Irbenahyp – charakterystyka3

ulotka i chpl

Ściągnij dokument - Irbenahyp, 150 mg, tabletki powlekane

Na tej stronie możesz zapoznać się z pełną dokumentacją leku (ulotką dla pacjenta lub charakterystyką produktu leczniczego - ChPL). Masz możliwość ściągnięcia pliku pdf na własne urządzenie, korzystając z poniższego linku.

Irbenahyp, 150 mg, tabletki powlekane
Pobrano 35 razy / Wielkość pliku 199.39 KB

Uwaga: Informacje zawarte w załączonej dokumentacji mają wyłącznie charakter orientacyjny. Nasi redaktorzy dokładają wszelkich starań, aby na bieżąco aktualizować ulotki leków oraz charakterystyki produktu leczniczego. Może się jednak zdarzyć, że załączony dokument nie będzie zawierać aktualnych wskazań lub innych kluczowych informacji. Aktualne ulotki dla pacjenta znajdują się zawsze w opakowaniu zakupionego leku. Dane zamieszczone na portalu baza-lekow.com.pl nie zastępują przepisów prawa i nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących zażywanych leków, prosimy o skontaktowanie się z lekarzem lub farmaceutą.

Może Cię zainteresować:

Przykładowe produkty na BL Market

Kupuj leki i inne produkty w sprawdzonej aptece za pośrednictwem BL Market

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Vitapil tabletki (Opakowanie: 60 )Vitapil tabletki (Opakowanie: 60 ) to suplement diety stosowany dla zdrowia włosów i skóry głowy, który wzmacnia cebulki i łodygi, zapobiega wypadaniu włosów oraz rozdwajającym się końcówkom.

Tabletki na włosy Vitapil zawierając ekstrakt z bambusa, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych.
Efekt działania Vitapil tabletki (Opakowanie: 60 )Vitapil na włosy jest…

Linomag Olejek d/kąp. (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

Zastosowanie Zeniac LP krem (Opakowanie: 30 ml)Krem ten łączy potrójne działanie: złuszcza, matuje i nawilża. Formuła oparta na alfa-hydroksy kwasach, kwasie salicylowym i mleczanie amonu. Likwiduje także wągry i zaskórniki.Złuszcza skórę i pozostawia ją aksamitnie gładką. Jest bardzo dobrze tolerowany. Zawiera specjalny kompleks z korzenia łopianu, biotyny i cynku 8%.
SkładAqua, ammonium lactate, C12-15 alkyl benzoate, mandelic…

Zastosowanie Witamina C 200 mg tabletki (Opakowanie: 50 )Witamina C 200 mg tabletki (Opakowanie: 50 ) jest suplementem diety zawierającym witaminę C, która wpływa pozytywnie na funkcjonowanie układu odpornościowego i nerwowego.

Preparat może być stosowany w przypadku występowania niedoboru witaminy C w organizmie, również w przypadku zwiększonego zapotrzebowania lub ograniczonej wchłanialności.Efekt działania Witamina C 200 mg tabletki (Opakowanie: 50 )Przyjmowanie produktu może przyczynić…

Zendium Zahncreme complete protection (Opakowanie: 75 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.