Wsparcie męskiej płodności oraz potencji (recenzja Semaxin)

0
244
sposoby na potencję

Szacuje się, że problem zaburzeniami erekcji dotykają już ok. 20% mężczyzn (w większym lub mniejszym stopniu. Panowie – tak nie może być!!

Ale na spokojnie, po kolei. Oczywiście – jasne jest, że wszyscy chcemy podołać w łóżku i zadowolić nasze partnerki, a także sami czuć się mocni i usatysfakcjonowani w łóżku. O tym, co należy zrobić, a jakich rzeczy się wystrzegać, znajdziesz w poniższym artykule.

Impotencja – co to jest?

Impotencja inaczej nazywana jest niemocą płciową lub zaburzeniem erekcji. Jest to schorzenie występujące u mężczyzn, będące dysfunkcją seksualną. Objawia się brakiem erekcji lub ejakulacji mimo podniecenia i satysfakcjonującej gry wstępnej. Zaburzenia tego typu najczęściej występują u Panów po 50-dziesiątce. Jednakże coraz częściej przytrafia się młodszym facetom. Ma na to wpływ wiele rzeczy m.in. niezdrowy tryb życia (niezdrowa dieta, czy brak ruchu), stres wynikający z ciągłego pośpiechu i wielu obowiązków, coraz bardziej postępujące zanieczyszczenie środowiska. Wszystkie wymienione czynniki nie pozostają bez wpływu na nasze zdrowie, także to seksualne.

Impotencję można podzielić na wiele rodzajów m.in. na:

  • impotencję na tle krążeniowym — za przyczynę zaburzenia naczyniowe po zawale mięśnia sercowego, po udarze mózgu, na tle miażdżycowym, wady układu naczyniowego, nadciśnienie.
  • impotencję neurogenną — związana z urazami i chorobami kręgosłupa, w którym znajduje się ośrodek erekcji, a także z zaburzeniami neurologicznymi prowadzącymi do impotencji, np. stwardnienie rozsiane, neuropatia cukrzycowa.
  • impotencję na tle hormonalnym
  • impotencję psychogenną — związana z niepewnością, stresem, lękiem, obawą przed ośmieszeniem (częściej spotykana u młodszych,mniej doświadczonych mężczyzn)

Niestety impotencja sprawia, że chory ma zaczyna mieć zaniżone poczucie własnej wartości, wpada w stany depresyjne, boi się także odrzucenia przez potencjalną partnerkę. Często taki mężczyzna obawia się podjąć jakiekolwiek działania, w celu poprawy stanu rzeczy – odczuwa wstyd i lęk. Jednak nie powinno tak być! Dzięki rozwojowi medycyny, dostępne są rozmaite metody leczenia, które pomagają powrócić do dawnej aktywności seksualnej, co w konsekwencji podnosi samoocenę i poprawia zdrowie psychiczne.

Jak dbać o sprawność seksualną?

Istnieje wiele czynników mających wpływ na sprawność seksualną. To od nas samych zależy, czy chcemy zadbać o siebie na tyle, aby zapewnić sobie udane życie seksualne.

Codziennie należy dbać o dyscyplinę w wielu dziedzinach naszego życie. Do najczęściej wymienianych nawyków, które powinniśmy stosować należą

  • Zdrowa, zbilansowana dieta – Należy spożywać jak najbardziej zróżnicowane i nieprzetworzone produkty spożywcze oraz unikać jedzenia  tzw. fast-foodów (to największe zło, które skutecznie zabija Twoją potencję). Wiele informacji na temat zdrowego odżywiania znajdziesz bez problemy w internecie (chociażby w naszym artykule o superżywności). Najogólniej mówiąc – spożywaj owoce i warzywa, pełnoziarniste pieczywo, ryby, jaja, chude mięso, nasiona, orzechy itd.
  • Ruch i regularna aktywność fizyczna – Pewnie nie raz po wzmożonym wysiłku fizycznym czułeś wyższy poziom endorfin, czułeś, że masz sporo energii – po prostu czułeś się lepiej. Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie (no może nie ten profesjonalny, ale rekreacyjny, z umiarem, na pewno tak). Uprawianie sportu powoduje także podwyższenie poziomu testosteronu!  uznaje się  A za jedną z najczęstszych przyczyn zaburzeń erekcji uznaje się niskie stężenie androgenów. Ćwiczenia regulują pracę układu krwionośnego – zwiększają napływ krwi do penisa, co przekłada się na silniejszą erekcję.
  • Rezygnacja z używek – Tutaj jest krótka piłka – alkohol i papierosy musisz ograniczyć do absolutnego minimum, po prostu musisz, wszelkie badania mówią jasno, papierosy i alkohol to śmierć. Mają negatywny wpływ na cały nasz organizm, nie tylko na kwestie związane z potencją. Jeżeli czujesz, że musisz od czasu do czasu wyjść na papierosa lub wypić zimnego browarka – po prostu staraj się to robić jak najrzadziej i próbuj to kontrolować. Tyle na ten temat.
  • Redukcja stresu – Jasne, łatwo powiedzieć – nie stresuj się. W dzisiejszych czasach nie jest to łatwe. Oczywiście jest to temat rzeka, żyjemy w szybkich czasach, gdzie sporo się od nas wymaga. Tutaj rada jest jedna, znajdź sobie pasję, hobby – coś, co będzie odciągało od rzeczy stresujących. A już idealnie byłoby, gdyby hobby miało związek z wcześniej wspomnianą aktywnością fizyczną.

Może to brutalne, co napiszę, ale musisz to wiedzieć. Nic w życiu nie przychodzi łatwo, po prostu – musisz się postarać! Jeżeli nie będziesz się choć trochę starać się stosować do powyższych zaleceń i próbować wcielić ich w życie, wówczas nie pomogą Ci żadne leki dla mężczyzn, ani nawet najlepiej skomponowany suplement diety – a może Cię wspomóc np. Semaxin.

Co to jest Semaxin i jak działa?

SemaxinSemaxin to popularny suplement diety, którego głównym zadaniem jest wsparcie męskiej płodności oraz potencji. Produkt stworzono wykorzystując aż 12 składników, które razem przyczyniają się do zachowania funkcji seksualnych mężczyzny. Co istotne, zastosowane w suplemencie składniki mają działanie potwierdzone klinicznie.

Semaxin w naturalny i bezpieczny dla organizmu sposób wspiera proces spermatogenezy (produkcji spermy), poprawia jakość nasienia oraz zwiększa jego objętość, podnosi libido, a także eliminuje zaburzenia erekcji. Ponadto Semaxin stymuluje proces produkcji testosteronu – najważniejszego męskiego hormonu płciowego. Spadek poziomu tego hormonu zauważalny jest wraz z wiekiem, a zadaniem Semaxinu jest niwelowanie skutków tego procesu.

Zalecana dawka: Jego zalecana dawka to tylko dwie kapsułki dziennie, brane pomiędzy posiłkami i popijane dużą ilością wody.

Jaki jest skład kapsułek Semaxin?

Produkt zawiera starannie skomponowany kompleks naturalnych i skutecznych składników w tym, m.in.: N-acetylo-L-cysteina, koenzym Q10, witaminy E i B12, foliany, cynk, selen Selenium SeLECT® oraz ekstrakty z traganka błoniastego, owoców buzdyganka naziemnego, kwiatów szafranu, ashwagandhy i owoców pieprzu czarnego BioPerine®.

Dowiedz się więcej na temat kluczowych składników tego produktu:

N-acetylo-L-cysteina – to jeden z najważniejszych aminokwasów występujących w organizmie, wykorzystywany jest  do produkcji glutationu, antyoksydantu działającego wewnątrz komórek i chroniącego ich DNA.

Ekstrakt z traganka błoniastego – roślina znana od wieków w naturalnej medycynie chińskiej, o działaniu pobudzającym ruchliwość plemników

Ekstrakt z buzdyganka naziemnego –  stymuluje pożądanie oraz poprawia zdolności seksualne. Ponadto wpływa także na jakość nasienia

Ekstrakt z witani ospałej – wspiera organizm w walce ze stresem. Zwiększa ruchliwość plemników oraz ich liczbę, skutecznie poprawiając męskie zdolności rozrodcze

Ekstrakt z kwiatów szafranu – gwarantuje stymulację pożądania oraz skutecznie zwiększa ilość nasienia

Witamina E, witamina B12, foliany, cynk i selen Selenium SeLECT® – kompleks witamin i minerałów skutecznie dbający o jakość nasienia

semaxin na potencję

Gdzie jest cena i gdzie kupić Semaxin?

Suplement diety Semaxin można kupić za 199 zł za opakowanie, w którym znajdziemy 60 kapsułek. Wystarcza to na cały miesiąc stosowania (2 kapsułki dziennie).

Aktualnie można także skorzystać z promocji, dzięki której cena tabletek Semaxin została obniżona o 20% – sprawdź ofertę!

Ważne: Kapsułki najlepiej kupić na oficjalnej stronie producenta To jedyne źródło, w którym kupimy oryginalny produkt. Informujemy o tym, ponieważ w sieci można trafić na podróbki (np. na allegro), które mają podejrzanie niską cenę i niesprawdzony skład. Mogą być zatem szkodliwe dla zdrowia!

Jakie są opinie o Semaxin?

Wielu mężczyzn, początkowo sceptycznie nastawionych do działania suplementu, jest zadowolonych z osiągniętych rezultatów. Poniżej znajdziesz opinie użytkowników stosujących Semaxin opublikowane na popularnych polskich portalach internetowych. Wielu mężczyzn przed podjęciem decyzji o ewentualnym zakupie – oprócz ceną, składem i działaniem kieruje się recenzjami.

semaxin opinia
Źródło: https://opinie-konsumentow.pl/
semaxin opinie
Źródło: https://www.lanadelrey.p

Kup na zapas – wychodzi taniej!

Semaxin warto kupić na stronie producenta z dwóch powodów:

  1. Produkt objęty jest gwarancją satysfakcji. W przypadku niezadowolenia, można odesłać opakowanie, a wówczas producent dokonuje zwrotu pieniędzy.
  2. Dostępne pakiety i  promocje. Jeżeli korzystałeś już z tego suplementu, to wiesz, że działa. Teraz możesz kupić więcej – znacznie taniej.

Podsumowanie – czy warto sięgnąć po Semaxin?

Cóż, niewątpliwie tabletki czy kapsułki nie rozwiążą za nas wszystkich problemów. Najważniejsze to wziąć się za siebie – spiąć d…e i zadbać o zdrowie! Stosowanie kapsułek Semaxin może nam pomóc w osiągnięciu celu. Przepraszam co bardziej wrażliwych, za stosowanie tak dosadnych stwierdzeń, ale jesteśmy facetami – musimy sobie pewne rzeczy powiedzieć wprost.

Co ważne, opinie mężczyzn stosujących ten produkt na co dzień są zdecydowanie pozytywne i te, z którymi stykamy się najczęściej, podkreślają nie tylko doraźne działanie bezpośrednio przed stosunkiem, lecz usunięcie przyczyny istniejących problemów, a nie jedynie zewnętrznych objawów, takich jak opisane powyżej zaburzenia erekcji.

Zobacz także:

Szczegółowe informacje o wszystkich lekach w Polsce, z łatwością sprawdzisz na portalu Baza Leków - baza-lekow.com.pl.
Tomasz Mierkiewicz - z wykształcenia ekonomista, właściciel firmy Web Publisher Tomasz Mierkiewicz REGON 368282602 NIP 7811791677 - wydawca portalu baza-lekow.com.pl. Portal powstał 2013 roku, jest zbiorem przydatnych informacji oraz opinii pacjentów na temat stosowania leków i innych produktów dostępnych w polskich aptekach. W trosce o wysoką jakość merytoryczną, treści przygotowywane są przy współpracy z farmaceutami oraz copywriterami posiadającymi wykształcenie medyczne. Opisy leków opracowywane są w oparciu o wiarygodne źródła: Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Europejską Agencję Leków (EMA).