWACJA SUPLEMENTU DIETY W APTECE - SWANSON GRAVIOLA CENA

SWANSON GRAVIOLA OPINIE PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here