Konsultacja merytoryczna:

Spirytus salicylowy Aflofarm

Środek odkażający o słabym działaniu, przeznaczony do odkażania skóry po otarciach naskórka, w trądziku, łojotoku.

Jaki jest skład Spirytus salicylowy Aflofarm, jakie substancje zawiera?

Skład na 100 g:
Acidum salicylicum 2,0 g
Etanol 760g/l 68,0 g
Woda oczyszczona 30,0 g

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Spirytus salicylowy Aflofarm – jak stosować ten lek?

Podanie na skórę. Przecierać skórę tamponem lub wacikiem nasączonym produktem.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych.

Działania niepożądane: Miejscowe podrażnienie skóry. Po zastosowaniu niezgodnym z zaleceniami na duże powierzchnie skóry- możliwe są ogólne działania niepożądane. U noworodków i niemowląt możliwe wchłanianie przez skórę – biegunka, wymioty, zaburzenia krzepnięcia i metabolizmu węglowodanów, krwawienia, wysypka.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Spirytus salicylowy Aflofarm – czy mogę spożywać alkohol?

Nie dotyczy.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Spirytus salicylowy Aflofarm w okresie ciąży i karmienia piersią?

Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.

PROWADZENIE POJAZDÓW I OBSŁUGIWANIE MASZYN

Zastosowanie na większe powierzchnie ciała lub przypadkowe wypicie powoduje obniżenie zdolności koncentracji.

Ulotka Spirytus salicylowy Aflofarm – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Spirytus salicylowy Aflofarm Spiritus salicylatus Roztwór na skórę, 2%

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 21 razy

Rozmiar plku

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Spirytus salicylowy Aflofarm m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Brak charakterystyki produktu leczniczego

Cena - ile kosztuje Spirytus salicylowy Aflofarm?

Cena Spirytus salicylowy Aflofarm i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Spirytus salicylowy Aflofarm.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Spirytus salicylowy Aflofarm? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Ambroksol Takeda (Opakowanie: 150 ml)Ambroksol Takeda (Opakowanie: 150 ml) to produkt leczniczy przeznaczony do stosowania w przebiegu przewlekłych i ostrych schorzeniach dróg oddechowych. Syrop przeznaczony jest dla osób dorosłych i dzieci.
Produkt może być stosowany w przypadku problemów z odkrztuszaniem lepkiej wydzieliny zalegającej w górnych drogach oddechowych.
Preparat przeznaczony jest do stosowania w przebiegu przewlekłego zapalenia oskrzeli, mukowiscydozy czy stanów…

6.89 

Zastosowanie Almased koktajl odchudzający saszetki (Opakowanie: 10X50 g)Almased koktajl odchudzający saszetki (Opakowanie: 10X50 g) zawiera cenne składniki odżywcze, które skutecznie wspomagają metabolizm dzięki czemu zwiększa się proces spalania tłuszczów w organizmie. Almased koktajl odchudzający saszetki (Opakowanie: 10X50 g) pozwalają szybko i łatwo stracić zbędne kilogramy.
Polecany jest również osobą uprawiającym czynnie sport jako uzupełnienie codziennej…

112.69 

Zastosowanie La Roche Posay Lipikar Surgras Skoncentrowany krem pod prysznic (Opakowanie: 400 ml)La Roche Posay Lipikar Surgras Skoncentrowany krem pod prysznic (Opakowanie: 400 ml) z wodą termalną z La Roche-Posay zawiera 10 % koncentratu refatującego i niacynamidu, który wspomaga odbudowę bariery skórnej i działa już podczas kąpieli. #p_name zmniejsza swędzenie i pomaga naprawić barierę ochronną skóry oraz ją wzmocnić. Przeciwdziała wysuszeniu skóry i…

69.99 

Zastosowanie Babynos maść na brzuszek dla dzieci (Opakowanie: 10 ml)Niemowlęta i małe dzieci często cierpią z powodu uporczywych kolek lub dolegliwości trawiennych związanych zmianą diety. W celu złagodzenia bolesności pielęgniarki i położne zalecają delikatny masaż brzuszka dziecka. Odpowiedni masaż działa relaksująco, jednocześnie stymulując procesy trawienne. Produktem opracowanym specjalnie dla delikatnej skóry dzieci i niemowląt…

9.99 

Zastosowanie Undofen Krioterapia aerozol na kurzajki i brodawki (Opakowanie: 50 ml)Undofen Krioterapia aerozol na kurzajki i brodawki (Opakowanie: 50 ml) to wyrób medyczny do stosowania na brodawki i kurzajki, które usuwa je w sposób delikatny i trwały poprzez wymrażanie. Pozostawia zdrowy i nowy naskórek. Może być stosowany w domu u dorosłych i dzieci powyżej 4. roku życia. Efekt działania Undofen Krioterapia aerozol…

31.24 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief