Konsultacja merytoryczna:

Aqua pro Injectione Baxter

Lek Aqua pro injectione Baxter jest czystą, jałową wodą. Stosowany jest do rozcieńczania innych leków przed ich zastosowaniem. Leki te mogą być podawane np. poprzez:
– wstrzyknięcie (podaje się za pomocą igły, np. do żyły),
– infuzję dożylną (powolne wstrzykiwanie), zwaną również kroplówką.

Jaki jest skład Aqua pro Injectione Baxter, jakie substancje zawiera?

Jedynym składnikiem jest jałowa woda do wstrzykiwań.
Każdy worek zawiera 100% jałowej wody do wstrzykiwań.

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Aqua pro Injectione Baxter – jak stosować ten lek?

Lek Aqua pro injectione Baxter podawany jest przez lekarza lub pielęgniarkę.

Lekarz zdecyduje, w jakiej ilości, kiedy i jak należy podać lek. Będzie to zależało od tego, który lek lub leki należy podać pacjentowi z Aqua pro injectione Baxter. Lekarz weźmie również pod uwagę wiek, masę ciała, stan pacjenta oraz inne równocześnie stosowane terapie.

NIE należy stosować Aqua pro injectione Baxter, jeśli zawiera widoczne cząstki lub jeśli opakowanie jest w jakikolwiek sposób uszkodzone.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

W przypadku podania zbyt dużej ilości Aqua pro injectione Baxter (przedawkowanie) może dojść do hemolizy. Hemoliza polega na wchłanianiu przez czerwone krwinki wody i ich rozpadzie. Leki zmieszane z Aqua pro injectione Baxter mogą również wywołać objawy przedawkowania w przypadku podania ich w zbyt dużych ilościach. Wszelkie oznaki i objawy przedawkowania będą zależeć od leków zmieszanych z Aqua pro injectione Baxter.

Jeśli dojdzie do przypadkowego podania zbyt dużej dawki, leczenie zostanie przerwane i wdrożone zostanie odpowiednie postępowanie, w zależności od występujących objawów.

Należy przeczytać ulotkę dla pacjenta dołączoną do leku mieszanego z Aqua pro injectione Baxter, w celu zapoznania się z możliwymi objawami przedawkowania.

W razie wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku, należy zwrócić się do lekarza.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Aqua pro Injectione Baxter – czy mogę spożywać alkohol?

Należy zapytać lekarza, co można jeść i pić.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Aqua pro Injectione Baxter w okresie ciąży i karmienia piersią?

Jakiekolwiek ryzyko dla nienarodzonego dziecka lub ciąży będzie zależało od leków zmieszanych z Aqua pro injectione Baxter.

Jakiekolwiek ryzyko dla dziecka karmionego piersią również będzie zależało od leków zmieszanych z Aqua pro injectione Baxter.

Lekarz poinformuje pacjentkę o możliwym ryzyku stosowania poszczególnych leków.

Leki zostaną podane pacjentce w ciąży lub karmiącej piersią tylko, jeśli będzie to niezbędne.

Ulotka Aqua pro Injectione Baxter – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Aqua pro injectione Baxter

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 15 razy

Rozmiar plku 348.50 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Aqua pro Injectione Baxter m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Aqua pro injectione Baxter

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 11 razy

Rozmiar plku 385.10 KB

Cena - ile kosztuje Aqua pro Injectione Baxter?

Cena Aqua pro Injectione Baxter i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Aqua pro Injectione Baxter.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Aqua pro Injectione Baxter? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply
23.99 

Zastosowanie Cb12 boost guma do żucia (Opakowanie: 10 szt.)Nieświeży oddech jest częstym problemem, który dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiet. Przyczyny niniejszego problemu mogą być spowodowane obecnością bakterii w jamie ustnej (gromadzą się…

7.99 

Zastosowanie Kneipp delikatny kremowy peeling do ciała (Opakowanie: 40 ml)Kneipp delikatny kremowy peeling do ciała (Opakowanie: 40 ml) stanowi kombinację drobnych kryształów z odżywczym olejkiem migdałowym złuszczający naskórek oraz poprawiający strukturę skó…

23.12 

Buscopan (Opakowanie: 20 ) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

27.99 

Zastosowanie Sanprobi Stress (Opakowanie: 20 )Sanprobi Stress (Opakowanie: 20 ) to suplement diety zawierający w swoim składzie zestaw dwóch szczepów żywych bakterii wspomagających mikroflorę jelitową w organizmie.
Preparat przeznaczony jest dla osób borykających się z zaburzeniami…

12.99 

Zastosowanie Neo Ballistol płyn (Opakowanie: 10 ml)Neo Ballistol płyn (Opakowanie: 10 ml), to tzw. must have dla Twojej apteczki. Produkt istnieje w niezmiennej recepturze od 70 lat i cieszy się nienaganną opinia wśród niemieckich konsumentów. Kupując…

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief