Konsultacja merytoryczna:

Owoc borówki czernicy

Owoc borówki czernicy

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w określonych w skazaniach, wynikających wyłącznie z długiego okresu stosowania.

Wskazania do stosowania
Tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany wspomagająco w biegunkach.

Jaki jest skład Owoc borówki czernicy, jakie substancje zawiera?

1 g produktu zawiera 1 g owocu Vaccinium myrtillus L. fructus (owoc borówki czernicy).

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Owoc borówki czernicy – jak stosować ten lek?

Tradycyjnie stosuje się podany schemat stosowania:
dorośli i młodzież powyżej 12 roku życia: 2 łyżki owoców (ok. 10 g) zalać 1 szklanką (ok. 200 ml) wody, gotować 10 min. Odwar pić w miarę potrzeb 2 – 5 razy dziennie.

Stosować zawsze świeży odwar.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Przypadki przedawkowania nie są znane.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Owoc borówki czernicy – czy mogę spożywać alkohol?

Brak danych.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Owoc borówki czernicy w okresie ciąży i karmienia piersią?

Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa, nie zaleca się stosowania podczas ciąży i karmienia piersią.

Ulotka Owoc borówki czernicy – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Brak ulotki w bazie leków.

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Owoc borówki czernicy m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

OWOC BORÓWKI CZERNICY, zioła do zaparzania, 1g/g

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 5 razy

Rozmiar plku 503.39 KB

Cena - ile kosztuje Owoc borówki czernicy?

Cena Owoc borówki czernicy i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Owoc borówki czernicy.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Owoc borówki czernicy? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie AVETIN D 50 µg (Opakowanie: 60 )AVETIN D 50 µg (Opakowanie: 60 ) to suplement diety zawierający w swoim składzie witaminę D rozpuszczoną w oleju roślinnym. Preparat przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego organizmu.
Spożywanie kapsułek zalecane jest dla osób doświadczających problemów z niedoborami witaminy D w organizmie, szczególnie w okresie zwiększonego zapotrzebowania na tę witaminę.
Preparat może być spoż…

5.55 

Zastosowanie COMPEED Plastry na pęcherze średnie 4.2x6.8cm (Opakowanie: 5 )COMPEED Plastry na pęcherze średnie 4.2x6.8cm (Opakowanie: 5 ) to doskonale chroniące i uśmierzające ból plastry przeznaczone do stóp z otarciami, ranami i pęcherzami. Umożliwiają normalne funkcjonowanie mimo uszkodzeń tkanki powstałych w wyniku noszenia niedopasowanego obuwia. Efekt działania COMPEED Plastry na pęcherze średnie 4.2x6.8cm (Opakowanie: 5 )COMPEED Plastry na pę…

18.99 

Zastosowanie Chela-Mag B6 Forte Shot pomarańczowy (Opakowanie: 1 )Chela-Mag B6 Forte Shot pomarańczowy (Opakowanie: 1 ) to suplement diety dla osób chcących uzupełnić swoją dietę w magnez i witaminę B6 oraz szukających wygodnego i szybkiego sposobu na suplementację. Forma ampułki z płynem do spożycia umożliwia stosowanie produktu w domu oraz w podróży. Dla osób dorosłych.
Efekt działania Chela-Mag B6…

5.77 

Zastosowanie Cynk Max (Opakowanie: 30 )Cynk Max (Opakowanie: 30 ) jest suplementem diety z witaminą C i cynkiem w składzie, który może przyczynić się do wzmocnienia kondycji skóry, włosów i paznokci.
Preparat przeznaczony jest dla osób doświadczających deficytów cynku i/lub witaminy C w organizmie, szczególnie w wyniku zwiększonego zapotrzebowania na te elementy.
Produkt może być spożywany także…

6.99 

Guajazyl (Opakowanie: 150 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

9.91 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief