Konsultacja merytoryczna:

Angin-Heel SD

Angin-Heel SD tabletki, jest lekiem homeopatycznym stosowanym w zapaleniu migdałków. Homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi

Jaki jest skład Angin-Heel SD, jakie substancje zawiera?

1 tabletka zawiera:
Substancje czynne: Hydrargyrum bicyanatum D8 30 mg, Phytolacca americana D4 30 mg, Apis mellifica D4 30 mg, Amica montana D4 30 mg, Hepar sulfuris D6 60 mg,
Atropa belladonna D4 60 mg.

Substancje pomocnicze: laktoza, stearynian magnezu.

Zobacz listę produktów zawierających substancje:

Dawkowanie preparatu Angin-Heel SD – jak stosować ten lek?

Dorośli: zwykle po 1 tabletce 3 razy dziennie. Tabletkę należy powoli rozpuścić w ustach.

Nie przekraczać zaleconej dawki.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

W razie przyjęcia większej niż zalecana dawki leku, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Angin-Heel SD – czy mogę spożywać alkohol?

Lek należy przyjmować pomiędzy posiłkami.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Angin-Heel SD w okresie ciąży i karmienia piersią?

Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią.

Ulotka Angin-Heel SD – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Angin - Heel SD

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 15 razy

Rozmiar plku 114.04 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Angin-Heel SD m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Angin - Heel SD

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 7 razy

Rozmiar plku 93.86 KB

Cena - ile kosztuje Angin-Heel SD?

Cena Angin-Heel SD i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Angin-Heel SD.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Angin-Heel SD? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Linomag żel do mycia ciała i głowy dla dzieci i niemowląt (Opakowanie: 200 ml)Linomag żel do mycia ciała i głowy dla dzieci i niemowląt (Opakowanie: 200 ml) to delikatnie myjący żel do mycia ciała i głowy dla dzieci i niemowląt już od 1. dnia życia. Przeznaczony jest do skóry wrażliwej, atopowej i skłonnej do podrażnień. Wspomaga regenerację…

11.99 

Zastosowanie Priorin szampon do włosów cienkich i osłabionych (Opakowanie: 200 ml)Priorin szampon do włosów cienkich i osłabionych (Opakowanie: 200 ml) został opracowany dla każdego rodzaju włosów, zapewniając ich odbudowę i wzmocnienie. Szampon zapewnia jednoczesną pielęgnację skóry głowy oraz intensywne odżywienie włosów dostarczając wybranych składników odżywczych. Stanowi idealne uzupełnienie kuracji z…

44.69 

Zastosowanie Sylimaryna Tabletki z Wadowic (Opakowanie: 30 )Sylimaryna Tabletki z Wadowic (Opakowanie: 30 ) jest suplementem diety wspierającym funkcjonowanie wątroby, a także wspomagającym detoksykację wątroby.

Tabletki zalecane są dla osób mających problemy z właściwym funkcjonowaniem procesów trawienia i wydzielaniem zbyt małej ilości soków trawiennych.

Preparat może być stosowany u osób cierpiących na problemy z odpowiednią regeneracją wą…

6.49 

Zastosowanie Meridol pasta do zębów (Opakowanie: 75 ml)Zdrowe i piękne zęby dają Ci poczucie pewności siebie. Uśmiechając się możesz czuć się dobrze i komfortowo. Właśnie dlatego, tak ważne jest zadbanie o ich jak najlepszą kondycję. Jeśli masz wrażliwe i podrażnione dziąsła doskonałym wyborem dla pielęgnacji Twojej jamy ustnej jest Meridol pasta do…

13.73 

Zastosowanie Morwa Biała Plus (Opakowanie: 60 )Morwa Biała Plus (Opakowanie: 60 ) jest suplementem diety zawierającym w swoim składzie ekstrakt z liścia morywy białej. Preparat może wpłynąć na obniżenie poziomu cukru we krwi i/lub poziomu cholesterolu.
Suplement przeznaczony jest dla osób borykających się ze zbyt wysokim poziomem cukru we krwi, także w przebiegu cukrzycy typu 2.
Preparat może być spoż…

13.99 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief