Kac jest reakcją organizmu człowieka na zbyt dużą dawkę alkoholu w niedługim czasie. Mdłości, ból głowy, suchość w ustach to tylko kilka objawów towarzyszących zatruciu. Dodatkowy objaw to światłowstręt oraz niemożność wstania z łóżka. Wszystko to skutecznie odbiera radość życia, nie mówiąc o standardowym funkcjonowaniu. Wiele osób usilnie szuka sposobów, by poradzić sobie z kacem. Sprawdź, czy domowe metody są skuteczne, czy jednak lepiej zdecydować się na odtrucie!
Domowe sposoby na kaca to nie zawsze strzał w dziesiątkę. By ekspresowo zebrać się w garść, lepiej jest zdecydować się na profesjonalne odtruwanie, jakie oferuje KacDoktor. Odtrucie alkoholowe to przywrócenie organizmu w ekspresowym tempie do stanu sprzed imprezy. Metoda ta skupia się nie tylko na zniwelowaniu skutków, ale również na usunięciu przyczyny, a więc wypłukaniu alkoholu z organizmu.
Odtrucie alkoholowe — skuteczny sposób na kaca
Domowe sposoby na kaca są w stanie uśmierzyć ból głowy czy zniwelować światłowstręt. Jednak kluczem do lepszego samopoczucia jest wypłukanie alkoholu z organizmu, a do tego trzeba profesjonalnego podejścia i odpowiednich środków. Odtrucie alkoholowe powinno być przeprowadzone przez wykwalifikowany i uprawniony do tego personel medyczny. Mogą się nim pochwalić pracownicy KacDoktor, którzy już niejednokrotnie uratowali dzień wielu osobom.
Biorąc pod uwagę domowe leczenie kaca, polega ono zwykle na przyjmowaniu nieskomplikowanych składników, jakie każdy ma w lodówce czy szafce kuchennej. Z jednej strony dostarczają one niezbędnych elementów do organizmu, z drugiej jednak nie są w 100% skuteczne w przypadku leczenia kaca.
Odtruwanie na telefon polega na wizycie domowej pracowników firmy KacDoktor, zbadaniu pacjenta i po jego zakwalifikowaniu do zabiegu, podaniu w formie kroplówki leków, płynów, witamin i antyoksydantów. Jedna sesja wystarczy, aby dostarczyć organizmowi potrzebnych mikroelementów i witamin, a jednocześnie wypłukać z organizmu nagromadzony wcześniej alkohol. Odtrucie alkoholowe może zostać przeprowadzone w domu, biurze, hotelu lub w naszej klinice.
Sprawdź ulotki i opinie pacjentów o przykładowych lekach stosowanych przez mężczyzn: preparaty stosowane w chorobach spowodowanych niedoborem testosteronu (Nebido, Testavan, Testosteronum Prolongatum Jelfa), leki na prostatę (Hyplafin, Uprox XR, Solitombo, Findarts, Tamispras, Adatam XR, Proscar, Prostamnic, Dalfaz Uno, Apo-Tamis, Landulosin, Finaster, Symlosin SR), leki na potencję i zaburzenia erekcji (Tadalafil SUN, Sildenafil Teva, Viavardis, Vardenafil Zentiva, Tadalafil Teva, Erlis, Maxon, Inventum, Sildenafil Actavis, Maxon forte, Cialis, Vizarsin, Sildenafil Genoptim, Bravera Control, Spedra, Sildenafil Medana, Silcontrol, Lekap).
Jak pozbyć się kaca? Domowe metody prób i błędów
Zastanawiasz się, co pomaga na kaca? Najskuteczniej z nadmiarem alkoholu radzą sobie elektrolity, antyoksydanty w sąsiedztwie z witaminą C. Silne właściwości przeciwutleniające ma również koenzym Q10. Obok tych preparatów bardzo często wykorzystuje się leki przeciwbólowe i przeciwwymiotne.
Dlaczego domowe sposoby na kaca charakteryzują się gorszym działaniem? Związane jest to głównie z tym, iż muszą się one wchłonąć z przewodu pokarmowego i trafić do krwioobiegu, w którym krąży od długich godzin alkohol. W przypadku profesjonalnego odtruwania preparaty dostarczane są dożylnie, a więc w ekspresowym tempie spotykają się tam z krążącym alkoholem i skutecznie go wypłukują.
Niezależnie od tego, ile i jakie płyny przyjmiesz w domowym zaciszu, co spróbujesz zjeść, a nawet jak silne leki weźmiesz, nic nie może równać się z mocą kroplówki na kaca!
Zobacz także spis leków stosowanych przez mężczyzn. Znajdziesz tu między innymi wykaz leków na potencję, a także leki na prostatę. A dla Panów, którzy za kołnierz nie wylewają - środki na kaca.
Naszych publikacji nie należy traktować jako wytycznych postępowania medycznego w stosunku do każdego pacjenta. O postępowaniu medycznym, w tym o zakresie i częstotliwości badań diagnostycznych i/lub procedur terapeutycznych decyduje lekarz, zgodnie ze wskazaniami medycznymi, które ustala po zapoznaniu się ze stanem pacjenta. Lekarz podejmuje decyzję indywidualnie w porozumieniu z pacjentem.