LAMISILATT SPRAY (PRZENIESIONY DO ARCHIWUM)

REKLAMA

LAMISILATT SPRAY (PRZENIESIONY DO ARCHIWUM) WSKAZANIA DO STOSOWANIA

Lamisilatt Spray to lek przeciwgrzybiczy do stosowania na skórę. Lek działa grzybobójczo na grzyby powodujące zakażenia skóry.

Lamisilatt Spray jest stosowany w leczeniu:
– grzybicy stóp (stopa atlety),
– grzybicy pachwin,
– grzybicy skóry gładkiej,
– zakażenia drożdżakowego skóry, zwanego łupieżem pstrym.

REKLAMA

SKŁAD

Substancją czynną leku jest terbinafiny chlorowodorek. Jeden gram leku Lamisilatt Spray zawiera 10 mg terbinafiny chlorowodorku (10 mg/g).

Inne składniki leku to woda oczyszczona, etanol 96%, glikol propylenowy, makrogolu eter cetostearylowy.

LAMISILATT SPRAY (PRZENIESIONY DO ARCHIWUM) DAWKOWANIE

Lek należy stosować raz lub dwa razy na dobę na chorobowo zmienione miejsca, zgodnie z informacją podaną poniżej, chyba, że lekarz zalecił inaczej.

– Grzybica stóp: stosować raz na dobę przez jeden tydzień
– Grzybica pachwin i skóry gładkiej: stosować raz na dobę przez jeden tydzień
– Zakażenia drożdżakowe (łupież pstry): stosować dwa razy na dobę przez jeden tydzień

REKLAMA

PRZEDAWKOWANIE

Należy natychmiast powiadomić o tym lekarza, który przekaże informacje na temat dalszego postępowania.

STOSOWANIE Z JEDZENIEM I PICIEM (W TYM Z ALKOHOLEM)

Brak informacji na temat związku stosowania leku Lamisilatt Spray z jedzeniem i piciem.

Nie zaleca sie spożywania alkoholu w trakcie stosowania leków. Istnieją pewne grupy leków, w przypadku których picie alkoholu jest kategorycznie zakazane. Dowiedz się więcej na ten temat i sprawdź interakcje leków z alkoholem.

CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub podejrzewa, że jest w ciąży należy powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie przed rozpoczęciem leczenia. Leku Lamisilatt Spray nie należy stosować w okresie ciąży, o ile nie jest to bezwzględnie wskazane.

REKLAMA

LAMISILATT SPRAY (PRZENIESIONY DO ARCHIWUM) ULOTKA LEKU

ULOTKA LEKU - Oprócz informacji, które udostępniśmy w powyższym opisie, ulotka leku zawiera dodatkowo szczegółowe informacje m.in. skutki uboczne stosowania leku, interakcje z innymi lekami, przeciwwskazania do stosowania leku.

Brak ulotki w bazie.


REKLAMA

CHPL – CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO - CHPL - Zawiera profesjonalne informacje przeznaczone wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Dane zawarte w tym dokumencie są uszczegółowione w stosunku do ulotki leku. Dodatkowo zawiera informacje o właściwościach farmakologicznych leku, danych farmaceutycznych, postaci farmaceutycznej, danych klinicznych.

Brak charakterystyki w bazie.


LAMISILATT SPRAY (PRZENIESIONY DO ARCHIWUM) CENA - REZERWACJA LEKU W NAJBLIŻSZEJ APTECE

Rezerwacja leku w najbliższej aptece w Twojej okolicy. Sprawdź cenę leku oraz gdzie kupić lek. Kupuj wygodnie i najtaniej. Możliwość rezerwacji leków zarówno na receptę, jak i bez recepty. Podczas rezerwacji nie są pobierane żadne opłaty – za wybrane produkty zapłacisz w aptece. Sprawdź także, czy ten lek jest refundowany (poziom refundacji) oraz czy wymagana jest recepta.

ZAMIENNIKI - LISTA LEKÓW POWIĄZANYCH WG. SUBSTANCJI CZYNNEJ

LAMISILATT SPRAY (PRZENIESIONY DO ARCHIWUM) OPINIE PACJENTÓW / FORUM - OCENA

Portal baza-lekow.com.pl oprócz dostarczania podstawowych informacji o lekach, jest także platformą wymiany doświadczeń pacjentów. Jest to pewnego rodzaju forum o lekach. Poznaj opinie pacjentów stosujących ten produkt lub podziel się własnymi spostrzeżeniami. Możesz także dokonać oceny leku lub innego produktu przyznając gwiazdki w systemie od 1 do 10.

12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here